11 maja 2016, 19:00 - Pruszków (stadion MZOS)

Znicz: 1. Piotr Misztal - 19. Marcin Rackiewicz, 4. Andrzej Niewulis, 14. Maciej Mysiak, 2. Rafał Włodarczyk - 18. Paweł Kaczmarek, 10. Maciej Machalski (77, 22. Krzysztof Kopciński), 16. Radosław Bartoszewicz (73, 15. Arkadiusz Górka), 9. Przemysław Kita (73, 7. Maksymilian Banaszewski), 21. Aleksander Jagiełło (82, 17. Mateusz Stryjewski) - 11. Tomasz Chałas.

Gryf: 12. Wiesław Ferra - 13. Paweł Brzuzy, 2. Tomasz Lewandowski, 5. Krzysztof Wicki, 19. Adrian Klimczak - 20. Przemysław Mońka, 4. Łukasz Nadolski, 10. Jacek Wicon (79, 22. Piotr Łysiak), 15. Piotr Kołc, 7. Dawid Tomczak (76, 17. Maciej Dampc) - 21. Paweł Czychowski (69, 14. Mateusz Kuzimski).

żółte kartki: Niewulis, Włodarczyk, Bartoszewicz, Stryjewski - Lewandowski, Tomczak, Klimczak, Kuzimski, Brzuzy.

sędziował: Sebastian Załęski (Ostrołęka).
widzów: 800.

źródło: własne / Znicz Pruszków / lajfy.com

blergh - 11 maja 2016, 20:55:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, było naprawdę blisko, dzisiejsze zwycięstwo dałoby nam wielkiego boosta do utrzymania, ale i tak damy radę! Przed nami najlepszy terminarz! Heja Gryyyyyf!

kubik - 11 maja 2016, 20:57:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo chłopaki gramy do konca

jubi - 11 maja 2016, 20:57:30 - *.centertel.pl
Po pierwszej polowie można bylo mieć nadzieje na utrzymanie, ale tylko wtedy.

Ł3 - 11 maja 2016, 22:22:41 - *.dynamic.chello.pl
Najsłabszy mecz Znicza u siebie w tej rundzie.

pynek444 - 11 maja 2016, 23:09:38 - *.dab.02.net (*.146.207.194)
Znicz wypalony jeszcze się tli. 😁

sslawss - 11 maja 2016, 23:54:31 - *.tvp.pl (*.10.24.230)
Gryf brawo z ambicję! Brawo Piotr Rzepka i jego piłkarze!

Do Ł3 - 12 maja 2016, 0:01:17 - *.play-internet.pl
Do Ł3..chyba pomylilo ci sie z Lechia -Legia bo rozumiem jestes sfrustrowany postawą Legii ze polegla w Gdansku ze to piszesz...Chyba najlepszy mecz Znicza.
. druga połowa to koncert znicza zespol pokazal klase łatwo sie gra jak sie mecz uklada ale to co pokazali w drugiej polowie to zniszczyli rywala.Znicz na wiosne zrobil najwiecej punktow w lidze a ma jeszcze walkowera i 2 mecze u siebie. druzyna jest super przygotowana przez trenera teraz tylko kataklizm moze odebrac awans....idioci zawsze sie znajdą.

Ł3 - 12 maja 2016, 6:15:18 - *.dynamic.chello.pl
Kolego wyżej,niczym nie jestem sfrustrowany bo i tak najprawdopodobniej Legia będzie mistrzem a Znicz awansuje,ale 3/4 meczu to goście,którzy są outsiderem,lepiej się prezentowali.Tylko nie wytrzymali kondycyjnie.To była droga przez mękę jeśli chodzi o wykonanie i taktykę.Końcówka uratowała Znicza,któremu też kibicuje.

wprbl - 12 maja 2016, 8:18:55 - *.play-internet.pl
Znicz w najlepszym wypadku juz awans do 1 ligi ew gra w barazach *.* 1 liga znowu w Pruszkowie

rand - 12 maja 2016, 11:21:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Ł3 - Nie był to najsłabszy mecz w rundzie, szybko stracona bramka zadecydowała o takim jego przebiegu i możliwości kontrowania przez Gryf. Ta drużyna wyglądała mi na toporną, grającą bardzo, bardzo prosto. A dlaczego nie wytrzymałą kondycyjnie ? Bo biegali za piłką, którą Znicz grał ! Męki, faktycznie, były, ale w II połowie Gryf miał problem z wyjściem ze swojej połowy. Chociaż, gdy wychodził, to bywało niebezpiecznie. Opierając się na statystykach 90minut, w Legionowie nie będą mogli zagrać - niestety Niewulis, wg mnie najlepszy zawodnik meczu, Włodarczyk i Bartoszewicz...
@wprbl - Baraże mamy faktycznie zapewnione, o bezpośredni awans trzeba mocno walczyć, choć teoretycznie rozkład gier jest sprzyjający, bo Legionovia i Kotwica grają o tzw. czapkę śliwek.

kjpij - 12 maja 2016, 11:35:43 - *.62.64.100
dawno nie było takiego horroru w Pruszkowie ;) Nie przypominam sobie, żeby Znicz kiedykolwiek wyszedł z 0:1 na 2:1. Brawo! Swoją drogą w pierwszej połowie Gryf grał naprawdę bardzo dobrze i szczerze mówiąc trudno było liczyć na pozytywne rozstrzygnięcie, ale walka i nieustępliwość przyniosła w końcu dobre owoce

Ja - 12 maja 2016, 13:43:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zwycięstwo cieszy,ale poziom 60 min. meczu w wykonaniu Znicza nie za bardzo.Mnóstwo strat z przeciwnikiem walczącym o utrzymanie trochę razi.

LEO - 12 maja 2016, 16:31:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Źle to wygląda dla Gryfa

butt - 12 maja 2016, 20:59:32 - *.134.65.146
Krótka ocena Znicza w meczu: Widać brak Kubickiego w ataku. Nieźle na lewej stronie zagrał A.Jagiełło, strzelił piękną bramkę po indywidualnej akcji. Wraz z R. Włodarczykiem stanowili o sile Znicza, choć przyszli wiosną z upadłego Dolcanu. Niestety nie popisał się Chałas, już jest chyba za stary i nie ma siły biegać.
Pewnym obrońcą jest A.Niewulis, mimo maski na twarzy, czyli kontuzji grał pewnie na stoperze.
Znicz wygrał bo Wejherowo opadło z sił w II połowie, widać braki kondycyjne u nich, Znicz ich zabiegał i w końcówce wygrał.