9 kwietnia 2016, 16:00 - Góra (Stadion im. Józefa Waliczka)
Tomasz Margol 37, Mohamed Essam 45 - Paweł Mandrysz 25

Nadwiślan: 23. Robert Błąkała - 14. Filip Korneta, 4. Tomasz Margol, 22. Michał Bedronka, 5. Mateusz Wójcik - 10. Kamil Bętkowski, 6. Dawid Kaszok, 11. Bartłomiej Wasiluk, 15. Patryk Widuch (76, 7. Sławomir Musiolik), 21. Piotr Ceglarz - 33. Mohamed Essam (71, 91. Dawid Ogrocki).

ROW 1964: 22. Daniel Kajzer - 2. Jan Janik (64, 86. Gabriel Nowak), 3. Marcin Grolik, 7. Marek Krotofil, 11. Dawid Gojny - 10. Sebastian Siwek (71, 20. Łukasz Reinhard), 15. Szymon Jary, 9. Mariusz Muszalik, 17. Marek Gładkowski (46, 8. Michał Płonka), 97. Paweł Mandrysz (87, 18. Radosław Dzierbicki) - 14. Sebastian Musiolik.

żółte kartki: Ceglarz, Ogrocki, Korneta - Nowak.
czerwone kartki: Piotr Ceglarz (64. minuta, Nadwiślan, za drugą żółtą) - Gabriel Nowak (90. minuta, ROW 1964, za drugą żółtą).

sędziował: Rafał Sawicki (Tarnobrzeg).
widzów: 250.

nakuROW - 9 kwietnia 2016, 17:58:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tragedia...

xx - 9 kwietnia 2016, 17:58:58 - *.elpos.net (*.11.111111.999999999)
Bravo Nadwiślan !

xx - 9 kwietnia 2016, 17:58:59 - *.elpos.net (*.11.111111.999999999)

olaf - 9 kwietnia 2016, 18:41:33 - *.dynamic.mm.pl
Totalne dno.... Brehmer wypad z Rybnika i zabierz ze sobą marnego Janika. Facet nie miał miejsca w w Rowie od kilku dobrych lat a teraz nagle w pierwszym składzie. To co dziś wyprawiał Janik woła o pomstę do nieba!!!!

SYMPATYK - 9 kwietnia 2016, 19:48:17 - *.e-sbl.net
ROW cieniutki jak kabanos . sędzia za ten mecz nie powinien już gwizdać do końca sezonu! zamiast karnego dla NG daje piłkarzowi który, przekazuje piłkę koledze żółtko! a w konsekwencji czerwoną! dramat!!!!
2;1 to najmniejszy wymiar kary... choć to co bramkarz obronił po główce piłkarza ROW`u to czapki z głów.

Ray - 9 kwietnia 2016, 20:35:16 - *.dynamic.chello.pl
Nadwiślan od czasu zmiany trenera ma coraz lepsze wyniki. Z tym składem nie zdziałają cudów, ale utrzymanie realne.

ma - 10 kwietnia 2016, 5:59:48 - *.centertel.pl
Nadwislanin w ciągu sezonu poszukiwał i pozyskał
Kilku naprawdę b dobrej klasy graczy.
a więc cały czas jest ruch w drużynie
a działacze pracują główką.W Rowie na odwrót Zarząd angażuje tylko swoich młodych niestety niedojrzalych graczy.Ani jednego poważnego transferu a odszedł po sławetnej porażce o pierwsza lige trzon druzyny.To ewenement w całej drugiej lidze.Zarzad twardo stoi na stanowisku
"gra tylko nasza młodzież"-a jaka jest każdy widzi.Trener ma do wyboru dzume albo cholerne.
Drużynie brak lidera,Mandrysz zdolny ale nierówny,ponowny nabytek z Piasta żenująco słaby
całą reszta niestety do wymiany-jedynie Kajzer prezentuje b dobry drugoligowy poziom.
W takim haosie zjawisk i graczy Bremer ma do rozwiązania gordyjski węzeł-życzę mu tego!!

luk - 10 kwietnia 2016, 7:38:04 - *.net.tylda.net
Do@ma-co ty chlopie za glupoty wypisujesz i cala wine zwalasz na mlodych ,ailu ich gralo chyba z 3 reszta to starzy nieudaczniki z obrona na czele.I jeszcze Grolik kapitan zamiast pomagac tym mlodym to ich opiepsza a sam jest cienki ze glowa boli.A wielka gwiazda Musiolik faktycznie pierwszy do zmiany,chociaz dajmy mu szanse bo moze za bardzo chce i nie wychodzi.A pierwszym do zmiany to trener cos wyczuwam ,se nie ma tzw."chemi"miedzy trenerem a zawodnikami a to jest podstawa w druzynie takze Panie prezesie ma Pan problem.

Dominik - 10 kwietnia 2016, 8:11:33 - *.lubonet.net
Ilu kibicow gosci?

przemo - 10 kwietnia 2016, 9:59:09 - *.centertel.pl
Wydaje mi się ze Ibrahimovic nie odejdzie z PSG

luk - 10 kwietnia 2016, 19:56:15 - *.net.tylda.net
W Niedzle rezerwy ROW-u grali z Ornontowicami i sama mlodziez ,wygrali pewnie 3-0 i w pieknym stylu to byl lepszy mecz niz tych starych nieudacznikow.Na tym meczu bylo wszystko ,walka determinacja ,bojki ,zolte karki a szczegolnie kolektyw.Mysle ,zegdyby gralo kilku starych to tego meczu nie wygraja.