obserwator - 23 kwietnia 2016, 19:54:40 - *.rzeszow.mm.pl

NAFCIARZE! - 23 kwietnia 2016, 19:54:59 - *.sggw.waw.pl

Zes - 23 kwietnia 2016, 19:55:28 - *.77.89.127

Volcan - 23 kwietnia 2016, 19:56:07 - *.olsztyn.vectranet.pl

ss - 23 kwietnia 2016, 19:56:42 - *.play-internet.pl
Dobry wynik dla Wąchocka!

Ciekaw - 23 kwietnia 2016, 19:58:51 - *.play-internet.pl
Czemu tu Arkowcy najmniej piszą..

FC Porto - 23 kwietnia 2016, 19:59:56 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
KS Żółci osuch mieli wciągnąć wszystkich w lidze nosem a nos urósł od bajek współwłaścicielowi Jak tam Radzio dzwonią jeszcze ludzie piłki zachwyceni wynikami sparingów?

Lester - 23 kwietnia 2016, 20:00:18 - *.range86-137.btcentralplus.com
Zawisza pod wzgledem sily jest na 3 miejscu i zajmie 3 miejsce w tabeli. Tylko WKS, pozdrawiam z emigracji.

Wisła - 23 kwietnia 2016, 20:00:21 - *.google.com (*.47.35.212)
Dobry wynik dla Wisły
OKS dzięki

e - 23 kwietnia 2016, 20:07:08 - *.play-internet.pl
dobry płock dla wyniku wisły

x - 23 kwietnia 2016, 20:07:25 - *.play-internet.pl
Teraz Osuch dostanie od miasta 10milionów na upragniony awans!Niema kibiców nie ma Zawiszy!

Volcan - 23 kwietnia 2016, 20:11:24 - *.olsztyn.vectranet.pl
Kibice zAWISZY są żałośni, że opuścili klub . Bez Osucha, będzie posucha ;).

WKS - 23 kwietnia 2016, 20:15:31 - *.centertel.pl
Dyrektor sportowy zawiszy osiągnięcia: Spadek z ligi, brak trafionych transferów, brak awansu do ligi, zmiany trenerów co 3 miesiące w 1 zespole. No chyba ze nie ma nic do powiedzenia, ale w 1 lub 2 przypadku mam pytanie za co odbiera wypłatę.Podziękowania z Płocka.

wiking - 23 kwietnia 2016, 20:30:11 - *.245.104.24
Dziwie się ze klub bez pieniędzy chłopaki zbierają na klub a ten uciera nosa ,,bogaczom" szacunek OLSZTYN. Bydgoszcz nie ma i nie będzie miała kibicow. Troche szok bo pisze WIGRZAK>

Optymista - 23 kwietnia 2016, 20:30:53 - *.141.153.20
Już Pan Osuch położył laskę , w klubie nie ma kasy na nic,rodzice grup młodzieżowych płacą po meczach sędziemu i pielęgniarce a co miesiąc dają 90 zł do klubu..chora sytuacja..

gyu7890 - 23 kwietnia 2016, 20:32:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
100mil trwa extra passa ten remis potwierdza zwyciestwo nad dolcanem

on - 23 kwietnia 2016, 20:32:46 - *.elomza.pl
dobry wynik dla waszych mam. zalosni jestescie z tym dobrym wynikiem

Mm - 23 kwietnia 2016, 20:36:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomil - jak nie można wygrać, trzeba zremisować, choc tych remisów u siebie mamy juz dość ale ogolnie jest ok. W pierwszej połowie Stomil nieco chaotyczny, w drugiej było już lepiej. Dobra gra Lecha i Trzeciego. Nishi dał też dobrą zmianę. Bramka dla Zawiszy ze spalonego, za to w drugiej połowie sędzia mógł/powinien podyktować karnego dla gości. W sumie - bramki i błędy sędziowskie na remis.

Plocki - 23 kwietnia 2016, 21:01:09 - *.play-internet.pl
Pozdro z Plocka dla Stomilu! Zapraszamy w piateczek na meczyk i balety!

Nyrol - 23 kwietnia 2016, 21:07:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polonia Bydgoszcz Stomil Sztama!!!! Pzodro od Warty 1912 Rodowici a lech to wieś amica!!!!

LEO - 23 kwietnia 2016, 21:37:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawisza już chyba wypada z walki

Suseł - 23 kwietnia 2016, 21:54:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry wynik dla Wisły. PS Wisła jest tylko jedna - ta w Płocku.

zenek - 23 kwietnia 2016, 22:38:15 - *.lodz.mm.pl
No to 12 punktow jest juz nie do odrobienia. A meczy tylko 6. Z taka gra to Zawisza nie zdobedzie nawet 10 pkt. Wisla i Arka moga juz nawet wszystko przegrac do konca sezonu a i tak awansuja

kimonno - 23 kwietnia 2016, 22:38:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawisza robiła co chciała ze OKS no tak każdy robi co chce ze Stomilem bo są najgorsi i bez dyskusji pozdro GKS Katowice

kimonno - 23 kwietnia 2016, 22:44:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zapraszam na derby Katowic jutro 12:45 Polsat Sport Bukowa 1 Rozwój Katowice-GKS Katowice tam się będzie działo derby śląska derby tego samego miasta Stolicy Węgla pozdro i zapraszam na ten meczyk

Kibic - 23 kwietnia 2016, 22:49:59 - *.146.69.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stomil baraże zobaczycie lub spadek jeszcze 3-4 kolejki i będą na dnie są przeslabi nie wygrają żadnego meczu 😂

d-w - 23 kwietnia 2016, 23:10:21 - *.play-internet.pl
Pinio weż sznur i targnij się a od Zawiszy odp się!

wiking - 24 kwietnia 2016, 1:03:48 - *.245.104.24
Stomil szacun z suwalk. Bogacze bez kibiców bez eks....... Jak wam w dzióbkach?

dowiking - 24 kwietnia 2016, 8:41:34 - *.play-internet.pl
Ale ty inteligentny Piszesz "bogacze bez kibiców", wiec kogo pytasz "Jak wam w dzióbkach"?

Rzymianin - 24 kwietnia 2016, 9:19:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przykro na to patrzeć, ale prawda jest bolesna, wg mnie awans za 15-20 lat. Taki los Czarnego Zawiszy z Grabowo herbu Sulima. Piłkarze zawsze z Wami;-(

Rzymianin - 24 kwietnia 2016, 9:22:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl