7 maja 2016, 15:19:05 - maciejko
Drużyna Roberta Wulnikowskiego w barażach o awans do 2. Bundesligi

FC Würzburger Kickers, w barwach którego występuje Robert Wulnikowski, zagra w barażach o awans do drugiej ligi niemieckiej. Po porażkach w 37. kolejce Sonnenhof Grossaspach z Wehen Wiesbaden 0-1 (0-1) oraz VfL Osnabrück z Chemnitzer FC 1-2 (0-1) i wygranej Erzgebirge Aue z Fortuną Köln 2-0 (1-0), klub polskiego bramkarza już na pewno zajmie na koniec sezonu barażowe trzecie miejsce w tabeli.

7 maja 2016, 13:30 - Würzburg (Flyeralarm Arena)
FC Würzburger Kickers 1-1 KSV Holstein Kiel von 1900
Marco Haller 81 - Steven Lewerenz 31

żółte kartki: Rico Benatelli, Clemens Schoppenhauer, Emanuel Taffertshofer - Maik Kegel, Eiður Sigurbjörnsson, Fabian Schnellhardt.

sędziował: Tobias Welz (Hesja).
widzów: 5500.

38-letni Polak rozegrał całe spotkanie. Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się były gracz Górnika Zabrze Paul Thomik.

Wulnikowski zagrał w tym sezonie w 36 meczach ligowych. Na kolejkę przed końcem rozgrywek Kickers mają 61 punktów - sześć straty do miejsca dającego bezpośredni awans oraz pięć oczek przewagi nad czwartym zespołem w tabeli. W dwumeczu barażowym zmierzą się z 16. drużyną 2. Bundesligi.

Piłkorz - 7 maja 2016, 15:31:23 - *.swietochlowice.vectranet.pl
Fajnie, jeszcze sezon temu grali w regional lidze.

y - 7 maja 2016, 16:46:24 - *.146.140.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ech, te niemieckie herby klubów - takie finezyjne...

LEO - 7 maja 2016, 17:06:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje i Powodzenia barażach trzymam kciuki

fun fun tu - 7 maja 2016, 21:21:26 - *.177.246.2
26 lat na boisku zawodowo plus coś tam pewnie amatorsko szacunek dla tego goscia wow

Krzychu - 10 maja 2016, 10:29:27 - *.174.67.46
3 liga i 5,5 tysiąca na trybunach. Można się bawić przy takiej frekwencji.