8 kwietnia 2016, 18:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)

Olimpia: 26. Bartosz Fabiniak - 25. Damian Ciechanowski, 24. Matic Žitko (79, 28. Michal Piter-Bučko), 19. Mariusz Malec, 50. Jakub Szarpak - 9. Marcin Kaczmarek, 8. Kamil Kurowski (68, 11. Marcin Smoliński), 6. Adam Banasiak, 14. Dariusz Kłus, 16. Piotr Darmochwał (60, 99. Sebastian Bartlewski) - 12. Nildo.

Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 91. Damian Byrtek, 5. Bartłomiej Sielewski, 25. Przemysław Szymiński - 16. Fabian Hiszpański (78, 7. Damian Piotrowski), 18. Piotr Wlazło, 21. Maksymilian Rogalski, 41. Dimityr Ilijew (84, 89. Wojciech Łuczak), 9. Arkadiusz Reca - 11. Mikołaj Lebedyński.

żółta kartka: Kaczmarek.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 1440.

W 37. minucie Cezary Stefańczyk (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

źródło: własne / Olimpia Grudziądz / Wisła Płock

M - 8 kwietnia 2016, 19:54:27 - *.146.131.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kolejny punkt, jest dobrze. Brawo Wisła Płock.

ZKS - 8 kwietnia 2016, 19:56:16 - *.adsl.inetia.pl
Krok po kroku do eksraklasy. Szkoda trochę straconej bramki i bezmyślnośći Stefańczyka- Ale nie było Piotrawskiego na placu.
Szkoda 2 karne w sezonie 1 wykorzystany

zks - 8 kwietnia 2016, 19:56:40 - *.086.c79.petrotel.pl
No, dobrze, od razu znakomicie, gramy padlinę której nie da się oglądać i mamy nieziemskiego farta albo fantastycznego Kiełpina. Obyśmy nie płakali po ostatniej kolejce.

Plocczanin - 8 kwietnia 2016, 19:56:46 - *.icpnet.pl
Na grę Wisły nie da się patrzeć. I to już od dawna. Super w defensywie i tyle. Oby nie awansowali. Brawo Grudziądz, coraz bliżej utrzymania!

M - 8 kwietnia 2016, 19:56:53 - *.146.131.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeśli Zawisza nie zdobędzie 3 punktów to już może zapomnieć o awansie.

Zmora - 8 kwietnia 2016, 19:57:44 - *.centertel.pl
Limit fuksow dla Plocka wyczerpany,pewnie grali znowu antyfutbol....

Rsko - 8 kwietnia 2016, 19:57:56 - *.play-internet.pl
Dobry wynik dla Płocka

z Płocka - 8 kwietnia 2016, 19:59:54 - *.adsl.inetia.pl
Wisła ten mecz powinna wygrać. Nie strzelony przez Stefańczyka karny, potem bramka na 0-1 i co? Akcja w polu bramkowym Wisły, arbiter główny każe dalej grać, wychodzi kontra Wisły, i nagle liniowy krzyczy że powinien być karny dla Olimpii, i co? Ano główny arbiter zmienia swoją decyzję i cofa akcję, i karny na 1-1. Ale nic to, dobry i punkt w drodze do ekstraklasy. Arka z kolei zremisowała z Miedzią 0-0, a my z nimi wygraliśmy 2-0.

provident - 8 kwietnia 2016, 20:00:15 - *.skybroadband.com
Dobry wynik dla Gdyni.

M - 8 kwietnia 2016, 20:00:43 - *.146.131.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mam prośbę do wszystkich tych którzy piszą dobry wynik dla Płocka aby dopisywali z jakich miast są i jaki zawód wykonują

mm - 8 kwietnia 2016, 20:00:46 - *.gazetaolsztynska.pl
Dobry wynik dla Płocka. Dobry wynik dla świata

Płock - 8 kwietnia 2016, 20:00:55 - *.146.5.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pierwsza połowa dla Olimpi druga dla Wisły remis sprawiedliwy szkoda karnego Stefańczyka.

AG - 8 kwietnia 2016, 20:01:50 - *.dynamic.chello.pl
Zawisza wygra i 7 pkt maja do plocka i mecz miedzy soba moze byc jeszcze ciekawie

tommy - 8 kwietnia 2016, 20:01:58 - *.ias.bredband.telia.com
dobry wynik dla Poloni Przemysl!

