9 kwietnia 2016, 17:20:48 - Adrian10
Bramka samobójcza Przemysława Tytonia

Przemysław Tytoń zanotował samobójcze trafienie w przegranym przez VfB Stuttgart 1893 1-3 (0-1) meczu 29. kolejki niemieckiej Bundesligi z FC Bayern München. Reprezentant Polski zagrał pełne 90 minut.

9 kwietnia 2016, 15:30 - Stuttgart (Mercedes-Benz-Arena)
VfB Stuttgart 1893 1-3 FC Bayern München
Daniel Didavi 63 - Przemysław Tytoń 31 (s), David Alaba 52, Douglas Costa 89

żółte kartki: Daniel Didavi - Arturo Vidal, Xabi Alonso, David Alaba.

sędziował: Bastian Dankert (Meklemburgia-Pomorze Przednie).
widzów: 60 000.

Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Robert Lewandowski, który zaliczył asystę przy trzeciej bramce dla swojego zespołu.

Bayern jest liderem Bundesligi z 75 punktami na koncie. Stuttgart zajmuje 12. miejsce z dorobkiem 33 punktów.

Pizza - 9 kwietnia 2016, 17:23:49 - *.lanet.waw.pl
Tylko w statystykach, nie miał nic do powiedzenia, Niedermeier go nastrzelił.

njd - 9 kwietnia 2016, 17:24:05 - *.147.48.208
Lewy cos pod forma ostatnio w sumie lepiej teraz niz w czerwcu.

ziomuś - 9 kwietnia 2016, 17:37:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Obejrzyjcie dokładnie powtórki, gdyby Tytoń nie dotknął piłki, to by nie poszła w światło bramki, dlatego jego samobój.

duster - 9 kwietnia 2016, 17:38:00 - *.dynamic.chello.pl
a co z samobójem Krychowiaka? Na 90m nie został odnotowany.

@@@ - 9 kwietnia 2016, 17:38:24 - *.play-internet.pl
Gdzie Robert nie moze, tam Przemka pośle.

olelele - 9 kwietnia 2016, 17:39:30 - *.adsl.inetia.pl
a redakcja 90minut znowu po swojemu zapisuje gola nie temu co strzelil. No zawsze to jakas oryginalnosc

saszka - 9 kwietnia 2016, 18:43:42 - *.cm-3-4b.dynamic.ziggo.nl
Przemo 3 mamy kciuki za Ciebie!!! Pozdro z Holandii!

xyz - 9 kwietnia 2016, 18:56:51 - *.dynamic.chello.pl
to tak patrząc co 3 bramka to samobój bramkarza. Co z tego, że piłka nie szła w światło bramki. Obrońca trafił Tytonia między nogi (jakby to nie brzmiało) i tyle. Ewidentny gol obrońcy

Kolo - 9 kwietnia 2016, 19:29:49 - *.dyn.telefonica.de
Lewy tez asysta przy bramce Didavi'ego

mati - 10 kwietnia 2016, 7:26:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dziwi mnie ze Tytoń grzal kawę w słabym psv a w elche które świetnie sobie wówczas radzili w primera division czy stutgart Bundesliga gra pierwsze skrzypce. Holenderska loga taka mocna 😉?

hola - 10 kwietnia 2016, 9:46:52 - *.bb.sky.com
Mam pytanie??? Sytuacja sam na sam. Napastnik stara się strzelić miedzy nogami bramkarza. Strzał mu nie wyszedł, piłka nie leciała w światło bramki ale tak odbiła się od nogi bramkarza ze wpadła do bramki. I co to jest samobój???
90minut.pl to niezły serwis ale za interpretacje goli samobójczych i głupie pisanie nazw klubów zagranicznych was nie lubie.....

xlll - 10 kwietnia 2016, 13:56:26 - *.92.157.10.operatorwss.pl
Obronca stutgartu wpakował pilke do własnej bramki a nie Tyton

LEO - 10 kwietnia 2016, 15:54:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oglądałem kilka powtórek tej bramki i mam wątpliwości że to Przemek zdobył tę bramkę

kibic35 - 11 kwietnia 2016, 8:29:51 - *.128.229.8
A Kicker podaje że to bramka Niedermayera

obserwator - 11 kwietnia 2016, 16:41:12 - *.skierniewice.vectranet.pl
90 minut niech korzysta z Kickera a nie własnych przemyśleń.