18 maja 2016, 20:20:43 - maciejko
Gol i niewykorzystany rzut karny Pawła Cibickiego

Paweł Cibicki z Jönköpings Södra IF strzelił gola z dobitki po własnym zmarnowanym rzucie karnym w przegranym 1-3 (0-2) meczu 10. kolejki szwedzkiej ekstraklasy z BK Häcken. To było piąte trafienie Polaka w obecnym sezonie.

18 maja 2016, 18:30 - Göteborg (Bravida Arena)
BK Häcken 3-1 Jönköpings Södra IF
Kari Arkivuo 16, Samuel Gustafson 31, Alexander Jeremejeff 47 - Paweł Cibicki 90

żółte kartki: Emil Wahlström, Mohammed Abubakari - Daryl Smylie, André Calisir.

sędziował: Glenn Nyberg (Borlänge).
widzów: 2513.

W 90. minucie Paweł Cibicki (Jönköping) nie wykorzystał rzutu karnego (Peter Abrahamsson obronił).

Cibicki rozegrał całe spotkanie. Jego klub jest obecnie na dziesiątym miejscu w tabeli z dorobkiem 13 punktów.

elektryk - 18 maja 2016, 20:26:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli mam rozumieć, że przestrzelił karnego ale trafił po dobitce?

PB - 18 maja 2016, 20:30:29 - *.adsl.inetia.pl
Tak, trafił z dobitki.

krakus - 18 maja 2016, 20:33:18 - *.146.74.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niczym Marek Citko z Brazylia w 1996

Mleko - 18 maja 2016, 20:35:00 - *.cust.tele2.se
Uwaga Polskie kluby:
W BK Häcken gra fantastyczny prawy skrzydlowy.
Mlody, szybki Mohammed. Prosze sie jemu spojrzec.

zwierzchni - 18 maja 2016, 20:40:11 - *.dynamic.chello.pl
Dziękujemy za informacje Mleko. Przyjrzymy się niemu. Pozdrawiamy.

paprykarz - 18 maja 2016, 20:49:55 - *.197.120.160.threembb.co.uk
Wole Polaka z II czy III ligi polskiej, ktory dalby sobie palec uciac, zeby chociaz pare minut pograc w Ekstraklasie. Niz Twojego Mohameda. #Merkelout

szabla - 18 maja 2016, 20:55:07 - *.dynamic.chello.pl
@paprykarz ta dałby sobie palce uciąć jak większość melanżuje pali zioło i ma gdzieś twoje ideały XDD

kol - 18 maja 2016, 21:04:33 - *.dynamic.chello.pl
Mleko wziąłbym go do swojego klubu, na pewno rozgrzałby trochę atmosferę w drużynie.

Mleko - 18 maja 2016, 22:42:17 - *.cust.tele2.se

Mleko - 18 maja 2016, 22:53:09 - *.cust.tele2.se
Do paprykarz: O sorry, ze cie urazilem paprykarz, ze mi sie podoba mlody, ambitny pilkarz ale rodem bodajze z Ghany.

Ricardo - 18 maja 2016, 22:54:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szwecja robi błąd nie powołując go na euro.

enri - 18 maja 2016, 23:11:00 - *.215.35.206
@Mleko
Po to żeby podpisał kontrakt, zagrał parę meczów z czego większość w III ligowych rezerwach i następnie odszedł?

Oks Odra - 19 maja 2016, 0:04:09 - *.play-internet.pl