12 kwietnia 2016, 17:47:31 - MichalMKS
eMŚ futsal: Kazachstan 7-0 Polska

Reprezentacja Polski w futsalu przegrała 0-7 (0-5) w rewanżowym barażowym meczu eliminacji mistrzostw świata z Kazachstanem, przez co nie wywalczyła awansu do mistrzostw świata. W pierwszym spotkaniu padł remis 1-1.

12 kwietnia 2016, 16:00 - Ałmaty (Dworiec sporta i kultury imieni Bałuana Szołaka)
Kazachstan 7-0 Polska
Higuita 2, Sierik Żamankułow 5, 13, Douglas Jr. 6, 15, Leo 26, Arnold Knaub 30

Kazachstan: 2. Higuita - 6. Leo, 9. Aleksandr Dowgań, 11. Michaił Pierszyn, 19. Douglas Jr. Grali także: 1. Grigorij Szamro, 3. Arnold Knaub, 4. Aleksandr Griebonos, 5. Sierik Żamankułow, 7. Nikołaj Piengrin, 8. Dinmuchambiet Sulejmienow, 14. Ilja Mun, 15. Pawieł Taku, 17. Timur Murzabajew.

Polska: 1. Rafał Krzyśka - 2. Michał Kubik, 4. Adrian Pater, 7. Mikołaj Zastawnik, 10. Marcin Mikołajewicz. Grali także: 12. Bartłomiej Nawrat, 3. Kamil Kaczmar, 5. Sebastian Wojciechowski, 6. Maciej Mizgajski, 8. Dominik Solecki, 9. Tomasz Lutecki, 11. Mateusz Jakubiak, 13. Michał Marek, 14. Robert Gładczak.

żółta kartka: Knaub.

sędziowali: Bogdan Sorescu, Gabriel Gherman (Rumunia).

Turniej finałowy odbędzie się w Kolumbii w dniach 14 września - 2 października.

Jondek - 12 kwietnia 2016, 17:49:45 - *.na5.pl
Piłka halowa jest jeszcze bardziej słaba od ekstraklasy.Szkoda powoływać jakąś kadrę to wstyd.Zawodnicy z halówki to amatorka często grająca po A klasach!

zekori - 12 kwietnia 2016, 17:50:18 - *.olsztyn.vectranet.pl
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało!

nn - 12 kwietnia 2016, 18:00:14 - *.8.ftth.classcom.pl
zawodowa to jest tylko piłka na trawie, co roku klub z polski gra w LM a cztery w Lidze Europy,ha,ha Jondek kibic z gliwic!

j23 - 12 kwietnia 2016, 18:04:36 - *.petrus.pl
A tak się sadzili w necie: Jedziemy po dobry wynik i awans... Dobry wynik jest, bo mogli przegrać znacznie wyżej, ale awansu nie ma... I jeszcze bramkarz rywali strzela bramkę i otwiera wynik... WSTYD!!!

FATUM - 12 kwietnia 2016, 18:21:29 - *.kalisz.mm.pl
PZPN traktuje Futsal jak amatorszczyznę więc o czym mówimy,Kazachstan wygrywa z Włochami prawie eliminuje Hiszpanów,kasa jest to i wyniki i reprezentacja czołówka światowa...

@j23 - 12 kwietnia 2016, 18:28:46 - *.retsat1.com.pl
Gdybyś się chociaż trochę interesował tematem, to wiedziałbyś że bramka Higuity to żadna sensacja, a nie szczekał bez sensu

Almaty - 12 kwietnia 2016, 19:36:42 - *.cheeloo.net
W Kazachstanie po prostu ten sport wspierają.

ko - 12 kwietnia 2016, 19:44:57 - *.dk.customer.tdc.net
na dworcu grali?

seba - 12 kwietnia 2016, 20:05:16 - *.kg.net.pl
Nie mogę zrozumieć dlaczego w kadrze gra Krzyśka. Ten bramkarz w naszej ekstraklasie gra bardzo słabo i często zdarzają mu się "klopsy" a jego azs co roku walczy o utrzymanie. To że korek jest jego dobrym kolegą nie powinno mięć znaczenia przy wysyłaniu powołań !!!!! I oto mamy taką sytuację że w kadrze nie grają najlepsi tylko jest kolesiostwo i towarzystwo wzajemnej adoracji więc i wyniku nie ma. Ta pierwsza bramka dzisiaj ustawiła cały mecz i podcieła nam skrzydła. Nie twierdzę że z innym bramkarzem byśmy wygrali bo wiadomo na jakim poziomie gra kazachstan ale było by poczucie że grają najlepsi.

