2 kwietnia 2016, 20:17:48 - maciejko
Drużyna Michała Nalepy mistrzem Węgier

Ferencvárosi TC, w którym występuje polski obrońca Michał Nalepa, zapewnił sobie pierwsze od dwunastu lat (29. w historii) mistrzostwo Węgier. Stało się tak dzięki wyjazdowej porażce wicelidera tabeli MTK Budapeszt z Paksi FC 1-4 (0-2). Drużyna Polaka, która dzisiaj przegrała z Debreceni VSC 1-2 (0-2), ma 22 punkty przewagi nad MTK, któremu pozostało siedem spotkań do rozegrania.

2 kwietnia 2016, 18:30 - Debreczyn (Nagyerdei Stadion)
Debreceni VSC 2-1 Ferencvárosi TC
Tamás Takács 28, 30 - Stanislav Šesták 62

żółte kartki: Aleksandar Jovanović, József Varga, Emir Dilaver, Tibor Tisza - Michał Nalepa, János Ferenczi, Roland Lamah.
czerwona kartka: Cristian Ramírez (90. minuta, Ferencváros, za kopnięcie przeciwnika).

sędziował: Ádám Farkas.
widzów: 5658.

Nalepa rozegrał całe spotkanie. W drużynie gospodarzy do 81. minuty grał były zawodnik Lecha Poznań Dávid Holman, którego zmienił Tamás Kulcsár (w przeszłości Polonia Warszawa).

Polski obrońca rozegrał w tym sezonie 23 ligowe mecze, w których strzelił jednego gola.

Bromcik - 2 kwietnia 2016, 20:25:12 - *.241.251.191
Potencjalny rywal Legii w el. LM.

Ford - 2 kwietnia 2016, 20:27:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super Nalep !

Legia - 2 kwietnia 2016, 20:39:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trinks, Sestak, Lamah, Hajnal, Gera w calkiem fajnym towarzystwie sie Nalepa obraca

LKWQ - 2 kwietnia 2016, 20:46:02 - *.koleje.cuni.cz
Hajrá Fradi! Most BL!

lsxsadas - 2 kwietnia 2016, 21:25:44 - *.175.226.15.maxnet.net.pl
Chyba coś wam się pokićkało. Arka nie gra w lidze węgierskiej...

nieznany - 2 kwietnia 2016, 22:35:54 - *.siedlce.domtel.com.pl
Csak az Ujpest!!!!!!!!!!!!!! Fradista ciganiok bazzantok az anyatok!!!!!!!!!!!

sjf - 2 kwietnia 2016, 22:38:41 - *.dynamic.chello.pl
Ale ten mecz odpuścili trochę się wkurzyłem bo na nich postawiłem i już długo nic nie wygrałem (ostatnie 2 próby to 1 błędzie o 1 mecz za dużo, dziś postawiłem na drużynę która wygrała ale dopiero po dogrywce a w hokeju to się nie liczy ) Ale moja średnia to 4--6 meczy trafionych na kuponie.

edd - 3 kwietnia 2016, 0:13:54 - *.dynamic.chello.pl