24 kwietnia 2016, 21:25:34 - euzi
Gol Ludovica Obraniaka

Ludovic Obraniak strzelił gola dla Maccabi Hajfa w wygranym 1-0 (1-0) meczu 32. kolejki izraelskiej ekstraklasy z Beitarem Jerozolima. Było to jego trzecie ligowe trafienie w obecnym sezonie.

24 kwietnia 2016, 19:30 - Hajfa (Itztadion Sammy Ofer)
Maccabi Hajfa 1-0 Beitar Jerozolima
Ludovic Obraniak 21

żółte kartki: Ofir Kriaf, Dekel Keinan - Itay Shechter, Dovev Gabay, Dan Einbinder.
czerwona kartka: Jesús Rueda (64. minuta, Beitar, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Shlomi Ben Avraham.

Były reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie. Maccabi zajmuje obecnie czwarte miejsce w grupie mistrzowskiej z dorobkiem 44 punktów.

do kromka - 24 kwietnia 2016, 22:05:44 - *.dynamic.chello.pl
I po co te durne komentarze.On akurat zrobił karierę.Całkiem niezłą a teraz kopie raczej dla przyjemności.

\zx - 24 kwietnia 2016, 22:06:23 - *.range81-140.btcentralplus.com
Grali w FMa bodaj 2014. Tylko dlatego.

eklapa - 24 kwietnia 2016, 22:41:57 - *.b.net.lemor.pl
Oho. Włączył się tryb euro

klin - 24 kwietnia 2016, 22:42:55 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Kiedyś w turnieju były zmiany hokejowe i wszedlem i pierwszy kontakt ze skórą, strzał i gol. Ale teraz to lubię pokomentować.

abc - 24 kwietnia 2016, 22:43:55 - *.adsl.inetia.pl