24 kwietnia 2016, 21:26:18 - maciejko
Drużyna Łukasza Teodorczyka mistrzem Ukrainy

Dynamo Kijów, w barwach którego występuje Łukasz Teodorczyk, po wygranej z Worskłą Połtawa 1-0 (1-0) zostało mistrzem Ukrainy. Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek klub Polaka ma siedem punktów przewagi nad drugim w tabeli Szachtarem Donieck, ale otrzyma jeszcze trzy punkty za wygraną walkowerem z Metałurhem Zaporoże, który został wykluczony z rozgrywek. Polski napastnik spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych gospodarzy.

24 kwietnia 2016, 18:30 - Kijów (Nacionalnyj sportywnyj kompłeks Olimpijśkyj)
Dynamo Kijów 1-0 Worskła Połtawa
Júnior Moraes 36

żółte kartki: Domagoj Vida, Andrij Jarmołenko, Júnior Moraes - Anton Szynder, Ołeksij Dytiatjew.

sędziował: Anatolij Abduła (Charków).
widzów: 20 621.

Teodorczyk rozegrał w tym sezonie dziesięć meczów ligowych, w których strzelił dwa gole.

Jan Paweu - 24 kwietnia 2016, 21:39:00 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze, że Lech Poznań nie zagra z nimi w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie.

Golbi - 24 kwietnia 2016, 22:01:24 - *.czeladz.vectranet.pl
Co w tym dziwnego? Własciciel Dynama jest prezesem Federacji Piłkarskiej Ukrainy. Piłkarsko Szachtar jest lepszy!!!!!!

enri - 24 kwietnia 2016, 22:09:47 - *.215.35.206
Niestety na chwilę obecną Teodorczyk nie łapie się na EURO, patrząc na dyspozycję i częstotliwość grania innych napastników

Kuba - 24 kwietnia 2016, 23:26:12 - *.170.141.208
Mielec jak to Mielec

dch - 24 kwietnia 2016, 23:44:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A to oznacza koniec szans na przesunięcie Olympiakosu bezpośrednio do fazy grupowej LM, gdyż Szachtar był ostatnim z półfinalistów LE, który miał szanse na awans do fazy grupowej LM poprzez ligę. Co niestety oczywiście zmniejsza szanse Legii na rozstawienie w Q4 LM.

enri - 25 kwietnia 2016, 1:22:49 - *.215.35.206
@up Zwycięstwo Dynama nad Worskłą to bardzo zły wynik dla Astorii Szczerców z IV ligi łódzkiej.

@szybki190 - 25 kwietnia 2016, 9:06:12 - *.dynamic-ww-6.vectranet.pl
Wygrana Dolcanu

obserwator - 25 kwietnia 2016, 9:41:14 - *.ennet.pl
szkoda że w ostatnich 2 meczach "górnicy" z Doniecka sami sie wykonczyli 2krotnie remisujac ze slabeuszami raz tracac bramke w ostatniej minucie.
w tej sytuacji przewaga by wynosila tylko 3 punkty i w ten weekend mecz za 6 punktw czyli mogla byc rowna liczba punktow pomiedzy Dynamem a Szachtarem.
A tak mecz tylko o przyslowiowy prestiż zaledwie.
I tak Szachtar jest mistrzem bo wszystkie swoje mecze gra na wyjazdach czy to ukrainska liga czy liga mistrzów a teraz Europy.
Federacja na koniec rozgrywek powinna dać za brak meczy u siebie bonus 6 punktw na koniec rozgrywek dla Szachtiora.
I tak by bylo gdyby szefem federacji byl Achmetow,niestety jest kto inny.
Bo tak to Dynamo polowe mecze gra u siebie Szachtar ani 1-go !!!

spec - 25 kwietnia 2016, 9:46:16 - *.koba.pl
co by nie mówic sobiech ma lepszy sezon od teodorczyka i w lepszej lidze, wiec licze ze jednak to sobiech pojedzie na euro jak juz albo nawet stępinski

obserwator - 25 kwietnia 2016, 16:10:46 - *.skierniewice.vectranet.pl
Ani Sobiech ani Teodorczyk.Ile oni strzelają goli w swoich klubach? Wiadomo że i tak 3 napastnik nie będzie grał bo po 90 minut będą występować Lewy z Milikiem.
Dlatego po naukę i jeszcze większą motywację do ciężkiej pracy- Stępiński, który w tym sezonie zrobił niesamowite postępy.

yoyoł - 25 kwietnia 2016, 17:33:34 - *.dynamic-ra-6.vectranet.pl
po nauke na ME ? na ME grają najlepsi aktualnie piłkarze, po nauke to się idzie do szkoły czy na studia...

LEO - 25 kwietnia 2016, 19:16:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl