24 kwietnia 2016, 19:51:22 - Matavermi
Drużyna Filipa Bednarka przegrała w finale Pucharu Holandii. Gol samobójczy Polaka

W rozegranym w Rotterdamie finale Pucharu Holandii FC Utrecht, w barwach którego występuje Filip Bednarek, przegrał z Feyenoordem Rotterdam 1-2 (0-1). Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie i strzelił samobójczego gola. Po strzale w słupek Eljero Elii Bednarek plecami skierował piłkę do własnej bramki.

24 kwietnia 2016, 18:00 - Rotterdam (De Kuip)
Feyenoord Rotterdam 2-1 FC Utrecht
Michiel Kramer 42, Filip Bednarek 75 (s) - Ramon Leeuwin 51

żółte kartki: Terence Kongolo, Jens Toornstra - Ramon Leeuwin.

sędziował: Björn Kuipers (Oldenzaal).
widzów: 45 592.

W kadrze pierwszej drużyny Feyenoordu znajduje się polski bramkarz Kamil Miazek, ale ani razu w tym sezonie nie znalazł się w kadrze meczowej.

bednarek - 24 kwietnia 2016, 19:54:58 - *.elomza.pl
ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy

Mario - 24 kwietnia 2016, 20:01:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do"bednarek",a wiesz chociaż kto wykonywał ten przebój pierwszy?

do Mario - 24 kwietnia 2016, 20:17:08 - *.piekary.net
Widziałem, jak jakiś dziad próbował naśladować Bednarka. Z marnym skutkiem.

bednarek - 24 kwietnia 2016, 20:17:11 - *.dynamic.chello.pl
Pewnie. Czesław Niemen.

Marek - 24 kwietnia 2016, 20:19:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bednarek otóż nie Czesław...
Marek Grechuta

domarek - 24 kwietnia 2016, 20:31:45 - *.dynamic.chello.pl
co sie wypowiadasz jak sie nie znasz? to byl Czesław Njemen!

mx - 24 kwietnia 2016, 20:46:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Marek Grechuta, lider zespołu Bajm, mąż Dody.

JerzyBuzek - 24 kwietnia 2016, 20:54:41 - *.google.com (*.11.156.54)
A nie Elvis?

stanowski - 24 kwietnia 2016, 21:04:19 - *.dab.02.net (*.146.217.53)
Gol to gol. Brawo filip

kghm - 24 kwietnia 2016, 21:43:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Filip.gol na wage zwyciestwa.

b2b - 24 kwietnia 2016, 21:51:03 - *.25.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
Gole odbite od pleców bramkarza, czy nawet od obrońcy nie powinny być uznawane za samobójcze. Jest to niesprawiedliwe zarówno dla strzelca, jak i dla bramkarza, czy obrońcy. Co innego, gdy sami skierują piłkę do bramki.

TP - 24 kwietnia 2016, 22:01:51 - *.dynamic.chello.pl
To nie gol samobójczy, tylko rykoszet. Elia strzelił przy słupku, od którego zresztą piłka się odbiła i uderzyła w Bednarka po czym poturlała się do bramki. Dzięki Filip za puchar dla Feye. Feyenoord Cupfighters.

de - 24 kwietnia 2016, 23:22:29 - *.dynamic.chello.pl
ewidentny samobój piłka wyszła by za bramkę.

Bednarz - 24 kwietnia 2016, 23:51:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Takie chwile jak te nie zdarzają się zbyt często

Lem - 25 kwietnia 2016, 2:01:21 - *.dynamic.mm.pl
A jak Krzynówek strzelał podobne bramki przeciwko Realowi i Portugalii to nie uznano tych goli jako samobóje bramkarzy. Czyżby jakieś przepisy od tego czasu się zmieniły i nie promuje się już strzelców tylko dodatkowo dołuje bramkarzy?

judasz - 25 kwietnia 2016, 17:35:15 - *.opera-mini.net (*.13.106.216)
albo coraz glupsi ludzie sie rodza na swiecie lub czesciej spotykamy tych gorszych co do przyznawania gola na konto bramkarza tylko te wychodzace od niego samego a rykoszety zakonczone bramka nalezy zaliczac pilkarzowi oddajacemu strzal

LEO - 25 kwietnia 2016, 18:50:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że nie było niespodzianki a z golem już trudno

moro - 26 kwietnia 2016, 10:38:53 - *.play-internet.pl
Pewnie tylko na 90 minut jest jako samobój, oni maja swoje zasady i reguły.nawet panowie z cafe futbol poruszyli ten temat kiedys.