15 kwietnia 2016, 19:49:23 - Adrian10
Bramka Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski zdobył gola z rzutu karnego w przegranym 1-2 (0-1) meczu 23. kolejki saudyjskiej ekstraklasy z Al-Raed. 29-letni pomocnik, który zanotował swoje ósme ligowe trafienie w tym sezonie, rozegrał całe spotkanie.

15 kwietnia 2016, 17:55 - Rijad (King Fahd International Stadium)
Al-Nassr 1-2 Al-Raed
Adrian Mierzejewski 73 (k) - Ismaël Bangoura 22, Jufain Al-Bishi 55

żółte kartki: Mohamed Husain, Shaya Ali Sharahli, Khaled Al-Ghamdi - Fahad Al-Shammari.

sędziował: Shukri Al-Hanfosh.
widzów: 1838.

Al-Nassr zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli saudyjskiej ekstraklasy z 28 punktami na koncie.

mietek - 15 kwietnia 2016, 20:09:20 - *.ssp.dialog.net.pl
Widzów po byku. Co, u nich też stadiony zamykają?

kibol - 15 kwietnia 2016, 20:40:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lepiej 1838 fanatycznych, gotowych na wszystko muslimów, niż paredziesiąt tys europejskich pikników :D

pytam - 15 kwietnia 2016, 20:51:19 - *.dynamic.chello.pl
Nawałka, ogarniasz ?

Kultura - 15 kwietnia 2016, 21:36:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może i liga ogórkowa, ale z niego jest kawał dobrego grajka. Żałuję, że nie jest sprawdzany.

Mądry - 15 kwietnia 2016, 22:18:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:pytam
A ty ogarniasz ???
Strzelił z karnego...
Rep.ma się dobrze.

MauroPB - 16 kwietnia 2016, 1:34:49 - *.centertel.pl
To absolutnie nie jest zawodnik na reprezentacje i nie wiem skad wogole takie pomysly. Mial okazje udowodnic swoja przydatnosc w sporo wtedy slabszej jao druzyna reprezentacji i nigdy nie blysnal. Niech gra i zarabia w tym pieknym demokratycznym szanujacym prawa czlowieka kraju i powodzenia.

Ch_Hebdo - 16 kwietnia 2016, 4:31:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wszystkie laski z Arabii Saudyjskiej po tym golu

obserwator - 16 kwietnia 2016, 5:50:51 - *.skierniewice.vectranet.pl
Reprezentacja? Miał swoje szanse i nigdy ich nie wykorzystał.

hanys - 17 kwietnia 2016, 10:46:33 - *.adsl.inetia.pl
w takich meczach trzeba grać jak kasa przesłoniła karierę nawet u nas jest więcej ludzi na 3 LIDZE

Tadeusz - 18 kwietnia 2016, 19:46:07 - *.59.10.141