17 kwietnia 2016, 14:21:13 - Adrian10
Bramka Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik zdobył bramkę z rzutu karnego dla Ajaxu w zremisowanym 2-2 (0-0) meczu 31. kolejki holenderskiej Eredivisie z FC Utrecht. To dziewiętnaste trafienie polskiego napastnika w tym sezonie ligowym. 22-latek rozegrał całe spotkanie.

17 kwietnia 2016, 12:30 - Amsterdam (Amsterdam ArenA)
AFC Ajax 2-2 FC Utrecht
Davy Klaassen 86, Arkadiusz Milik 89 (k) - Nacer Barazite 56, Patrick Joosten 84

żółte kartki: Mike van der Hoorn - Ruben Ligeon, Bart Ramselaar, Willem Janssen.

sędziował: Danny Desmond Makkelie.
widzów: 51 768.

Cały mecz w barwach Utrechtu rozegrał natomiast polski bramkarz Filip Bednarek.

Ajax jest liderem Eredivisie z 75 punktami na koncie. Utrecht zajmuje piątą pozycję z dorobkiem 50 punktów.

Nor - 17 kwietnia 2016, 14:22:37 - *.opera-mini.net (*.186.28.67)
Baaaaardzo wątpliwy rzut karny dla Ajaxu. No ale trudno, gol jest gol. Brawo, Arek!

witold - 17 kwietnia 2016, 14:24:43 - *.adsl.inetia.pl
Żenujący jest ten Ajax wygrywa na PSV.A tu ledwo remisuje i juz mistrzostwa nie zdobędą.

Elek - 17 kwietnia 2016, 14:28:11 - *.belchatow.msk.pl
Żenujący sędzia, karny z kapelusza - popychają Ajax do mistrzostwa, niestety.
Komentator tragiczny - ciągle Ajax, Ajax, Ajax, PSV nie może wygrać ligi, na pewno PSV straci punkty.. - żenada i tyle.

asd - 17 kwietnia 2016, 14:31:36 - *.range86-143.btcentralplus.com
Hmm jeśli obrońca robi wślizg od tyłu w polu karnym nie trafiając w piłkę to niech się nie dziwi, że jest karny. Ajax grał totalny piach. Ale emocje były

CK - 17 kwietnia 2016, 14:32:43 - *.77.117.140
Oj, ten sędzia nie powinien się chyba pokazywać już w Eindhoven.

... - 17 kwietnia 2016, 14:34:51 - *.197.41.228
i tak zarabiają bukmacherzy taki mecz ile kuponów spalił

edek - 17 kwietnia 2016, 14:40:59 - *.LAN3.mega-net.pl
Jak Ajax wygra 3 ostatnie mecze mają majstra. Może bramka warta mistrzostwo :-)

divine - 17 kwietnia 2016, 14:50:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Milik do Interu

p - 17 kwietnia 2016, 14:58:19 - *.opera-mini.net (*.112.8.141)
mam pytanie,co w Holandii będzie decydowało o mistrzostwie jeśli Ajax i PSV będą mieli na koniec ligi tyle samo punktów?

edek - 17 kwietnia 2016, 15:00:35 - *.LAN3.mega-net.pl
Bilans spotkań bezpośrednich a ten Ajax ma lepszy.

mietek - 17 kwietnia 2016, 15:01:22 - *.ssp.dialog.net.pl
@p: To, czy Lechia złoży kolejne odwołanie

p - 17 kwietnia 2016, 15:18:37 - *.opera-mini.net (*.112.8.141)
@mietek żałosny jesteś. czyli ten wydrukowany karny zapewne będzie decydował o mistrzostwie.widać,w Holandii jeszcze bardziej na beszczelnego sędziowie drukują,niż w Polsce.słabiutki ten Ajax dzisiaj był,ale sędzia im pospieszył z pomocą...

gugu - 17 kwietnia 2016, 15:26:02 - *.241.48.60
ciekawa koncowka sezonu, zobaczymy co w srode ajax w groningen pokaze.. wez tu cos obstaw, wlasnie ajax mi kupon zepsul, a 500zl by wpadlo...

Irtysz_21 - 17 kwietnia 2016, 16:56:42 - *.231.2.50.koba.pl