10 kwietnia 2016, 14:22:03 - koofel
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił gola dla Empoli w wygranym 2-0 (1-0) meczu 32. kolejki włoskiej Serie A z Fiorentiną. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie. To jego czwarta bramka w tym sezonie.

10 kwietnia 2016, 12:30 - Empoli (Stadio Carlo Castellani)
Empoli FC 2-0 ACF Fiorentina
Manuel Pucciarelli 41, Piotr Zieliński 88

żółte kartki: Uroš Ćosić, Marcel Büchel, Piotr Zieliński - Facundo Roncaglia, Matías Vecino, Marcos Alonso, Davide Astori.

sędziował: Antonio Damato (Barletta).

W 82. minucie w barwach gości na boisku pojawił się Jakub Błaszczykowski, który zmienił Facundo Roncaglię. Poza kadrą Empoli z powodu kontuzji znalazł się Łukasz Skorupski.

Empoli ma 39 punktów i zajmuje jedenaste miejsce w tabeli, Fiorentina jest piąta z 56 oczkami.

r777 - 10 kwietnia 2016, 14:22:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Piotrek!

Amairo - 10 kwietnia 2016, 14:22:42 - *.internetia.net.pl
GKS 1962 Jastrzębie !!! Brawo Zielu mamy pake na EURO !

slim - 10 kwietnia 2016, 14:28:50 - *.220.154.34
gdzie po Euro zagra Zieliński? Liverpool, Roma, Napoli?

Cezzzar - 10 kwietnia 2016, 14:36:38 - *.icpnet.pl
slim: oby... Empoli. Tu ma renome tu gra tu go szanują- Liverpool? Serio uważacie że już tam się nadaje po tych kilku dobrych meczach w Serie A? Chyba jeszcze nie teraz- może za rok

lobo - 10 kwietnia 2016, 15:28:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
chciałbym go w Bayerze, w tedy byłby taki skład: Neurer - Lahm Boateng Alaba Pinto - Zieliński Martinez Costa Ribery - Lukaku Lewandowski

rrrrrr - 10 kwietnia 2016, 15:32:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla Piotrka jeszcze za wcześnie na wielki klub, na razie powinien robić małe kroki,spokojny rozwój, bo możliwości to ma nawet na Barcelone

edd - 10 kwietnia 2016, 15:57:01 - *.dynamic.chello.pl
Jeśli Polska ogółem wykręci dobry wynik na EURO, to może być jedno z najciekawszych, a może i najciekawsze okienko transferowe w historii całej polskiej piłki.

cziczi - 10 kwietnia 2016, 17:28:50 - *.dynamic-ww-6.vectranet.pl
no proszę, najpierw Tuszyński strzela Galatasaray a teraz Zieliński Fiorentinie, ładnie to wygląda

@lobo - 10 kwietnia 2016, 19:37:59 - *.dynamic.chello.pl