8 maja 2016, 17:20:30 - Adrian10
Debiut Marcina Burkhardta w Ullensaker/Kisa IL

Marcin Burkhardt zadebiutował w barwach Ullensaker/Kisa IL w przegranym 1-2 (0-1) meczu 6. kolejki norweskiej OBOS-ligaen (drugi poziom rozgrywkowy) z Fredrikstad FK. Polak pojawił się na placu gry w 76. minucie, zastępując Trulsa Jørstada.

8 maja 2016, 15:30 - Jessheim (Jessheim Stadion)
Ullensaker/Kisa IL 1-2 Fredrikstad FK
Nicolay Solberg 83 - Sanel Kapidžić 7, 87

żółte kartki: Marcin Burkhardt - Erik Tønne, Sanel Kapidžić.

sędziował: Kristoffer Hagenes (Bergen).

Poza kadrą meczową drużyny gospodarzy znalazł się Michał Pawlik.

Ullensaker/Kisa IL plasuje się aktualnie na ostatnim, 16. miejscu w tabeli OBOS-ligaen z dorobkiem dwóch punktów.

oo - 8 maja 2016, 17:30:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ajax z milikiem przegrali tytuł w ostatniej kolejce że spadkowiczem

@ oo - 8 maja 2016, 17:37:12 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
z jakim spadkowiczem? jeśli już, to z uczestnikiem barażu o utrzymanie...

LEO - 8 maja 2016, 17:56:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Całkiem dobry początek szkoda tylko że przegrali

Yemiol - 8 maja 2016, 18:42:18 - *.bb.online.no
Dziś Marcin zadebiutował i to od jego zaczęła się cała akcja , gdzie Ullensaker doprowadziła do wyrównania.Kartkę żółtą dostal za faul taktyczny ratują druzynę od utraty gola.Trener bardziej powinien stawiać na Marcina ,który dużo widzi na boisku . Dobrze rozprowadza piłki,ma doświadczenie, a takiego nie ma w tej drużynie.Dlatego zajmują ostatnią pozycję.Myślę że w następnym meczu zagra od początku razem z Pawlikiem, który dziś jeszcze pauzował za czerwoną kartkę.

enri - 8 maja 2016, 18:42:23 - *.215.35.206
Odnośnie Holandii to większą sensacją jest to że po 2 sezonach z rzędu drużyna Filipa Kurty NIE spadła.

KONIU - 9 maja 2016, 8:59:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na meczu było obecnych 50 kibiców Fredrikstad FK w zorganizowanej grupie, dodatkowo 6 zakamuflowanych wśród kibiców gospodarzy.

G - 9 maja 2016, 15:18:25 - *.echostar.pl
W sumie to się dziwię, że odszedł z Bułgarii - tam przynajmniej ciepło było, i to do drugiej ligi norweskiej. A może któryś z zespołów I ligi by go chciał? Stary jeszcze nie jest...