Olimpia: 26. Bartosz Fabiniak - 25. Damian Ciechanowski, 24. Matic Žitko, 19. Mariusz Malec, 50. Jakub Szarpak (56, 11. Marcin Smoliński) - 16. Piotr Darmochwał, 28. Michal Piter-Bučko, 6. Adam Banasiak, 10. Dejan Žigon (68, 17. Oskar Trzepacz), 9. Marcin Kaczmarek (46, 8. Kamil Kurowski) - 12. Nildo.

MKS: 1. Oskar Pogorzelec - 11. Adam Orłowicz, 18. Radosław Kursa, 26. Bartosz Brodziński, 7. Łukasz Uszalewski - 6. Michał Szewczyk, 5. Rafał Niziołek, 25. Piotr Kasperkiewicz (71, 13. Marcin Nowacki), 23. Michał Kojder, 27. Piotr Madejski (78, 20. Kamil Nitkiewicz) - 19. Maciej Kowalczyk (86, 10. Tomasz Swędrowski).

żółte kartki: Banasiak - Brodziński, Kowalczyk, Szewczyk, Kojder.

Olaf - 7 maja 2016, 19:58:10 - *.174.110.57
He he. OG co ?! sie Sprzedalo !

Stradamus - 7 maja 2016, 19:59:00 - *.dynamic.chello.pl
Kluczbork na wyjeździe zdobył 2 razy więcej punktów niż u siebie

Szymon - 7 maja 2016, 20:00:22 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo MKS Kluczbork! Pierwsza porażka Olimpii w tym roku a pokonana przez kogo MKS Kluczbork. Cwaniaki z Polsatu gdzie transmisja meczu z udziałem MKS Kluczbork?

mario - 7 maja 2016, 20:00:23 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl
Brawo MKS!!!

Kalost - 7 maja 2016, 20:00:44 - *.kal.pl
Kowalczyk jak grał dla Olimpii to nie potrafil bramki strzelać ale przeciwko to chętnie

@Olaf - 7 maja 2016, 20:04:43 - *.dynamic.chello.pl
bilety?

harry - 7 maja 2016, 20:05:46 - *.static.ip.netia.com.pl
Bawią mnie te komentrze na temat kupna meczu przez MKS

gad - 7 maja 2016, 20:12:11 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
Dobry wynik dla Płocka tfuu znaczy dla Miedzi . . .

Pp - 7 maja 2016, 20:19:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik dla Płocka.
Czemu to takie zasciankowe myślenie ze jak przegrany to sprzedany? 1liga jest wyrównana jak dawno nie była. Trzeba się cieszyć że emocje będą do końca. MKS jeździł na dupach bo im po prostu bardziej zależało.

LK - 7 maja 2016, 20:19:34 - *.opole.hypnet.pl
Zdzichu, Wojtek i Robert, pozdrawiam Was serdecznie.

tr - 7 maja 2016, 20:37:43 - *.197.121.234.threembb.co.uk
Zaden druzyna nie jest w stanie grace cala runde dobrze kiedys nadchodzi kryzys obawiam sir ze Olimpia nie wytrzyma koncowki organizmu nie oszuka

tr - 7 maja 2016, 20:39:25 - *.197.121.234.threembb.co.uk

ueo - 7 maja 2016, 20:42:22 - *.107.153.160
tak to napisales jakby byli oni jakimis wielkimi wyczynowcami. Polska piłka to amatorka, a takie tłumaczenia jak Twoje tylko utwierdza skórokopów w przekonaniu ze coś znacza...

andi - 7 maja 2016, 20:45:56 - *.29.180.72
brawo MKS,dodajac juz sobie w tej chwili 3 punkty za Dolcan jestesmy na 11 miejscu,mysle ze jeszcze jedna wygrana wystarczy nam do utrzymania

kj - 7 maja 2016, 20:48:27 - *.legnica.vectranet.pl
dobry wynik dla płocka

Bolóś - 7 maja 2016, 20:49:45 - *.adsl.inetia.pl
Olimpija do przerwy przegrywa i w przerwie zdejmują najlepszego na boisku Kaczmarka. Widać bardzo chcieli wygrać.

lucjanos - 7 maja 2016, 20:55:46 - *.adsl.inetia.pl
Do Bolóś. Nie pisz głupot. Pierwsze 45 minut Kaczmarka było jego najgorszym występem w tej rundzie. Każdy trener by go zmienił. Można natomiast podyskutować nad zasadnością wprowadzenia Trzepacza, zamiast np. Bartlewskiego.

