8 maja 2016, 19:20:26 - koofel
Gol i czerwona kartka Pawła Dawidowicza

Paweł Dawidowicz strzelił gola dla rezerw SL e Benfica w przegranym 1-3 (1-2) meczu 45. kolejki portugalskiej II ligi z FC Porto B. Polski pomocnik rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie, a boisko opuścił w 66. minucie z powodu czerwonej kartki. To jego drugie trafienie w tym sezonie.

8 maja 2016, 17:30 - Vila Nova de Gaia (Estádio Dr. Jorge Sampaio)
FC Porto B 3-1 SL e Benfica B
Diogo Verdasca 11, João Graça 25, Rúben Dias 54 - Paweł Dawidowicz 38

żółte kartki: Diogo Verdasca, João Graça - Hildeberto Pereira, Dálcio Gomes, Paweł Dawidowicz.
czerwona kartka: Paweł Dawidowicz (66. minuta, Benfica, za drugą żółtą).

sędziował: João Pinheiro (Braga).

W 22. minucie Hildeberto Pereira (Benfica) nie wykorzystał rzutu karnego (José Sá obronił).

SL e Benfica B ma na koncie 52 punkty i zajmuje 21. miejsce w tabeli.

jeziorak - 8 maja 2016, 19:23:17 - *.play-internet.pl
Do tego pasuje takie powiedzenie z kim przestajesz takim się stajesz, oby nie.

elana - 8 maja 2016, 19:50:22 - *.range86-189.btcentralplus.com
Człowiek czerwona kartka

exsaracen - 8 maja 2016, 20:32:53 - *.dynamic.chello.pl
52 pkt i 21 msc w tabeli? To ile gra tam zespołów? 100?

NP - 8 maja 2016, 20:34:52 - *.speedtransfer.pl
ga-vitalis-2-liga,cid,664,sort,I
tabela szok

zimagwj - 8 maja 2016, 20:37:57 - *.dynamic.chello.pl
prze tabela

Fan - 8 maja 2016, 21:18:19 - *.multi-ip.pl
Też mi wiadomość. Jeszcze podajcie, że Kowalski w rezerwach Egzorcysty Kozia Wólka strzelił w niebo a piłkactrafiła do bajora.

... - 8 maja 2016, 22:02:11 - *.static.system77.pl
Czy FC Porto B awansowało do portugalskiej ekstraklasy?

tt - 8 maja 2016, 22:45:14 - *.torun.mm.pl