24 kwietnia 2016, 19:51:26 - bartekwr9
Dwie bramki Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił dwie bramki dla Brøndby w wygranym 2-1 (1-1) meczu 26. kolejki duńskiej ekstraklasy z AGF. Polak ma na koncie trzy ligowe trafienia. 28-letni napastnik rozegrał cały mecz.

24 kwietnia 2016, 18:00 - Brøndby (Brøndby Stadion)
Brøndbyernes IF 2-1 Århus GF
Kamil Wilczek 32, 72 - Danny Olsen 3

żółte kartki: Nicklas Backman, Jesper Lange (AGF).
czerwona kartka: Morten Rasmussen (24. minuta, AGF, za zagranie ręką).

sędziował: Peter Rasmussen.
widzów: 8440.

W 25. minucie Daniel Agger (Brøndby) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

Brøndby ma na koncie 42 punkty i zajmuje piąte miejsce w tabeli ligowej.

abc - 24 kwietnia 2016, 19:57:50 - *.adsl.inetia.pl
do kadry

zawszepier - 24 kwietnia 2016, 19:59:25 - *.range109-150.btcentralplus.com
Brawo Wilku !! Adam Nawałka-jest alternatywa dla Lewego!! Ps:pierwszy !!

Hans - 24 kwietnia 2016, 20:36:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W sumie to wolałbym Wilczka od Teodorczyka na Euro... Chociaż wynika to głównie z tego, że my nie mamy trzeciego napastnika.

needle - 24 kwietnia 2016, 20:38:54 - *.adsl.inetia.pl
@Giovanni
Skoro tak uważasz to daj link do swoich wyników...
Popatrzymy, ocenimy
Bo wg mnie zupełnie nie masz kwalifikacji do komentarzy
IGła
PS Grałeś w ogóle...? Choćby na poziomi juniora
choćby w okręgówce...???

^needle - 24 kwietnia 2016, 20:43:25 - *.106.191.82
a muszę być piekarzem żeby oceniać smak chleba, albo upiec chociaż jeden chleb? chociaż jako junior?

klin - 24 kwietnia 2016, 20:55:02 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Ludzie lasu sa z Toba, wa-ta-cha!

gugu - 24 kwietnia 2016, 20:57:35 - *.241.48.60
cos mi sie wydaje ze nawalka zabierze na euro milika i lewego z napastnikow, a jednego pomocnika wiecej... pamietajmy ze np z niemcami zagramy pewnie z lewym tylko w ataku, w ataku mmoze zagrac czy to rybus, grosik , nawalka cos wymysli..

kicus - 24 kwietnia 2016, 21:03:52 - *.bredband.comhem.se
Teodorczyk dzisiaj caly mecz na lawce. Pierwszego gola przgapilem. Drugi to dobitka z bliska. Z calym szacunkiem dla Kamila ale jego obecna forma to za malo na ME 2016. Zgadzam sie z teza zabrania 2 napastnikow. Wolski, dogrywa, strzela, drybluje. Jak dla mnie to dobra opcja w miejsce 3 napastnika.

hajto - 24 kwietnia 2016, 21:14:14 - *.adsl.inetia.pl
W takiej lidze to by i teraz Kowalczyk strzelił bylo trzeba sie pokazac we wloszech

Hans - 24 kwietnia 2016, 21:35:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jasne, też tak ogólnie uważam, że nie powinniśmy brać trzeciego napastnika, bo w naszym przypadku jest to tylko osłabienie. Jednakże jak MUSIAŁBYM wybierać z dwójki Wilczek i Teodorczyk, to już wolałbym tego pierwszego. Na bezrybiu i Wilczek ryba ;)

Real - 24 kwietnia 2016, 22:38:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kamil , GKS Jastrzębie pamieta !

trx - 24 kwietnia 2016, 22:41:04 - *.dynamic.chello.pl
tym, którzy powołują Wilczka na kadry na podstawie statystyk strzeleckich chciałbym tylko wspomnieć, że póki co Wilczek trafił dla Brondby 3 razy, z czego dwa gole to strzały z metra, gdzie piłka sama wpadła mu niemal pod nogi, a jeden gol to piłka zupełnie przypadkowo odbita od jego pleców jak się usuwał przed strzałem kolegi, zresztą na kilku portalach w ogóle mu tego trafienia nie zaliczyli. Może warto poczekać, aż wykaże się czymś więcej, np. umiejętnością oddania celnego strzału na bramkę chociażby z 10 metrów, bo od czasu kiedy odszedł z Piasta to ma z tym problem.

ddd - 25 kwietnia 2016, 1:25:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O czym w ogole dyskusja? Wiadomo ze jako trzeci napastnik pojedzie Stepinski, tu sie mozemy zastanawiac czy bierzemy czwartego napastnika czy jednak ofensywnego pomocnika.

Hans - 25 kwietnia 2016, 9:14:28 - *.centertel.pl
@ddd - jakoś nie jestem fanem Stępińskiego.

olo - 25 kwietnia 2016, 17:00:30 - *.home1.cgocable.net
Mamy Lewandowskiego, kolejny jest Milik to koleja rzeczy trzecim powinien byc ktos z U-21 Stepinski czy Piatek. Przynajmniej dac mlodym poczuc smak 1 reprezentacji. Po co jako 3 napastnik ktos wiekowy typu Wilczek czy Teodorczyk???

LEO - 25 kwietnia 2016, 19:05:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak trzymaj Kamil

tokas9 - 25 kwietnia 2016, 20:23:08 - *.nyc.res.rr.com
Ale sie Agger stoczyl, pamietam go z Liverpoolu.

eloziomy - 26 kwietnia 2016, 8:14:20 - *.31.155.106
olo, smak reprezentacji to mozna dzieciakom dawac poczuc w meczach towarzyskich, a nie na Euro chlopie

fcqef - 27 kwietnia 2016, 9:57:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest jednak dobry zespół w dość dobrej lidze (przypomnę, że mistrz Danii grał ostatnio w LM), więc Wilczek wg mnie jest w hierarchii napastników reprezentacji w pierwszej szóstce (Lewandowski, Milik, Teodorczyk, Stępiński, Wilczek, Sobiech). Ja zastanowiłbym się także nad sprawdzeniem Przybyłki (ale nie na Euro 2016, tylko na kolejne eliminacje).