7 maja 2016, 17:00 - Legionowo (Stadion Miejski)

Legionovia: 33. Piotr Smołuch - 16. Mikołaj Grzelak, 19. Kamil Wiktorski, 4. Aleksandar Bajat, 17. Krzysztof Michalak - 7. Paweł Garyga (77, 23. Hubert Tylec), 8. Sebastian Milewski, 2. Jarosław Wieczorek, 14. Rafał Wolsztyński (88, 15. Krystian Miś), 26. Krystian Wójcik (70, 22. Wojciech Kalinowski) - 11. Rafał Jankowski (55, 25. Łukasz Wolsztyński).

Polonia: 33. Adrian Olszewski - 27. Wojciech Jurek, 19. Mateusz Słodowy, 9. Michał Szal, 24. Łukasz Rylukowski - 15. Aleksander Januszkiewicz (58, 11. Adrian Krysian), 21. Bartłomiej Setlak, 20. Kamil Zalewski (82, 13. Wojciech Mróz), 23. Marcin Lachowski, 17. Patryk Stefański - 25. Michał Zieliński (46, 22. Arkadiusz Kowalczyk).

żółta kartka: Stefański.

sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec).
widzów: 373.

W 61. minucie Adrian Krysian (Polonia) nie wykorzystał rzutu karnego (Piotr Smołuch obronił).

Starszy - 7 maja 2016, 19:17:04 - *.97.31.29
Wspaniala wiadomość. Cóż moje oczy widzą. Które z kolei to juz zwycięstwo z rzedu druzyny Wieczorka??? 5 chyba!!! Brawo. Brawo. Brawo. I kolejna widze bramka i dobra gra bliźniaka. Gratulacje chłopaki. Oby tak dalej. Kibicuje Wam.

1906 - 7 maja 2016, 19:24:27 - *.centertel.pl
Gral Hubert Tylec? Nasz chlopak z Sosnowca.Brawo Legionovia.Pozdr..Legie.

Dominik - 7 maja 2016, 19:27:35 - *.lubonet.net
Ilu kibicow gosci?

Igor - 7 maja 2016, 19:28:21 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
W środę mecz o wejście do górnej połowy tabeli. Legionovia na wiosnę daje radę, fajnie że się poukładało.

greg - 7 maja 2016, 19:40:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje dla Legionovii za pewne utrzymanie w lidze

Lipa - 7 maja 2016, 20:26:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
GRATULACJE!!!!!!!! Gratulacje Dla Zarządu Trenera i Piłkarzy!!!!!!! Z tym Zarządem Legionovia Nigdy Nie Zginie !!!!!!!!!!! Brawo Championy z Parkowej !!!!!!!!!!!!

Lipa - 7 maja 2016, 20:30:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Piłkarze Brawo Trener Brawo Zarząd !!!!! Z tym Zarzadem Legionovia nigdy nie zginie !!!!! GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!

Marcin - 7 maja 2016, 22:15:15 - *.tktelekom.pl
Brawo bramkarz Piotr Smołuch piąty mecz i piąte zwycięstwo, bardzo pomogłeś drużynie, tak trzymaj, gratulacje dla całej drużyny !!!!!!!!!

Antyfucek - 7 maja 2016, 22:28:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fucek gdzie jesteś

Bart - 8 maja 2016, 0:06:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Rafał, brawo Piotr Smołuch , pokazaliście klasę chłopaki, tak trzymać...

pynek444 - 8 maja 2016, 3:15:41 - *.dab.02.net (*.144.34.31)
Jaka frekwencja na meczu taka na forum. Gratulacje dla L kolejny raz

ole - 8 maja 2016, 5:30:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Legionovia, byłem widziałem, brawo Piotrek Smołuch za wyjęcie karnego i Rafał Wolsztyński za bramkę brawa dla kibiców Polonii którzy w mega licznym gronie dopingowali swoich

RojcaSB - 8 maja 2016, 6:40:55 - *.waldex.3s.pl
W Bytomiu Szombierki

Fucek - 8 maja 2016, 9:11:25 - *.dynamic-ww-7.vectranet.pl
Gratuluje piłkarzom Legionovii kolejnego zwycięstwa i zostawionego na boisku zdrowia. Ale akurat tu nie ma się czym dziwić 90% z nich po sezonie znajdzie nowego pracodawće, więc musza się promowac . Chciałem zapytac o porywająca frekwencje na Legionowskim stadionie , ilu tym razem widzów 200?? Nie licze oczywiśie przyjezdnych.... .Nie ma co wylewać gorzkich żali w Necie , ze kibiców nie interesuje piłka nozna...a jakoś ręczna i siatkówka interesuje. Po prostu 5 zwycięstw nie odmieni tego co zrobione zostało z tym klubem przez ostatnie 2-3 lata.... Coście uczynili z tym klubem....

Klos-Novia - 8 maja 2016, 15:23:47 - *.jmdi.pl
Klątwa rzucona na Novię i trenera Wieczorka przestała działać.Powinien być zatrudniony na etat szaman od zdejmowania uroków,na przykład ministerstwo sportu Wybrzeża Kości Słoniowej przed Pucharem Narodów Afryki wynajmowało takich szamanów.Brawo Piotr Smołuch za kapitalną obronę karnego i obronę strzału kapitana Polonii M.Lachowskiego w doliczonym czasie gry.