25 kwietnia 2016, 22:06:36 - dyrovski
Gol Kacpra Przybyłki

Kacper Przybyłko strzelił gola dla 1.FC Kaiserslautern w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu 31. kolejki 2. Bundesligi z RB Leipzig. Był to jego siódmy ligowy gol w tym sezonie. Polak wszedł na boisko w 75. minucie za Saschę Mockenhaupta.

25 kwietnia 2016, 20:15 - Kaiserslautern (Fritz-Walter-Stadion)
1.FC Kaiserslautern 1-1 RB Leipzig
Kacper Przybyłko 83 - Emil Forsberg 56

żółte kartki: Markus Karl, Marcel Gaus - Willi Orban, Diego Demme, Stefan Ilsanker.
czerwona kartka: Willi Orban (63. minuta, RB Leipzig, za drugą żółtą).

sędziował: Bastian Dankert (Meklemburgia-Pomorze Przednie).
widzów: 27 332.

W barwach gospodarzy zagrał też Mateusz Klich, który wszedł na boisko w przerwie za Markusa Karla. Na ławce rezerwowych pozostał Marcus Piossek, a poza kadrą znalazł się Antonio Čolak (dawniej Lechia Gdańsk).

Drużyna Polaków zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 39 punktów na koncie.

Fryta - 25 kwietnia 2016, 22:17:20 - *.19.179.142
Nie grali właściwie już o nic a na trybunach 27332 - grubo...

Jatu - 25 kwietnia 2016, 22:36:21 - *.dynamic.chello.pl
Brawo za urwanie punktów RedBullowi!

@Fryta - 25 kwietnia 2016, 22:53:19 - *.adsl.inetia.pl
Poniewaz w niemczech nie chodzi sie na rywala czy jezeli zespoł gra o cos tylko na SWÓJ zespoł nie wazne czy przyjezdza ausfart berlin czy bayen munchen,czy gra sie o utrzymanie czy walczy sie o mistrzostwo.To jest inna mentalnosc kibicowania :D

borr - 26 kwietnia 2016, 13:02:33 - *.204.130.37
Ausfart Berlin bardzo popularna drużyna w DE ;)

LEO - 26 kwietnia 2016, 13:46:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl