15 maja 2016, 19:54:26 - maciejko
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił bramkę dla Empoli w wygranym 2-1 (1-0) meczu ostatniej kolejki włoskiej Serie A z Torino. Dla reprezentanta Polski, który rozegrał całe spotkanie, to piąte ligowe trafienie w tym sezonie.

15 maja 2016, 18:00 - Empoli (Stadio Carlo Castellani)
Empoli FC 2-1 Torino FC
Massimo Maccarone 12, Piotr Zielinski 54 - Joel Obi 56

żółte kartki: Marco Zambelli, Leandro Paredes - Joel Obi.

sędziował: Francesco Saia (Palermo).

Cały mecz w drużynie gości rozegrał Kamil Glik. Poza kadrą gospodarzy z powodu kontuzji znalazł się Łukasz Skorupski.

Empoli zajmuje dziesiąte miejsce z dorobkiem 46 punktów, Torino jest na 12. miejscu z jednym punktem mniej.

PB - 15 maja 2016, 20:34:03 - *.play-internet.pl
Pewniak do jedenastki na euro. Inny wybór będzie groteska.

n75 - 15 maja 2016, 20:52:24 - *.dynamic-ra-7.vectranet.pl
Gość który musi grać w podstawowej jedenastce na Euro!!!

Hmm - 15 maja 2016, 20:57:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gosc, ktory raczej bedzie czarnym koniem z lawki...

majn najn - 15 maja 2016, 21:01:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W środę podpisuje kontrakt z Liverpoolem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Taiczo - 15 maja 2016, 21:01:30 - *.dynamic.chello.pl
OD środy w Liverpoolu pewne info proste ze studia c+

majn najn - 15 maja 2016, 21:02:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ps: to co pokazał w turbokozaku to jest miazga !!!!!!!!!!!! Najlepszy występ w historii tego programu !!!!!!!!!!!!

ziomal81 - 15 maja 2016, 21:04:58 - *.dynamic.chello.pl
do majn najn:
rzeczywiście, jest gość. Już w 1szej konkurencji widać, że gość tam przez przypadek się nie znalazł.

Rafał - 16 maja 2016, 8:29:02 - *.205.163.142
Hej!
Napiszcie czy Zieliński może zagrać po przejściu do Liverpoolu w finale Ligi Europy,