9 kwietnia 2016, 20:07:15 - dyrovski
Drużyna Adriana Cieślewicza mistrzem Walii

Zespół Adriana Cieślewicza - The New Saints FC, dzięki dzisiejszej wygranej z Bala Town FC 2-0 (0-0), zdobył piąte z rzędu i dziesiąte w historii mistrzostwo Walii. Do rozegrania pozostały jeszcze dwie kolejki. Zespół Polaka ma osiem punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem. 25-letni pomocnik pojawił się na boisku w drugiej połowie zmieniając Jamiego Mullana.

9 kwietnia 2016, 18:15 - Oswestry (Park Hall)
The New Saints FC 2-0 Bala Town FC
Ryan Brobbel 69, Aeron Edwards 79

żółte kartki: Ryan Brobbel - Stuart Jones.

sędziował: Kevin Parry (Llanfairpwllgwyngyll).

Cieślewicz wystąpił w obecnym sezonie w 28 spotkaniach w lidze i strzelił siedem goli.

rectus - 9 kwietnia 2016, 21:00:08 - *.dynamic.chello.pl
jak czytać nazwę miejscowości z której pochodzi sędzia? ;)

Ojgen - 9 kwietnia 2016, 21:00:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli będzie Le Polaccollo w Lidzej Mistrzuniów

rectus - 9 kwietnia 2016, 21:00:24 - *.dynamic.chello.pl

pucio - 9 kwietnia 2016, 21:00:31 - *.net.intersiec.net.pl
Miasto sędziego rozwala xD

huehue - 9 kwietnia 2016, 21:08:51 - *.szczecin.mm.pl
Marzy mi się potyczka pomiedzy The New Saints a B36 Thorshavn w el. LM - wtedy bracia Cieślewiczowie stanękiby na przeciw sobie

@rectus - 9 kwietnia 2016, 21:31:48 - *.dynamic.chello.pl
tylko Walijczyk to przeczyta ;)

@huehue - 9 kwietnia 2016, 21:35:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Już stanęli na przeciwko siebie rok temu ;)

Fabio - 9 kwietnia 2016, 22:12:47 - *.118.138.171
Pełna nazwa miejscowości sędziego to Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysilio
gogogoch. Naprawdę nie żartuje, sprawdzcie sobie. Podana nazwa tutaj jest skrócona.

grigor81 - 9 kwietnia 2016, 23:30:34 - *.lublin.mm.pl
Pełna nazwa miejscowości to: Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysilio
gogogoch co w tłumaczeniu z Walijskiego znaczy Kościół Świętej Marii nad stawem wśród białych leszczyn niedaleko wodnego wiru pod Czerwoną pieczarą przy kościele św. Tysilia. Niewiem nazwa po Polsku czy Walijsku jest lepsza

poli - 9 kwietnia 2016, 23:33:55 - *.icpnet.pl