Fan - 8 kwietnia 2016, 20:05:33 - *.centertel.pl
1.Arka zarezerwowane 2:0 i 4:1 z Plockiem slabi sa.Ilu kibicow z Plocka w bliskim dla nich Grudziadzu mieli tylko 130 km...? Czyzby kibice od swieta...?

@AG - 8 kwietnia 2016, 20:06:43 - *.adsl.inetia.pl
Nie życz drugiemu co tobie nie miłe. Wisła w Bydgoszczy wygrała z Zawiszą 0-3. W Płocku też da radę. Martw się o swoją Arkę, która dziś ledwo utrzymała lidera którym jest dopiero od kolejki.

oly - 8 kwietnia 2016, 20:10:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Olimpia w pierwszej połowie to powinna 5 strzelić. Końcówka meczu Wisła przejęła inicjatywę. Remis generalnie sprawiedliwy, choć z przebiegu całego spotkania Olimpia zdecydowanie więcej okazji.

Rafał - 8 kwietnia 2016, 20:11:12 - *.opera-mini.net (*.254.176.99)
Dobry wynik dla Płocka.Konin - Kanar

M - 8 kwietnia 2016, 20:12:26 - *.146.131.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
8 meczy do końca rundy i 2 lub 3 mecze można przegrać bez konsekwencji a z Zawiszą w Płocku wystarczy remis.

M - 8 kwietnia 2016, 20:13:55 - *.146.131.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rafał naprawdę jesteś z Konina i jesteś kanarem? Żal. Ale trudno, może kiedyś dla kanara zaświeci słońce

komar - 8 kwietnia 2016, 20:16:47 - *.gdansk.vectranet.pl
Z Płocka ...bzdura.....w 1 połowie Wisla nie strzelila karnego..ok....ale to Olimpia mogla z 3 bramki spokojnie strzelić. Olimpia grala lepiej..

Lysy - 8 kwietnia 2016, 20:19:23 - *.centertel.pl
To Plock jednak fuksem zremisowal w Grudziadzu,znowu im sie udalo,ciulaja tak punkty i wczolgaja sie do ekstraklasy.
Ilu kibicow Plocka w bliskim Grudziadzu?

M - 8 kwietnia 2016, 20:19:40 - *.146.131.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Już coraz mniej hejterów widać przyzwyczaili się i zrozumieli że awans już praktycznie jest i pogodzili się z tym

Płock - 8 kwietnia 2016, 20:19:51 - *.146.5.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do Fan. Kibiców Wisły pełen sektor

zks - 8 kwietnia 2016, 20:20:07 - *.086.c79.petrotel.pl
żadna praca nie hańbi dzieciaku, może cię życie nauczy...

WP - 8 kwietnia 2016, 20:20:56 - *.play-internet.pl
200 Nafciarzy pozdrawia z Grudziadza!

Almix - 8 kwietnia 2016, 20:24:20 - *.satfilm.com.pl
Podobno zapowiadali,że kupią 350 biletów, a kupili 150. Więc było ich ok. 150.

pat - 8 kwietnia 2016, 20:24:30 - *.play-internet.pl
Dobry wynik dla Płocka, Suwałki, pracownik adm. publicznej

z Płocka - 8 kwietnia 2016, 20:26:18 - *.adsl.inetia.pl
Sosnowce dziś w większości mają wolne, to i bólu dupska i żalenia się tu za bardzo nie widać ;)

xx - 8 kwietnia 2016, 20:27:33 - *.elpos.net (*.11.199.288)
Dobry wynik dla Płocka, lol.

uuu - 8 kwietnia 2016, 20:28:59 - *.centertel.pl
w Plocku nigdy nie było dobrych wyjazdów ale nie zmienia to że było ich więcej niż gospodarzy w młynie ale na pewną grupę można liczyć "krytykanci gdzie jesteście my za Wisla na wyjeździe" dajcie fote z sektora.

Tiger - 8 kwietnia 2016, 20:31:12 - *.centertel.pl
do WP tylko 200 z Plocka he,przeciez mieli tak bliski wyjazd ponad sto kilosow tylko.Kibice z Plocka jednak kibice od swieta,jeden wyjazd na sezon do Belchatowa w ponad 300 osob i koniec.Co do meczu obstawialem remis.

uuu - 8 kwietnia 2016, 20:34:36 - *.centertel.pl
ile arki w suwałkach , kluczborku i dziś w legnicy?