Cantona - 12 kwietnia 2016, 21:23:54 - *.static.ip.netia.com.pl
Ogląda się przyjemniej niż ekstraklase, ale wynik...
Cóż, zacytujmy Zbysia Stonogę

Petra!!! - 12 kwietnia 2016, 21:24:04 - *.146.134.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry wynik dla Wisły Płock

Xyz - 12 kwietnia 2016, 21:35:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
Niestety Seba ma rację. Z Paterem, Gładczakiem czy Krzyśką w składzie nie mieliśmy żadnych szans.

FootSal - 12 kwietnia 2016, 21:51:57 - *.centertel.pl
Jeśli ma się połowę składu Brazylijczyków to trudno się dziwić że wygrywają. (Z tego co się orientuję to Brazylia jest najlepsza w futsalu, w Polsce dopiero raczkuje)

Ogbeche - 13 kwietnia 2016, 0:05:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bez jaj, co to sa za zawodnicy? Z A klasy? Sorry, mogli wziac losowych chlopakow z 1-2 ligi...

MauroPB - 13 kwietnia 2016, 0:19:50 - *.centertel.pl
FootSal : grało 14 zawodników kazachskich. Wskaż tą połowę pochodzenia brazylijskiego a potem pochwal się ocenami z matematyki,najlepiej na poziomie podstawówki.

@MauroPB - 13 kwietnia 2016, 9:03:24 - *.play-internet.pl
A ogladales mecz? Wskaz mi moment w czasie gry, w którym nie było na parkiecie w Kazachstanie minimum polowy składu naturalizowanego. A teraz pochwal się jaki masz wynik w tescie na inteligencje. Logiczne myslenie sie klania. Niestety podejrzewam ze masz pelne prawa wyborcze i niestety tacy jak ty decyduja o tym jaki jest bałagan w Polsce glosujac na głupków.

Pseudonim - 13 kwietnia 2016, 9:13:54 - *.opera-mini.net (*.254.179.49)
Dobry wynik dla Wisły Płock !

Ebg - 13 kwietnia 2016, 10:08:48 - *.google.com (*.254.193.171)
Andrzej, Andrzej B! Andrzej Bianga. OLE!!!

leon - 13 kwietnia 2016, 16:02:01 - *.internetdsl.tpnet.pl
Czadowo

perwera - 13 kwietnia 2016, 20:45:14 - *.siminn.is
z kazachstanem toć to kraj 3 świata :D

Leszek - 13 kwietnia 2016, 23:36:58 - *.centertel.pl
Ja nie rozumiem w ogóle, dlaczego Redakcja na stronie 90 minut zamieszcza informacje o ,,futsalu"?
Sama nazwa 90 minut oznacza że chodzi o piłkę nożną - mecze trwające 2 x 45 minut = 90 minut.
Tzw. ,,futsal" to inna dyscyplina, nie powinno się o niej pisać na tej stronie internetowej.
Proszę, załóżcie stronę www.40minut.pl poświęconą ,,futsalowi" i prowadźcie ją na wzór strony 90 minut, ale nie mieszajcie tych dyscyplin.

miszcz pzp - 14 kwietnia 2016, 14:20:29 - *.lukman.pl
nie idź tą drogą, bo nie będziesz dostawał informacji o wynikach dogrywek i karnych

M - 15 kwietnia 2016, 19:45:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Druzyna z Kazachstanu jest wielokrotnym i aktualnym mistrzem ligi mistrzów w futsalu ,w tamtym roku wygrała z futbolowa Barceloną.

M - 15 kwietnia 2016, 19:48:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piszę bo widzę że nie wiecie za dużo co niektórzy o Kazachstanie ,jak wielki jest w Futsalu!