8 maja 2016, 15:23:36 - Adrian10
Bramka Janusza Gola

Janusz Gol zdobył bramkę dla Amkara Perm w zremisowanym 1-1 (1-1) meczu 27. kolejki ligi rosyjskiej z Urałem Swierdłowskaja obłast. 30-letni pomocnik zanotował tym samym swoje trzecie trafienie w tym sezonie ligowym. Polak rozegrał całe spotkanie.

8 maja 2016, 13:30 - Perm (Stadion Zwiezda)
Amkar Perm 1-1 Urał Swierdłowskaja obłast
Janusz Gol 4 - Spartak Gognijew 38

żółte kartki: Fegor Ogude, Bohdan Butko (Amkar).
czerwona kartka: Fegor Ogude (90. minuta, Amkar, za drugą żółtą).

sędziował: Aleksiej Matiunin (Moskwa).

Do 76. minuty w drużynie Amkara grał również były pomocnik GKS-u Bełchatów Pawieł Komołow - zmienił go były gracz Ruchu Chorzów Rołand Gigołajew.

Amkar zajmuje 11. miejsce w tabeli ligi rosyjskiej z 28 punktami na koncie.

. - 8 maja 2016, 15:33:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
o w mordę on jeszcze gra żyje?

Ude - 8 maja 2016, 15:33:57 - *.play-internet.pl
Nie no spartak gogniev. Cm00/01 kto grał ten wie co to za kot!

@@@ - 8 maja 2016, 15:48:07 - *.dynamic.chello.pl
Gol Janusza Bramki.

mietek - 8 maja 2016, 15:50:55 - *.ssp.dialog.net.pl
@Ude: CM CM-em, ale kto jeszcze daje dzieciom na imię Spartakus? Ja wiem, że Rosja. Ale z tym imieniem to ktoś i tak ostro wyjechał poza skalę

enri - 8 maja 2016, 16:02:19 - *.215.35.206
Gdybym usłyszał od tak "Spartak Gognijew" to bym pomyślał że to jakiś ruski klub, a nie piłkarz ;)

maikel22 - 8 maja 2016, 19:28:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zgadza się Ude Nikiforenko też był chory pacjent.

L - 8 maja 2016, 22:11:04 - *.free.aero2.net.pl
Janusz Gol, Allez, Allez !!!

Radomiak - 8 maja 2016, 22:27:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na euro go ! Bedziemy spiewać Janusz Gol !

Boateng - 9 maja 2016, 11:21:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest ewenement, pojechał do Rosji gdzie wielu mu wróżyło takie kariery jak Gorawskiemu czy Makuszewskiemu, czyli konto się zgadza minuty, nie. Tymczasem od 3 lat w bardzo solidnym klubie nie oddaje wgl placu i gra od deski do deski po 90 minut.

Krzychu - 9 maja 2016, 15:10:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dziwi mnie już od początku jak Nawałka został trenerem kadry, że nie zdecydował się powołać na żadne zgrupowanie Janusza Gola by mu się przyjrzeć z bliska. Myślę, że słabszy od regularnie powoływanego Borysiuka nie jest.

Daro - 9 maja 2016, 16:50:01 - *.adsl.inetia.pl