Kuba - 8 kwietnia 2016, 20:41:14 - *.32.191.67.vultr.com
Dobry wynik dla Płocka. :]

marianosss - 8 kwietnia 2016, 20:44:41 - *.dynamic.chello.pl
Dobry wynik dla Płocka. Dekarz z Lubinia (kAgJeChaEm)

zyzol - 8 kwietnia 2016, 20:45:26 - *.play-internet.pl
Co tam lamusy z Osuchowa i FC Legii? Znowu dupa boli? :D Wielka Wisła pewnym krokiem zmierza do ekstraklasy. DO karnego Olimpii Wisła powinna prowadzić 3-0 3-1. Czekam na cudowną liczbę golebii na ich kurniku ludowym w niedziele :D

ROCO - 8 kwietnia 2016, 20:46:42 - *.plock.mm.pl
pat
pat!!! chyba gimnazjum publiczne pod Suwałkami

Kuba - 8 kwietnia 2016, 20:47:16 - *.32.191.67.vultr.com

uka - 8 kwietnia 2016, 20:51:01 - *.centertel.pl
oficjalna strona wisły wstawiła zdjęcie z sektora gości. cały sektor bez koszulek ! auu

do zyzol - 8 kwietnia 2016, 20:52:05 - *.centertel.pl
Zaglebie gra w niedziele w Belchatowie a jutro Legia w Szczecinie,jestesmy wszedzie.Nie poruwnojcie sie kibiciwsko do Nas.Dzisiaj z tego co tu pisza udalo sie wam zdobyc punkt.A ilu bylo was w bliskim Grudziadzu....

agag - 8 kwietnia 2016, 20:57:22 - *.centertel.pl
cały sektor zapełniony bez koszulek lamusy.

cg - 8 kwietnia 2016, 21:01:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła powinna prowadzić? Ha ha. Nie żartujcie. Wisła to świetny zespół, ale dziś to Olimpia miała o wiele więcej do strzelenia i powinna do przerwy prowadzić ze 3-0.

Wisła P - 8 kwietnia 2016, 21:06:28 - *.as13285.net
Poruwnojcie? W Sosnowcu nie ma słowników?

spider - 8 kwietnia 2016, 21:07:38 - *.gdansk.vectranet.pl
Zyzol....a może zezol....bo niewiele widziałeś. 3:0 to powinno byc do karnego ...ale Wisły. Olimpia przez 30 min stworzyła więcej sytuacji niż Wisła w całym meczu. Gdyby nie Kiełpin to Wisla nie ugrałaby 1 pkt. Bardzo szczęśliwy remis Wisły.

Kibic - 8 kwietnia 2016, 21:15:20 - *.centertel.pl
Kibicow z Plocka niecale 200 osob slabo jak na tak bliski wyjazd i gra o ekstraklase.Olimpia na boisku dzisiaj lepsza.

mtag - 8 kwietnia 2016, 21:23:38 - *.centertel.pl
pamietajcie ze to piatek! ile tej arki dzis w legnicy?

Hel - 8 kwietnia 2016, 21:30:15 - *.centertel.pl
Najlepsze ekipy wyjazdowe Arka i Sosnowiec.Dzisiaj lider i wice...potracily punkty ale awans 1Arka 2Plock

uka - 8 kwietnia 2016, 21:43:07 - *.centertel.pl
ile tej najlepszej wyjazdowej ekipy gdynskiej w legnicy dzisiaj????

Leon - 8 kwietnia 2016, 22:03:15 - *.146.75.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry wynik dla Płocka. Kraków. Literat.

adis - 8 kwietnia 2016, 22:03:26 - *.dynamic.chello.pl
Olimpia wcale nie była lepsza, szczerze to mieli nawet szczeście, ze był remis. Wisła nie wykorzystała rzutu karnego i paru dobrych sytuacji, równie dobrze mogły być 3 punkty dla Płocka. Kibiców Wisły niecałe 200 osob w sektorze, więc jak na piątek i 1ligowe warunki całkiem przyzwoicie. Ogólnie mecz ciekawy, Olimpia spokojnie się wybroni przed spadkiem, patrzac tylko na runde wiosenna są w ścisłej czołówce tabeli.

