13 kwietnia 2016, 19:54:45 - Adrian10
Drużyna Michała Nalepy w finale Pucharu Węgier

Ferencvárosi TC, w barwach którego gra Michał Nalepa, awansował do finału Pucharu Węgier. W dzisiejszym rewanżowym spotkaniu półfinałowym zespół Polaka pokonał Debreceni VSC 3-0 (1-0). W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Nalepa rozegrał pełne 90 minut. Ferencváros ma więc szansę na drugie krajowe trofeum w tym sezonie - wcześniej już zapewnił sobie mistrzostwo Węgier. W finałowym spotkaniu, które zostanie rozegrane 14 maja, rywalem Ferencvárosu będzie Újpest FC.

13 kwietnia 2016, 18:00 - Budapeszt (Groupama Aréna)
Ferencvárosi TC 3-0 Debreceni VSC
Zoltán Gera 22 (k), 79, Dominik Nagy 90

żółte kartki: Gábor Gyömbér - Dávid Holman, Dušan Brković, Mihály Korhut, Aleksandar Jovanović.
czerwona kartka: István Verpecz (19. minuta, Debrecen, za faul taktyczny).

sędziował: Ferenc Karakó.
widzów: 4500.

W drużynie gości wystąpili były pomocnik Lecha Poznań Dávid Holman, którego w 69. minucie zmienił Tibor Tisza, a także Tamás Kulcsár (w przeszłości Polonia Warszawa), którego w przerwie zastąpił Tamás Takács.

Xman - 13 kwietnia 2016, 20:20:58 - *.t-mobile.co.uk
Jak to mozliwe ze arka gravw pucharze wegier?!?

max - 13 kwietnia 2016, 20:26:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl