23 kwietnia 2016, 17:00 - Legionowo (Stadion Miejski)
Legionovia Legionowo 1-0 Olimpia Zambrów

Legionovia: 33. Piotr Smołuch - 16. Mikołaj Grzelak, 19. Kamil Wiktorski, 4. Aleksandar Bajat, 15. Krystian Miś - 7. Paweł Garyga, 25. Łukasz Wolsztyński (68, 23. Hubert Tylec), 2. Jarosław Wieczorek, 26. Krystian Wójcik (88, 18. Maciej Goliński), 22. Wojciech Kalinowski (55, 11. Rafał Jankowski) - 14. Rafał Wolsztyński (90, 6. Łukasz Kopka).

Olimpia: 1. Piotr Czapliński - 20. Łukasz Grzybowski, 15. Łukasz Piłatowski, 5. Mariusz Gogol, 2. Wojciech Dziemidowicz - 13. Mariusz Dzienis, 7. Michał Kuczałek (30, 14. Robert Brzęczek), 6. Arkadiusz Mroczkowski, 10. Robert Tunkiewicz (75, 11. Karol Buzun), 8. Sebastian Janik (64, 22. Michał Twardowski) - 9. Przemysław Jastrzębski (57, 17. Michał Hryszko).

żółte kartki: Grzelak, Ł.Wolsztyński - Brzęczek, Mroczkowski.

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
widzów: 189.

źródło: własne / Łączy Nas Legionowo

Kawi - 23 kwietnia 2016, 18:55:56 - *.dynamic.chello.pl
Wreszcie Legionovia zaczęła grać od kilku kolejek na miarę swojego potencjału. Gratulacje za następne zwycięstwo

: 0 - 23 kwietnia 2016, 19:02:17 - *.opera-mini.net (*.146.64.22)
Zks-dno i wodorosty.Widać nowa miotła nie zadziałala,i nie zadziała! ZALEŚ WRACAJ DO NAS!

Ryba - 23 kwietnia 2016, 19:09:35 - *.adsl.inetia.pl
Hej.Zobaczymy jak będzie w następnych meczach, Legionovia jest mocna, nie tacy tam przegrywali, także spoko. Ale masz rację,trzeba było Zalewskiego nie ruszać,Zając to krzykacz,zawodnikom w głowie miesza, warsztat słaby ,jako trener na poziomie II/III ligi nic nie osiągnął a pakę miał w prowadzonych zespołach niezłą.Zobaczymy jak nowy się sprawdzi..............Pozdrawiam

Broniarz - 23 kwietnia 2016, 19:18:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dziubek juz działa. Pogratulujcie prezesem wyboru trenera. Będziecie takim samym pośmiewiskiem w lidze jak i BROŃ za ryżego.

Fucek - 23 kwietnia 2016, 19:19:18 - *.warszawa.vectranet.pl
Buhahahahahaha, chyba Kawi snisz, pieniądze poszly od 3 kolejek, wierzysz ze te lamagi w ciagu tygodnia zaczely grac
Nie dziwi Cię ze zaraz Walne?? Buhahhahahhahqa

Blade - 23 kwietnia 2016, 19:31:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry wynik dla Wisły Płock.

znawca - 23 kwietnia 2016, 20:13:13 - *.unregistered.net.exatel.pl
Zajączkowski odszedł i witamy Olimpię w III lidze!

kibic - 23 kwietnia 2016, 20:31:49 - *.161.104.154
Trzeba wygrac nastepny mecz koniecznie u siebie i wracamy do gry w II lidze. Cieszy powrot na boisko Michala Hryszki. Mam nadzieje ze od pierwszych minut w nastepnym meczu z Nadwislanem wzmocni ofensywe. Tylko ZKS !

Lipa - 23 kwietnia 2016, 20:46:09 - *.dynamic-ww-5.vectranet.pl
Brawo Zarząd Legionovii Robicie Kawał Dobrej Roboty Brawo Trener i Piłkarze !!!!!!!

Starszy - 23 kwietnia 2016, 21:48:51 - *.97.31.29
Brawo brawo Legionovia kolejny mecz i zwycięstwo. Bardzo wam kibicuje i życzę utrzymania. Gratulacje dla trenera i piłkarzy.

Starszy - 23 kwietnia 2016, 21:51:01 - *.97.31.29
Brawo brawo Legionovia kolejny mecz i zwycięstwo. Życzę powodzenia i utrzymania.Bardzo gratuluję piłkarzom i trenerowi.

Roman - 23 kwietnia 2016, 22:16:56 - *.internetdsl.tpnet.pl
Mecz walki ma remis. Oba zespoły noe stworzyły wielu sytuacji. Zambrów mógł dac z rożnego na 1-0 ogólnie grając z kontry. Jedni i drudzy dobrze zorganizowani w obronie ale Legionovia więcej jakości z przodu. Sprawiedliwy ramis, ale kto strzela bramki ten wygrywa.

kibic - 23 kwietnia 2016, 23:06:01 - *.161.104.154
Z Kotwicą bedzie naprawde cięzko wywalczyc chociaz jeden punkt ale gramy u siebie! Nie poddajemy sie i za tydzien kibicujemy glosno z podniesionymi glowami naszej kochanej Olimpii Zambrow!

kolos - 24 kwietnia 2016, 6:35:24 - *.static.chello.pl