3 kwietnia 2016, 16:54:54 - Adrian10
Debiut Thiago Cionka w Palermo

Thiago Cionek zadebiutował w barwach US Città di Palermo w przegranym 1-3 (1-1) meczu 31. kolejki włoskiej Serie A z AC Chievo Verona. 29-letni obrońca rozegrał całe spotkanie.

3 kwietnia 2016, 15:00 - Werona (Stadio Marcantonio Bentegodi)
AC Chievo Verona 3-1 US Città di Palermo
Fabrizio Cacciatore 6, Nicola Rigoni 53, Valter Birsa 74 - Alberto Gilardino 28

żółte kartki: Antonio Floro Flores, Giampiero Pinzi - Aljaž Struna, Siniša Anđelković, Franco Vázquez.

sędziował: Maurizio Mariani (Aprilia).

Palermo plasuje się obecnie na 18. miejscu w tabeli Serie A z 28 punktami na koncie.

Nor - 3 kwietnia 2016, 17:01:27 - *.opera-mini.net (*.186.28.67)
Ach, Panie Adamie, co też Pan widział w tym zawodniku...

muerte99 - 3 kwietnia 2016, 22:13:21 - *.183.236.43.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Taaaak napinacze,Cionek w obronie grał sam.....
ehhh idzcie odrabiać lekcje i spać.
Białystok pamięta,nie daj się Thiago....

Oleandro - 3 kwietnia 2016, 22:20:13 - *.as13285.net
Dwie bramki przez srodek. Nie wygladalo to najlepiej , ale to jego debiut i mogl nie czuc gry .

Na Wałka - 5 kwietnia 2016, 4:07:27 - *.free.aero2.net.pl
Z takim wzrostem, to Pazdan może sobie grać jedynie w polskiej lidze. Chyba nie zdajecie sobie sprawy z poziomu reprezentowanego przez czołowych europejskich napastników. Co wejście głową przy Padanie to gol.