Grubson - 8 kwietnia 2016, 22:18:08 - *.derkom.net.pl
Dobry wynik dla Płocka. Rolnik z Jatutowa.

Martin - 8 kwietnia 2016, 22:19:09 - *.centertel.pl
Olimpia dzisiaj lepsza,Nildo znowu gol.Plock z taka gra lepiej niech nie wchodzi do ekstraklasy obrone nie powiem maja dobra.Kibicow z Plocka ok.200 slabo jak na niedaleki wyjazd i z aspiracjami na ta ekstraklase.Arka pilkarsko poza zasiegiem tej ligi dzisiaj remis.Kibicowsko Arka i Zaglebie no i Gieksa jeszcze.

LEO - 8 kwietnia 2016, 22:27:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeden traci inny zyskuje

wislak - 8 kwietnia 2016, 22:31:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grudziadz tradycyjnie pałowanie i stałe fragmenty. Zero gry, typowa dla nich rąbanka. Może w II lidze coś z tym ugrają, ale teraz bez szans na utrzymanie. Symulant Kaczmarek w poprzednim sezonie narobił z 5 karnych na ten zwód i teraz znowu to samo. Sędzia kabaret - po minucie nagle wrócił w pole karne jak już piłkarze Wisły grali piłką na połowie Olimpii..

kalost - 8 kwietnia 2016, 22:33:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Liczyłem na więcej od Olimpii ale lepsze to niż porażka Czwarty raz z Wisłą i czwarty remis w Grudziądzu Olimpia nie wygrała nigdy u siebie z Górnikiem Łęczna Termaliką Bełchatowem Zawiszą i Arką

kibic - 8 kwietnia 2016, 22:49:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1 połowa Wisły słabiutka, karny tragedia, w 2 polowie chyba wyszła inna drużyna Wisły. Patrząc z sektora gości błędy sędziego ewidentne, ale wiadomo z 60 metrów mało widać. ciekaw jestem co pokaza skróty, ale wg mnie sędziowie z 1 ligi to sie nadają do A-klasy i nie chodzi tylko o dzisiejszy mecz tylko ogólnie. Niestety.

ropniak - 8 kwietnia 2016, 23:22:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co do pewności że Wisła pewny awans to by taki nie był bo to jeszcze aż dziewięć spotkań a przewaga nad Zawiszą nie jest taka duża a w Grudziądzu Wisła powinna wygrać

kucharz - 8 kwietnia 2016, 23:37:11 - *.bb.sky.com
Dobry wynik dla Płocka. Londyn-zmywak.

Kibol - 8 kwietnia 2016, 23:51:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kolejne pkt bliżej do awansu Kibole Chrobrego gratulują 1 pkt i do zobaczenia w krótce !
Chrobry Głogów & Stilon Gorzów

murarz - 8 kwietnia 2016, 23:56:14 - *.centertel.pl
Dobry wynik dla Plocka.Dublin-kielnia.

sara - 9 kwietnia 2016, 0:02:50 - *.eaw.com.pl
dobry wynik dla Chicago Bulls

prezes - 9 kwietnia 2016, 0:57:03 - *.skybroadband.com
dobry wynik dla Plocka.Zoliborz-polityk.

marcel - 9 kwietnia 2016, 7:20:00 - *.132.c84.petrotel.pl
Wisła Płock nie spadnie! Pewne info

Leser - 9 kwietnia 2016, 9:07:14 - *.centertel.pl
Olimpia mogla to spokojnie wygrac.A co tak malo kibicow z Plocka przeciez tak blisko mieli do Grudziadza a polowe biletow tylko wykorzystali

papa - 9 kwietnia 2016, 9:36:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
olimpia się utrzyma!

Sz sz - 9 kwietnia 2016, 10:06:52 - *.146.139.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeśli ktoś uważał ze nie możemy zagrać gorzej niż z Sandecja to niestety pomylił się.Gra nasza to równia pochyla prosto w dół.Z kazdym meczem jest coraz gorzej a 1 połówka z Olimpia byla haniebna.
Jest wyraźny postęp w braku koncepcji,pomyslu na grę.Tym razem szczęście sie skonczylo i indywidualności nie pomogly.Bez trenera grać się nie da.Pan Kaczmarek tradycyjne wypier...l po meczu do domku i wróci zapewne tradycyjnie we wtorek.Ale kto ma go przywołać do porządku ? Mr Kruszeski ? Z jego charyzmą ? Z niego śmieją się wszyscy w zespole a anegdoty z jego pobytu w Turcji opowiadają nawet młodzi piłkarze. Dobrze ze rywale są słabi i nie zdołają już nas dogonić i wczolgamy sie do elity.Tam jednak przy takim zarządzaniu i takim warsztacie szkoleniowym mamy pewny 16 plac z duuuuza przewagą.

bbb - 9 kwietnia 2016, 10:22:20 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dobry wynik dla Plocka szejk

amaral - 9 kwietnia 2016, 11:20:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mam nadzieje ze Zawisza bedzie grac na maxa w swoich meczach, bo jesli tak, to dogonia Wisle.

do Szsz - 9 kwietnia 2016, 11:28:33 - *.centertel.pl
Sz sz nie pekaj!.Dmoszek już czeka w blokach i transfery będą.A co do obecnej gry to superleń trener gra swoją stałą taktykę bez taktyki licząc na inwencję twórczą piłkarzy. Władze z prezesem na czele zaś uraczyli nas transferami: Hiszpan -piach,Drozdowicz-był dobry 2 sezony temu teraz też dramat,Kryczka wzięty jako dekoracja bo i tak ostatni mohikanin starego Boba - super bramkarz Kaniecki blokuje miejsce, Byrtek zagrał bo musiał,za tydzień ława.
Także "Biała Mewa" na ratunek !

Karamba - 9 kwietnia 2016, 12:11:31 - *.centertel.pl

rut - 9 kwietnia 2016, 12:17:46 - *.dynamic.chello.pl
dobry wynik dla płocka

Bongo - 9 kwietnia 2016, 12:41:42 - *.centertel.pl
Co tak malo kibicow z Plocka w Grudziadzu? Mieli tak bliski wyjazd.Remis chyba sprawiedliwy,ten brazylijczyk Nildo dobry napadzior znowu gol na jego koncie.

@Bongo - 9 kwietnia 2016, 12:55:21 - *.dynamic.mm.pl
@Bongo - po co komentujesz, jak nie widziałeś meczu? "Nildo dobry napadzior znowu gol na jego koncie" - szkoda tylko, że z karnego. A Wisła ma same bliskie wyjazdy, szkoda tylko, że jak nie w święteczny poniedziałek to piątek o 13... Przestańcie ujadać !

Zaba - 9 kwietnia 2016, 13:29:07 - *.centertel.pl
Brawo Olimpia.Brawo Nildo. Plock jednak kibice od swieta...tak bliski wyjazd i slabiutka liczba.

United - 9 kwietnia 2016, 13:52:04 - *.centertel.pl
Kibice z Plocka odczepcie sie od kibicow z Gdynii,Sosnowca czy Katowic bo tym ekipom nie dorownojecie.Wejdziecie do tej ekstraklasy raczej chociaz jeszcze troche kolejek do konca.Olimpia na fali utrzymanie w zasiegu.

dred32 - 9 kwietnia 2016, 14:17:56 - *.adsl.inetia.pl
Awans Arka i Zawisza - pewne info!

Petra Podo - 9 kwietnia 2016, 14:21:34 - *.class101.petrotel.pl
Sz sz 188.146.139.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl- twój wpis to beznadziejna żenada. Widać, że masz jakiś polityczny kompleks w stosunku do trenera i zarządu a już na pewno nie leży ci na sercu dobro Wisły.

Wolf - 9 kwietnia 2016, 14:21:38 - *.centertel.pl
Awans Arka i Zawisza Osucha.Pewne info

Adam - 9 kwietnia 2016, 16:15:46 - *.plock.mm.pl
Zawisza wygrał i już tylko lub aż jak kto woli 7 pkt przewagi. To dużo i mało a formy nie widać. Stałe fragmenty kiedyś były naszym atutem a dziś dramat. Widać niestety bardzo słabą a momentami beznadziejną grę w tej rundzie! Słaba Wisła przy dobrych piłkarzach oznacza, że ktoś robi błędy i nie wyciąga wniosków. A my gramy ciągle to samo i tak samo.Antyfutbol i może coś wpadnie. Co się tyczy władz to Sz sz przesadził z retoryką ale niestety prezes jest bardzo słaby, w środowisku piłkarskim niestety ma bardzo niskie notowania.

Sand75 - 10 kwietnia 2016, 7:17:11 - *.218.113.206