15 maja 2016, 22:42:17 - kamil_87
Czerwona kartka Pawła Wszołka. Debiut Dominika Furmana w Veronie

Paweł Wszołek z Hellasu Verona został ukarany czerwoną kartką w przegranym 2-3 (0-1) meczu 38. kolejki włoskiej Serie A z US Città di Palermo. Reprezentant Polski opuścił boisko w 34. minucie. Debiut w zespole z Werony zanotował Dominik Furman. Były piłkarz Legii Warszawa wszedł na boisko w 71. minucie, zmieniając Lucę Marrone.

15 maja 2016, 20:45 - Palermo (Stadio Comunale Renzo Barbera)
US Città di Palermo 3-2 Hellas Verona FC
Franco Vázquez 28, Enzo Maresca 51, Alberto Gilardino 64 - Federico Viviani 49, Eros Pisano 84

żółte kartki: Alberto Gilardino, Franco Vázquez - Federico Viviani, Luca Checchin.
czerwone kartki: Michel Morganella (34. minuta, za uderzenie rywala) - Paweł Wszołek (34. minuta, za uderzenie rywala).

sędziował: Massimiliano Irrati (Pistoia).
widzów: 33 445.

Thiago Cionek rozegrał cały mecz w barwach gospodarzy.

Palermo z dorobkiem 39 punktów zakończyło sezon na 16. miejscu, natomiast Verona zajęła 20. miejsce, zdobywając 28 punktów, i już wcześniej straciła szansę na utrzymanie.

r777 - 15 maja 2016, 22:43:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Debiut marzenie...

slim - 15 maja 2016, 22:50:04 - *.220.154.34
Kolejny świetny mecz Cionka. Chłopak złapał wiatr w żagle. Na Euro może być w podstawowej jedenastce.

Mądry - 15 maja 2016, 22:51:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wszołek kandydat do 11 na Euro.
A Błaszczykowski wchodzi za niego np.w 70 ???

srol - 15 maja 2016, 23:21:32 - *.internetia.net.pl
Wszołek pomylił dyscypliny ;)

hh - 16 maja 2016, 7:34:47 - *.tktelekom.pl (*.1.2.22)
Czerwien niezasłuzona, powinna być zółta dla Wszołka i czerwona dla zawodnika Palermo

Prezes - 16 maja 2016, 7:38:34 - *.walbrzych.vectranet.pl
Slim masz rację. Wolę Cinoka niż jakieś legijne wynalazki Pazdana czy Lewczuka, którzy mimo mistrzostwa mieli mizerny sezon. W kadrze maja grac najlepsi, a nie mizeria z ligi.

geen - 16 maja 2016, 7:58:55 - *.centertel.pl
Furman w samą porę...Boże jaki on słaby.

Przemyslak - 16 maja 2016, 10:21:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Prezes:Ja jednak wolę Polska z naszej ligi niż Brazylijczyka z serie a...Wolę przegrać ale z Polakami niż wygrać z brazylijczykami. Niech grają nawet juniorzy ale z Polski,a nie farbowane losy...

/ - 16 maja 2016, 11:21:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl