17 kwietnia 2016, 15:19:21 - Adrian10
Gol Kacpra Przybyłki

Kacper Przybyłko zdobył bramkę dla 1.FC Kaiserslautern w wygranym 1-0 (0-0) meczu 30. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z DSC Arminia Bielefeld. To szósty ligowy gol 23-letniego napastnika w tym sezonie. Polak pojawił się na boisku w 60. minucie spotkania w miejsce Markusa Karla.

17 kwietnia 2016, 13:30 - Bielefeld (Schüco-Arena)
DSC Arminia Bielefeld 0-1 1.FC Kaiserslautern
Kacper Przybyłko 70

żółte kartki: Manuel Junglas - Jón Daði Böðvarsson, Lukas Görtler.

sędziował: Frank Willenborg (Dolna Saksonia).
widzów: 18 511.

Od 54. minuty na boisku przebywał również Marcus Piossek (Kaiserslautern), który zastąpił Jeana Zimmera. Cały mecz na ławce rezerwowych drużyny gości spędził były napastnik Lechii Gdańsk Antonio Čolak, natomiast poza kadrą zespołu znalazł się Mateusz Klich. Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się natomiast były napastnik Cracovii Koen van der Biezen.

Kaiserslautern jest na jedenastym miejscu w tabeli 2. Bundesligi z dorobkiem 38 punktów.

Boa - 17 kwietnia 2016, 15:33:08 - *.itsa.net.pl
Ciekawe jakby Przybyłko sprawdził się w polskiej lidze skoro wygrywa rywalizację z Colakiem,

teofil - 17 kwietnia 2016, 16:07:56 - *.rdsnet.ro
Zamiast Teodorczyka go wziąć do kadry na Euro.

nikly - 17 kwietnia 2016, 16:09:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przybyłko w naszej Ex byłby gwiazda ligi co do tego nie ma wątpliwości. Klich w Cracovii grał pierwsze skrzypce a w Kaiserlautern coraz rzadziej gra, Colak siedzi na ławce a w Lechii przecież robił robotę, podobnie zresztą jak Pich ze Śląska która nawet na ławkę się nie mieścił w Niemczech. Fajnie by było zobaczyć Kacpra na przykład w takiej Legii.

Wiesio - 17 kwietnia 2016, 16:22:36 - *.walbrzych.vectranet.pl
Nikly Legia woli zagraniczne odpady, a nie doceniają naszych. Zabraklo Jodowca i już stracili 50% wartości. Gral jakiś Trockivski co kopal się po czole, teraz Aleksandrow zamiast naszych, w ataku ogór Prijovic a nie Arak to nie pchaj tam solidnego gracza...

z - 17 kwietnia 2016, 16:30:17 - *.bb.sky.com
najlepsze jest to ze niemal wszyscy zawodnicy ktorzy poszli do Kaiserslautern nie graja regularnie a Piossek wyciagniety z nizszych lig niemieckich gra najwiecej

edd - 17 kwietnia 2016, 16:44:43 - *.dynamic.chello.pl
@Wiesio oj już bez przesady
Prijović aż tak zły nie jest, z Nikoliciem bardzo dobrze współpracuje, w Legii byli gorsi napastnicy chociażby Włodarczyk czy Mezenga, Trickovski po prostu nie był dobrze przygotowany, Aleksandrow to się zgodzę że nic nie gra.
A poza tym niby skąd ten mit, że młody Polak zawsze jest lepszy od obcokrajowca?

GoralwBiel - 17 kwietnia 2016, 18:03:56 - *.092.209.pools.vodafone-ip.de
a najlepsze jest to ze Przybylko zaczynal w DSC Arminia Bielefeld tu stawiał pierwsze kroki.
W Bielefeld tylko Król Artur
do dzis go dobrze tu wspominają.

needle - 17 kwietnia 2016, 19:05:37 - *.adsl.inetia.pl
@Boa
Przybyłko najpewniej dawałby radę ale nie sadzę, że byłby gwiazdą
@Edd
Ludzie piszą różna rzeczy niedokładnie sprawdzając realia. Zakładam, że pamiętasz Nędze z boisk ale zapewne zapomniałeś zerknąć na statystyki...
on strzelał chyba tak często jak Podbrożny a chyba nie napiszesz, że Guma był słaby...?
A Prijovic...
Może nie jest tragiczny ale dobrym napastnikiem także nie jest. Wg mnie ma taki styl, że unika walki a i jego technika jest dość przeciętna
Jest wysoki i muskularny; widziałem nie raz jak się w wyskoku od niego odbijają a on mógłby rozgrywać w ten sposób piłki do skrzydeł lub do wchodzących z pola graczy jak Charles Barkley z NBA ;)
IGła

LEO - 17 kwietnia 2016, 19:59:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kacper

OKS ODRA - 17 kwietnia 2016, 20:06:29 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
@wiesio
Wow ty to pojechales
Arak zamiast Prijovica :D Jodłowiec 50% wartości :D Przybyłko gwiazdą :D...Gdyby zagraniczny do legi przyszedl co strzelil 6 goli w sezonie w drugiej bundeslidze to byś go wyśmiał...Wymień jeszcze tych zdolnych co by mieli zasilić Legię przed ELM