9 kwietnia 2016, 18:01:20 - Adrian10
Gol Patryka Tuszyńskiego

Patryk Tuszyński zdobył bramkę dla Çaykur Rizespor Kulübü w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu ligi tureckiej z Galatasaray SK. To drugi ligowy gol Tuszyńskiego w tym sezonie. 26-letni napastnik rozegrał całe spotkanie.

9 kwietnia 2016, 16:00 - Stambuł (Türk Telekom Arena)
Galatasaray SK 1-1 Çaykur Rizespor Kulübü
Emre Çolak 88 - Patryk Tuszyński 90

żółte kartki: Lionel Carole, Ryan Donk - Dhurgham Ismail, Ludovic Sylvestre.

sędziował: Bülent Yıldırım (Ankara).

W 90. minucie na placu gry w zespole gości pojawił się były pomocnik Jagiellonii Białystok Nika Dzalamidze, który zmienił Koraya Altınaya.

Rizespor zajmuje 14. miejsce w tabeli ligi tureckiej z dorobkiem 31 punktów.

golzagolem - 9 kwietnia 2016, 20:50:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Taki zawodnik powinien być sprawdzany przed euro wzmocnienia w kadrze sa potrzebne wiadomo będzie kiepsko przy gorszej dyspozycji formie

mat9111 - 9 kwietnia 2016, 21:45:16 - *.adsl.szeptel.net.pl
Brawo! Dobrze, że Polak radzi sobie zagranicą (szczególnie, że z Jagi). Do tego gol na wagę remisu z Galatasaray - wow.

aa - 9 kwietnia 2016, 22:45:31 - *.free.aero2.net.pl
Pozdro z Nowego Sącza Patryk!

khris - 10 kwietnia 2016, 11:17:45 - *.elk.mm.pl
Tusza to jest naprawdę świetny napastnik i niedługo trafi do lepszego klubu. Tak myślę. Inteligentny na boisku plus jego wyszkolenie techniczne. Moim zdaniem Teodorczyka nakrywa czapką i to on powinien być rezerwą dla Lewego i Milika. Patryk graty za bramkę i trzymam kciuki za przyszłość!

Oleandro - 10 kwietnia 2016, 12:40:20 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Sezon sie konczy a on ma 2 gole. Czym wy sie tak jaracie? Brawo za bramke ,ale repra to w tej chwili dla niego za wysokiee progi.

Mądry - 10 kwietnia 2016, 12:56:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nastrzelał też troszkę w Pucharze Turcji...

a - 10 kwietnia 2016, 17:41:27 - *.106.191.82
w tym sezonie Galatasaray gra grubo poniżej oczekiwań. Do Besiktasu tracą.. 23 punkty.

LEO - 10 kwietnia 2016, 18:55:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl