max - 26 marca 2016, 15:17:29 - *.85-237-168.tkchopin.pl

CrossRhode - 26 marca 2016, 15:19:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

placek - 26 marca 2016, 15:23:26 - *.136.245.7

Xyz - 26 marca 2016, 15:26:52 - *.play-internet.pl
Siarka nie dojechał, brawo gryf !

Romek - 26 marca 2016, 15:28:17 - *.85-237-177.tkchopin.pl
Dlaczego spadają tylko 3, a nie 4 ekipy?

asfaf - 26 marca 2016, 15:35:00 - *.mielec.mm.pl
bo jedno miejsce się zwalnia, pownieważ Dolcan leci z ligi wyżej i nie wyląduje u nas

p - 26 marca 2016, 15:38:04 - *.opera-mini.net (*.40.198.152)
@Romek dlatego że ponieważ z I ligi wycofał sie Dolcan co automatycznie degraduje go o dwie klasy i w związku z powyższym jedno miejsce w II lidze sie zwalnia a w związku z tym że z II ligi wycofał sie Okocimski,to z II ligi spadają dwie drużyny

i - 26 marca 2016, 15:42:06 - *.146.10.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@placek. Nikogo z Siarki nie było

WKS - 26 marca 2016, 16:02:07 - *.85-237-183.tkchopin.pl
Taką grą spokojnie utrzymamy się w 2 lidzę jeśli sędziowie nie będą pomagać przeciwnikom tak jak w Radomiu.
Spokojne 2-0 ani przez chwile nie zagrożone.

Romek - 26 marca 2016, 16:05:27 - *.85-237-177.tkchopin.pl
Dzięki za info. Wesołych Świąt

blergh - 26 marca 2016, 16:11:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
moje typy, a wyniki:
Stal Stalowa Wola - Olimpia Zambrów 1:0 - dokladnie w drugą stronę :<
Znicz Pruszków - GKS Tychy 1:1 - wynik nie siadł, remis się zgodził jak w pysk strzelil
Kotwica Kołobrzeg - Nadwiślan Góra 3:1 - Kotwa spieprzyła sprawę
Legionovia - Radomiak 1:3 - niespodzianka
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 2:1 - było blisko do typowanego wyniku, ale i tak wiedzialem ze Gryfek to wygra
Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Mielec 1:3 - Stal myslami na swiatecznym obiedzie, niespodziewany remis
Raków Częstochowa - Wisła Puławy 2:1 - prawie idealny wynik, wiadomo bylo ze Rakow da rade
Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom 2:3 - totalna porazka przy typowaniu.
Generalnie - niezle.

as - 26 marca 2016, 16:15:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co jest z Okuniewiczem? Kontuzja, że nawet na ławce go nie było czy zwyczajnie jest słaby?

ja - 26 marca 2016, 16:19:53 - *.85-237-185.tkchopin.pl
do as- okuniewicz jest przeslaby a nie slaby totalny nie wypał..ale na tyle transferow 1 dramt nie jest zle..;]

Klops - 26 marca 2016, 16:47:00 - *.adsl.inetia.pl
Oj chłopcze Stal to myślami była zupełnie gdzie indziej. Rano zginęło 3 piłkarzy z Mielca w wypadku pod Kolbuszową a kolejny zmarł w szpitalu. Dwóch walczy o życie. Chłopcy ze Stali dowiedzieli się o tragedii przed meczem i chyba nie była to zbyt radosna informacja...

aa - 26 marca 2016, 17:12:35 - *.85-237-183.tkchopin.pl
Okuniewicz totalny nie wypał transferowy, teraz powraca po kontuzji Czychowski dzisiaj pierwsze minuty gry po długiej przerwie. Zaraz wróci do pełnej dyspozycji i z Kuzimskim będzie walczył w pierwszej jedenasce a Okuniewicz niech szuka sobie nowego klubu

oliwa - 26 marca 2016, 18:24:24 - *.gdansk.vectranet.pl
do @aa.....ciesze się ze Czesiu wraca. faktycznie wraz z tym kuziemskim moga stworzyc swietny duet atakujących ale nie pisz glupot odnosnie okuniewicza bo chlopak moze sie przydac.

Irek - 26 marca 2016, 19:34:34 - *.rfc.pl
A jak transfery koziary i tomczaka na plus? Jak oceniacie?

FKS - 26 marca 2016, 21:45:19 - *.136.247.119
do @blergh-Stal Mielec nie była myślami przy świątecznym stole-piłkarze byli myślami przy swoich kolegach-dziś w tragicznym wypadku drogowym zginęło 4 b.piłkarzy Stali Mielec(obecnie grali w III lidze w Wólczance Wólka Pełkińska)...Jechali na mecz z Mielca do Wólki Pełkińskiej...Piąty piłkarz walczy o życie,stan pozostałych 2 jest ciężki,jeden ma stosunkowo najmniejsze obrażenia...Zginęło 2 z 3 braci Pydychów,jeden z piłkarzy zostawił malutkie dziecko...Wiesz już,o czym myśleli piłkarze Stali Mielec?Co mieli dziś w głowach???

jogurt - 27 marca 2016, 8:57:49 - *.tvk.torun.pl
trener Piotruś Pan i tak was spuści do 3 ligi.

Sex - 27 marca 2016, 10:17:44 - *.85-237-169.tkchopin.pl
Brawo za walkę 💪widać drużynę 💪

do oliwa - 28 marca 2016, 14:09:40 - *.85-237-183.tkchopin.pl
DO czego niby ma się przydać do marnowania sytuacji ? On w sparingach nie potrafił wykorzystywać stu procentowych sytuacji z takimi drużynami nawet jak Orkan Rumia grający w V lidze. Jedyne co go czeka to ława i kilka minut gry jak młody Kuzim z nim wygrywa to Czychowski go o dwie/ trzy klasy przewyższa umiejętnościami.
Do Irek
Tomczak zdecydowanie wielki plus chłopak na skrzydłach na prawdę robi dobrą robotę jeden z lepszych zawodników spokojnie wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie i daje rade.
Koziara też dobry ale w środku pola ma duża rywalizacje i przebić do pierwszego składu będzie mu się ciężko ale na pewno się jeszcze przyda