3 kwietnia 2016, 16:55:09 - Adrian10
Bramka Arkadiusza Piecha

Arkadiusz Piech strzelił gola dla AÉL-u Limassol w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu 30. kolejki cypryjskiej ekstraklasy w ramach grupy spadkowej z AÉP-em Pafos. 30-letni napastnik zdobył tym samym swoją dziewiątą bramkę w tym sezonie ligowym. Było to też ósme kolejne spotkanie Piecha z golem na koncie. Polak rozegrał pełne 90 minut.

3 kwietnia 2016, 15:00 - Pafos (Pafiakó Athlitikó Kéntro)
AÉP (Pafos) 1-1 AÉL (Limassol)
Jurica Grgec 62 - Arkadiusz Piech 11

żółte kartki: Éric Matoukou, Miguel Alba, Emmanuel Okoye, Dimítris Ioánnou, Jurica Grgec - Ostoja Stjepanović, Marco Airosa, Carlos Ohene.

sędziował: Kóstas Psevdiótis.
widzów: 2500.

W barwach AÉL-u nie zagrał polski bramkarz Łukasz Skowron. W 56. minucie zmieniony natomiast został były pomocnik Wisły Kraków Ostoja Stjepanović, którego na placu gry zastąpił Marco Soares.

AÉL zajmuje aktualnie siódme miejsce w tabeli ligi cypryjskiej z dorobkiem 39 punktów.

Prezes - 3 kwietnia 2016, 16:59:02 - *.walbrzych.vectranet.pl
Czemu nie na euro?Brac go

@prezes - 3 kwietnia 2016, 17:05:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bo gra słabo. Przecież nie będziemy brać każdego co sobie bramkę strzeli za granicą..

raf - 3 kwietnia 2016, 17:10:20 - *.adsl.inetia.pl
Ma już tyle bramek co Grosicki.

xxx - 3 kwietnia 2016, 17:29:58 - *.e-sbl.net
jeszcze dziś rano byłem w pafos a jutro już do roboty ;(.... Przestało mnie dziwić, czemu nasi ligowcy jadą tam grać... Ciepło cały rok, kasa w euro żyć nie umierać...

kicus - 3 kwietnia 2016, 17:37:34 - *.bredband.comhem.se
Teodorczyk niestety nie jest w formie. Jezeli mamy brac 3 napastnikow na EURO i ten trzeci ma miec nikle szanse na gre to lepiej zabrac takiego Stepinskiego czy Piecha. Stepinski gra i strzela regularnie tak jak i Piech. Jakies 10 minut przeszkadzania w momencie kiedy mamy komfortowy wynik to i jeden i drugi zagwarantuje. Nic nie ujmujac Teodorczykowi to taki Piech czy Stepinski zrobiliby wiecej zamieszania w grze z kontry.

Elvis - 3 kwietnia 2016, 17:49:38 - *.skybroadband.com
Nie przepadam za Teodorczykiem ale jest lepszy o wiele od Piecha... Nak mamy sie bawic w Piecha to juz lepiej jakiegos juniora powolac zeby pojechal zobaczyc taka impreze.

... - 3 kwietnia 2016, 18:05:38 - *.dynamic-ww-6.vectranet.pl