gość - 7 maja 2016, 21:00:32 - *.smgr.pl
Nie ma sianka nie ma granka ... Olimpia spadek ... nie ma kasy ,,,

kalost - 7 maja 2016, 22:13:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czuję się jak Wrona bo wykrakałem porażkę Olimpii ale trudno jeszcze 5 spotkań gdzie można zdobyć minimum 1 pkt a maksimum 15 pkt albo zero Krzyżacki Grudziądz (CG) przegrał z Niemieckim Kluczborkiem (OKL)

maximus - 7 maja 2016, 23:21:46 - *.smgr.pl
Olimpia kompletnie przespała pierwszą połowę, w drugiej waliła głowa w mur, a Kluczbork zaparkował nie autobus, a chyba prom autobusów na swojej połowie. Na osobny komentarz zasługuje kompletne zezwierzęcenie sztabu MKS-u i ich "notabli" na loży vipowskiej. Takiego czegoś nie pokazuje nawet Animal Planet. Nieciecza to przy Kluczborku Nowy Jork. Chamstwo i wieśniactwo (z całym szacunkiem dla mieszkańców wsi) kipiało jak lawa z Wezuwiusza w 79 roku. Nie potraficie się zachować, to pijcie w swojej remizie ochotniczej straży pożarnej i klepcie się po pyskach, ale w Polskę nie wyjeżdżajcie.

Legia Grud - 7 maja 2016, 23:55:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Teraz po dobrym okresie Olimpii nadejdą złe chwile jeszcze tylko albo jeszcze pięć spotkań i żegnaj Olimpio a były nawet chwile w pięcioletnim pobycie w I Lidze że Olimpia chwilowo była na drugim miejscu W tym roku też będzie na drugim za Dolcanem tylko że od końca Pięć lat temu Arka była Spadkowiczem z Ekstraklasy a Olimpia Beniaminkiem a w tym roku Arka Beniaminkiem w Ekstraklasie a Olimpia niestety spadkowiczem w II Lidze w 2016/2017 Bo chyba nikt nie jest takim Optymistą że Olimpia uratuje się przed spadkiem gdzie zagra z takimi Zespołami gdzie też grozi spadek Pogoń,Wigry,Miedż i nawet Bełchatów W tym meczu Olimpia zdobyła dwusetną bramkę gdzie potrzebowała 165 spotkań a pierwszą setkę Olimpia 80-tym meczu przy stanie 1:0 z Okocimskim Brzesko przy wygranym 3:1

Kolo - 8 maja 2016, 6:55:44 - *.dynamic.chello.pl
Hej. Dobre zmiany trenera Dymka w obronie i od razu widać rezultaty.np: Ganowicz już ma swoj wiek i robi powazne bledy, przeciwieństwo Kowalczyka:-) brawo za odwagę i oby tak dalej.

marek@onet - 8 maja 2016, 9:49:45 - *.dynamic.chello.pl
Gdzie są ci fachowcy, którzy na klubie i na zarządzie nie zostawili suchej nitki po meczu z Sandecją? Rozumiem że opłakują zwycięstwo ::-))))))))))

benny - 8 maja 2016, 11:51:31 - *.232.175.243
maximus było aż tak biesiadnie? Trzode znajdziesz w nawet największych metropoliach. Wszystko zależy od próbki na której opierasz opinię. Zapraszam zatem do Kluczborka. Może w przyszłym sezonie na poziomie I ligi😉

do maksimu - 8 maja 2016, 18:06:25 - *.opole.hypnet.pl
wydaje się że okrzyki w tle transmisji były typem z rodu wieśniaka i leśniego dziadka. Grudziąc nie ma co płakać tylko grać. Drugi raz w tym sezonie baty od Kluczborka.

gapa - 8 maja 2016, 18:11:54 - *.google.com (*.152.19.219)
1 porażka po 5 zwycięstwach i 4 remisach,a następny mecz ze słabiutką pogonią,Olimpia i tak wygra.

zbulwersow - 9 maja 2016, 20:41:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obiektywnie trzeba napisac ze mecz Olimpii po prostu nie wyszedl ,mieli pecha dwie centralne poprzeczki , nieudolnosc w obronie no i sedzia z Legnicy gdzie nie znajac wyniku z Belchatowa Olimpia byla rywalem Miedzi o utrzymanie a sedzia robil wszystko by Olimpia nie zdobyla 3 punktow - Kowalczyk w 60 minucie powinien wyleciec z boiska za druga zolta.Nie rozumiem jak mozna nie pokazac kartki zawodnikowi ktory cofa sie pod swoje pole karne polowe boiska i wali na murawe zawodnika przeciwnej druzyny niczym akcja z judo.... druga sytuacja Nildo ewidentnie ciagniety za koszulke az zostaje przwrocony w polu karnym Mks-u i nie ma karnego .Czemu PZPN przydziela na takie wazne mecze dla ukladu tabeli sedziego z miasta ktore bezposrednio bylo zainteresowane wynikiem z Grudziadza??? Malo to jest ludzi do sedziowania z innch miast?Kto jest zainteresowany niech ogladnie skrot meczu z Grudziadza wszystko co napisalem jest zarejestrowane.