7 maja 2016, 17:50:49 - Adrian10
Artur Boruc obronił rzut karny

Bramkarz AFC Bournemouth Artur Boruc obronił rzut karny w meczu 37. kolejki angielskiej Premier League z West Bromwich Albion FC. Polak zatrzymał w 43. minucie uderzenie Craiga Gardnera - drużyna Boruca zremisowała to spotkanie 1-1 (0-1).

7 maja 2016, 16:00 - Bournemouth (Vitality Stadium)
AFC Bournemouth 1-1 West Bromwich Albion FC
Matt Ritchie 82 - Salomón Rondón 15

żółte kartki: Tommy Elphick, Harry Arter - Jonny Evans.

sędziował: Mark Clattenburg (Durham).

W 43. minucie Craig Gardner (West Bromwich) nie wykorzystał rzutu karnego (Artur Boruc obronił).

Boruc rozegrał całe spotkanie w drużynie gospodarzy. Bournemouth plasuje się obecnie na 16. miejscu w tabeli Premier League z 42 punktami na koncie.

peter - 7 maja 2016, 17:56:08 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl