2 kwietnia 2016, 13:53:24 - maciejko
Czerwona kartka Marcina Kowalczyka

Marcin Kowalczyk z FK Tosno obejrzał czerwoną kartkę w meczu 29. kolejki II ligi rosyjskiej z FK Tiumień. Polak opuścił boisko w 81. minucie, a jego drużyna przegrała 2-4 (0-1).

2 kwietnia 2016, 12:00 - Sankt Petersburg (Małaja sportiwnaja ariena Pietrowskij)
FK Tosno 2-4 FK Tiumień
Nika Czchapielija 47, Władimir Iljin 61 - Chasan Mamtow 13, 52, 74, Danił Klonkin 82 (k)

żółte kartki: Andriej Boczkow, Rustiem Muchamietszyn (Tosno).
czerwona kartka: Marcin Kowalczyk (81. minuta, Tosno, za faul taktyczny).

sędziował: Władimir Moskalow (Woroneż).
widzów: 200.

W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał Mladen Kašćelan (dawniej m.in. ŁKS i Jagiellonia).

Tosno zajmuje 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów.

guizmo - 2 kwietnia 2016, 14:27:54 - *.ulb.ac.be
Nawalka go do kadry na pierwszy powolal jesli pamiec mnie nie myli. Duet Kaminski-Kowalczyk... Postrach bramkarzy

kibic - 2 kwietnia 2016, 14:48:30 - *.danex.net.pl
Szkoda ale kartka słuszna bo faulował napastnika wychodzącego na czysta pozycję. W ostatnich meczach takie pojedynki po kontrach wygrywał , dzisiaj przegrał , to jest gra . A szkoda bo grał super mecz , w obronie i w pomocy - jak mówił komentator . Kartkę dostał przy wyniku 3: 2 dla gości w 82 minucie .

kadrowicz - 2 kwietnia 2016, 14:56:31 - *.danex.net.pl
Czegoś nie rozumiem , ponieważ Kowalczyk Marcin jest lepszym zawodnikiem np. od Pazdana a nie ma jego w kadrze . Z Glikiem tworzyliby stoperów obronę no ale Kowal gra 1 lidze rosyjskiej i to chyba powód nie powoływania jego przez Nawałkę.

szpionet - 3 kwietnia 2016, 16:38:39 - *.toya.net.pl
Miejscowy stadion w Tosno nie spełnia trzecioligowych standardów.Większość zawodników mieszka z kolei w najbliższym większym mieście, czyli Sankt Petersburgu.