30 marca 2016, 16:54:45 - MichalMKS
Bramka Łukasza Gikiewicza w debiucie w Ratchaburi FC

Łukasz Gikiewicz zdobył bramkę w debiucie w Ratchaburi FC w wygranym 4-0 (3-0) meczu 5. kolejki tajskiej ekstraklasy z BEC-Tero Sasana FC. Polski napastnik miał też udział przy samobójczym golu strzelonym przez Sretena Sretenovicia. Gikiewicz w 76. minucie został zmieniony przez Siwaruta Phonhirana.

30 marca 2016, 15:00 - Bangkok (72nd Anniversary Stadium)
BEC-Tero Sasana FC 0-4 Ratchaburi FC
Heberty 3, Sreten Sretenović 15 (s), Łukasz Gikiewicz 34, Adisak Srikampang 55

żółte kartki: Sreten Sretenović, Apichet Puttan, Chananan Pombuppha - Ekkaluck Thonghkit.

Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Sreten Sretenović (w przeszłości Zagłębie Lubin i Cracovia). Z kolei w drużynie gości w 58. minucie Takuya Murayama (kiedyś Gwardia Koszalin i Pogoń Szczecin) został zmieniony przez Nattawuta Sombatyothę.

Trenerem Ratchaburi FC jest były szkoleniowiec Korony Kielce Pacheta.

Ratchaburi FC zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów.

xD - 30 marca 2016, 17:09:28 - *.rzeszow.mm.pl
szkoda chłopaka...

rumcajs - 30 marca 2016, 17:11:25 - *.alior.pl
Gikiewicz,Sretenovic Murayama, Pacheta w Tajlandii.....Jeden menago czy o co chodzi?

@@rumcajs - 30 marca 2016, 18:53:58 - *.icpnet.pl
wszyscy trzej uciekli za demokracją? Może i tak, w sumie wyjeżdżali z Polski jeszcze za poprzednich rządów xD

abc - 30 marca 2016, 19:34:17 - *.adsl.inetia.pl
Ma 188 cm. Poszedł do ligi karzełków (skośno-ocy) żeby walić gole z główek. Potem bedzie opowiadał wszystkim dookoła: ''strzeliłem aż 30 bramek''

LEO - 30 marca 2016, 19:41:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super debiut
Brawo Łukasz

@abc - 30 marca 2016, 19:43:23 - *.dynamic.chello.pl
skośnookich jest sporo, większosć niskich ale dryblasy też się zdarzają szczególnie w sporcie. Parę lat temu chińczyk był najwyższym koszykarzem NBA.

Marcin Dud - 30 marca 2016, 19:47:08 - *.radionet.info.pl
Tajlandia - mała Polska

Hedops - 30 marca 2016, 20:02:32 - *.opera-mini.net (*.254.209.40)
Ile moze taki gikiewicz tam zarobic?

raper - 30 marca 2016, 21:42:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Niedługo może nagra numer z kłebonifade jak tak dalej pójdzie. Fajnie że silna polska ekipa tam jest. Gikiewicz ma szansę nawet pojechać na euro.

starotyski - 30 marca 2016, 22:02:23 - *.40.248.30.threembb.co.uk
dojrzal i okrzepl. spokojnie w Przemszy Siewierz na jokera by sie nadal.

Kibic - 30 marca 2016, 22:25:58 - *.as13285.net
Szkoda że nie ma tej ligi na TvpSport z komentarzem Szpakowskiego. Każdy mecz byłby hitem w wykonaniu Szpaka

Peugeot206 - 30 marca 2016, 22:44:10 - *.servire.net
Debiut marzeń

Seat LEON - 30 marca 2016, 22:48:04 - *.tvk-net.pl
Zgadzam się Peugeocie

Bru - 30 marca 2016, 23:32:35 - *.play-internet.pl
Rotchaburi czy co tam buri będzie czarnym koniem tajskiej ekstraklasy,trener Pacheta planuje w przyszłym roku wygrać azjatycką ligę mistrzów ,Murayama będzie liderem repry Japonii a Sretenović będzie ...czymś tam będzie, zabrakło wyobraźni.niestety podając takie informacje naszą ekstraklasa stacza się do poziomu Tajlandii ,każdego z tych ludzi wychwalali komentatorzy w canal.

NMiasto-ab - 31 marca 2016, 10:22:14 - *.eltronik.net.pl