23 kwietnia 2016, 20:24:48 - maciejko
Gol i niewykorzystany rzut karny Macieja Rybusa

Maciej Rybus strzelił gola dla Tierieka Grozny oraz zmarnował rzut karny w wygranym 1-0 (1-0) meczu 25. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Rubinem Kazań. To siódme ligowe trafienie Polaka, którego w 69. minucie z powodu urazu na boisku zmienił Igor Lebiedienko.

23 kwietnia 2016, 18:30 - Kazań (Centralnyj stadion)
Rubin Kazań 0-1 Tieriek Grozny
Maciej Rybus 35

żółte kartki: Zaurbiek Plijew, Daler Kuziajew, Adílson (Tieriek).

sędziował: Aleksiej Matiunin (Moskwa).

W 32. minucie Maciej Rybus (Tieriek) nie wykorzystał rzutu karnego (Siergiej Ryżykow obronił).
W 84. minucie Marko Dević (Rubin) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Poza kadrą meczową Tierieka znaleźli się kontuzjowani Marcin Komorowski oraz były napastnik Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Zaur Sadajew.

Klub z Groznego zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 41 punktów.

sds - 23 kwietnia 2016, 20:25:21 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Rybus. Jakby nie patrzec liga rosyjska to top 6 lig w Europie. 1 hiszpanska, 2 angielska 3 niemiecka 4 wloska 5 francuska 6 rosyjska

hjhj - 23 kwietnia 2016, 20:29:39 - *.dynamic.mm.pl
ponoć kontuzja ...

abdul - 23 kwietnia 2016, 20:45:56 - *.183.55.190
Myślę że liga portugalska jest lepsza od rosyjskiej. Wystarczy wziąć pod uwage kluby w europejskich pucharach: Benfica, Porto, Sporting vs Zenit, CSKA

Mądry - 23 kwietnia 2016, 20:59:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fajnie że gol...oby tylko uraz a nie kontuzja.

Wisła - 23 kwietnia 2016, 21:02:52 - *.google.com (*.47.15.68)
Dobry wynik dla Wisły Płock

jehle - 23 kwietnia 2016, 21:05:30 - *.188.105.pools.vodafone-ip.de
hahah od kiedy liga angielska 2. w europie, max 3 a jesli nie gorsza od wloskiej

Sopot - 23 kwietnia 2016, 21:23:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz dwóch islamskich klubów .
Rosyjska liga jest lepsza od portugalskiej a zapewne bardziej wyrównana.
W Portugalii od 8 miejsca w dół tabeli to już poziom żenada .

mx - 24 kwietnia 2016, 1:24:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Portugalska liga jest strasznie słaba, Rosyjska to czołówka europejska, myślę że lepsza nawet od francuskiej.

jAA - 24 kwietnia 2016, 7:26:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zalezy jak na to patrzec. Jezeli chodzi o sile czolowych klubow to bedzie:6 Porugalia, 7-Rosja,8-Ukraina,9-Holandia, a jezeli o wyrownaną lige to: 6-Rosja,7-Holandia,8-Portugalia,9-Turcja,10-Belgia
,11-Ukraina. Tak mi sie wydaje, tak ja to widze niej więcej. Pozdrawiam.

maradona - 24 kwietnia 2016, 8:57:03 - *.42.10.153.alfanet24.pl
Uraz podobno niegrozny...
Ale troche sie obawiam obciazen przed Euro.
Po Lwwym i Piszczku widac, ze pary coraz mniej, a przed nimi fnal pucharu niemiec, Robert LM...Krycha to samo...Rybusa organizm co 4 dni nie wytrzymuje...paradoksalnie to dobrze, ze Kuba malo gra...zeby nie bylo sytuacji, ze na Ukraine wyjdziemy z Wawrzyniakiem, Pazdanem, Jodlowcem, Kapustka...

Mądry - 24 kwietnia 2016, 12:05:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:maradona
NIE paradoksalnie...a po prosu dobrze że Kuba mało gra.
Oby inni też mało grali !!!
Polska potrzebuje na Euro piłkarzy wypoczętych a nie przemęczonych.

lusek - 24 kwietnia 2016, 13:04:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
alez trzeba byc kretynem zeby myslec ze portugalska jest lepsza od rosyjskiej, poza porto, sportingiem, benfica, braga, portugalska to kompletne dno

Komix - 24 kwietnia 2016, 15:40:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wystarczy popatrzeć na to że poza 4 drużynami portugalskimi reszta to dno. Już takie Beleneses nie potrafi wygrać z 7 drużyną ekstraklasy.

needle - 24 kwietnia 2016, 23:36:01 - *.adsl.inetia.pl