8 kwietnia 2016, 18:30 - Pruszków (stadion MZOS)

Znicz: 1. Piotr Misztal - 3. Michał Kucharski, 8. Arkadiusz Jędrych, 14. Maciej Mysiak, 2. Rafał Włodarczyk (69, 19. Marcin Rackiewicz) - 18. Paweł Kaczmarek, 10. Maciej Machalski (76, 16. Radosław Bartoszewicz), 4. Andrzej Niewulis, 7. Maksymilian Banaszewski, 22. Krzysztof Kopciński (46, 21. Aleksander Jagiełło) - 13. Patryk Kubicki (85, 5. Grzegorz Janiszewski).

Puszcza: 22. Andrzej Sobieszczyk - 4. Łukasz Furtak, 3. Michał Czarny, 27. Arkadiusz Garzeł, 28. Michał Mikołajczyk - 7. Marcel Kotwica, 16. Dominik Maluga (66, 2. Daniel Barbus), 8. Longinus Uwakwe (79, 18. Damian Lepiarz), 21. Mateusz Broź (62, 6. Roman Stepankow), 19. Dawid Abramowicz - 10. Maciej Domański.

żółte kartki: Kucharski, Niewulis, Machalski, Jagiełło - Furtak, Maluga, Barbus, Stepankow.

sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec).
widzów: 670.

beern - 8 kwietnia 2016, 20:23:18 - *.fiberway.pl
Jak nie można wygrać trzeba zremisować. Brawo MKS Puszcza Niepołomice, dobry wynik na wyjeździe.

p - 8 kwietnia 2016, 20:25:50 - *.opera-mini.net (*.174.109.143)
ale z czym ten Znicz sie pcha do I ligi?z taka frekwencją na trybunach?

V-DA - 8 kwietnia 2016, 20:32:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Może i frekwencja niska, ale przynajmniej chłopaki dobrze grają ;)

obserwator - 8 kwietnia 2016, 20:33:42 - *.fiberway.pl
Brawo Żubry.Dziesiąty mecz bez porażki.Oby tak dalej.

xx - 8 kwietnia 2016, 20:36:41 - *.elpos.net (*.11.199.2888888)
Gdzie te czasy, że Lewandowski grał w Zniczu? No gdzie?

zzzxc - 8 kwietnia 2016, 21:07:53 - *.95.204.21
smiech na sali, druzyna gra o awans a na trybunach niespelna 700 widzow, jak w okregowce

IQ2500 - 8 kwietnia 2016, 21:08:46 - *.fiberway.pl
Następny mecz Puszcza Jest Najważniejsza zagra u siebie. W roli gospodarza. Przyjadą Ultrasi Stalówki. Będą organizować wsparcie dla swojej drużyny dzięki flagom, transparentom, racom, bębnom i wspólnemu śpiewaniu. Wiara ich umrze ostatnia.

Kuba - 8 kwietnia 2016, 21:17:20 - *.32.191.67.vultr.com
Frekwencja 670 ha ha ha

:-) - 8 kwietnia 2016, 21:24:53 - *.146.145.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@xx - a skąd wiesz, że teraz nie gra tam jakiś nowy Lewandowski?

Habib77 - 8 kwietnia 2016, 22:02:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz przeciętny,ale praca sędziów fatalna(główny bojaźliwie,a liniowy wada wzroku)

Ł3 - 8 kwietnia 2016, 22:41:28 - *.dynamic.chello.pl
Zasłużony remis a sędzia do okręgówki za słaby...

widz Znicz - 8 kwietnia 2016, 23:10:46 - *.play-internet.pl
Ewidetny karny dla Znicza za zagranie reką i w 60 minucie powinna być druga kartka dla prawego obrońcy Puszczy za zablokowanie rozegrania rzutu wolnego i Znicz grałby w przewadze.Wiec dwa powazne błedy sedziego ktore mogły przesadzic o wyniku.

Pijaczek - 8 kwietnia 2016, 23:16:05 - *.gemini.net.pl
Co się dzieje z Wojtkiem Reimanem, że nie gra? Kontuzja czy zawieszony jak w poprzednich klubach

widz - 8 kwietnia 2016, 23:46:59 - *.ptim.net.pl
Wnioski po meczu:
- sędzia kompletnie sobie nie radził
- z czerwonymi kartkami bym nie przesadzał. Co do karnego, ręka w polu karnym Puszczy była, ale miałem wrażenie że naturalnie ułożona - przy ciele
- Generalnie w meczu przewaga jednak nieco po stronie Puszczy
- Aleksander Jagiełło robił różnicę na boisku. Koleś na poziomie co najmniej 1 ligi.
- Ta orkiestra grająca jakbym się czuł na pikniku... sorry, ale NIE

Toruniak - 9 kwietnia 2016, 7:11:53 - *.torun.mm.pl
Dobry wynik dla Tychuff

Klops - 9 kwietnia 2016, 8:32:47 - *.adsl.inetia.pl
W tej lidze każdy może wygrać z każdym. Wcale nie jest przesadzone kto zajmie 2-3 miejsce a kto grać będzie w barażach. Możliwe że to właśnie Puszcza powalczy o 1 ligę.

rybak - 9 kwietnia 2016, 8:34:13 - *.play-internet.pl
Ten Jagiełło to robi różnice jako wiatrak bez głowy.

krokodyl - 9 kwietnia 2016, 10:57:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
Sędzia z Żywca ...no w ogóle dobrze że nie z Niepołomic.

u44 - 9 kwietnia 2016, 15:17:54 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Puszcza bardzo ciekawy zespół. Widziałem ją w Radomiu, w kolejce jesiennej. Solidność może Niepołomice znowu zaprowadzić do 1 ligi. Ale Radomiak i tak dziś lepszy, nie grał a wygrał 3:0 ;)

obserwator - 9 kwietnia 2016, 15:58:07 - *.fiberway.pl
Regionalne media podają, że Wojtek Reiman jest kontuzjowany.

Baca - 9 kwietnia 2016, 17:47:49 - *.centertel.pl