18 maja 2016, 22:37:35 - Adrian10
Drużyna Grzegorza Krychowiaka wygrała Ligę Europy

Sevilla FC, którego piłkarzem jest Grzegorz Krychowiak, wygrał w finale Ligi Europy z Liverpool FC 3-1 (0-1). Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie w barwach hiszpańskiej drużyny. Sevilla sięgnęła po trofeum po raz trzeci z rzędu.

18 maja 2016, 20:45 - Bazylea (St. Jakob-Park)
Liverpool FC 1-3 Sevilla FC
Daniel Sturridge 35 - Kévin Gameiro 46, Coke 64, 70

żółte kartki: Dejan Lovren, Divock Origi, Nathaniel Clyne - Vitolo, Éver Banega, Adil Rami, Mariano.

sędziował: Jonas Eriksson (Szwecja).
widzów: 34 429.

W tym sezonie Krychowiak wystąpił w sześciu spotkaniach Ligi Europy.

Krzysio - 18 maja 2016, 22:38:19 - *.56.34.254
Równo z gwizdkiem! Brawo Krycha!

Andrzej - 18 maja 2016, 22:38:38 - *.cm-5-5b.dynamic.ziggo.nl
Krycha przechodzi do historii!!!! Brawo!!!!!!!!!!

Goffert - 18 maja 2016, 22:40:50 - *.adsl.online.nl
Kolodziejczak tez zagral.

Dzarek - 18 maja 2016, 22:41:40 - *.pool.ukrtel.net
Jakies zamieszki przed meczem na stadionie. Dziwne, przeciez na zachodzie sobie z tym poradzili ;-)

aa - 18 maja 2016, 22:42:30 - *.146.70.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
szwedzi niech sędziują hokej a nie futbol. Kompromitacja UEFY z takim sędziowaniem

Tik - 18 maja 2016, 22:42:47 - *.dynamic.mm.pl
Krychowiak ratuje radość z finału, co za sędziowie katastrofa

Tony - 18 maja 2016, 22:43:50 - *.res.bhn.net
To co gral Liverpool w drugiej polowie to sabotaz!!!

bobson - 18 maja 2016, 22:44:25 - *.play-internet.pl
Krychowiak wielka gwiazda a ani razu piłki nie dotknął przez całe 90 minut.

Mleko - 18 maja 2016, 22:47:44 - *.cust.tele2.se
bobson: Nawet jak nie dotknal to co z tego bo wygral.
aa: masz racje, sedzia ale i jego team fatalni.

CFC - 18 maja 2016, 22:48:36 - *.interkar.pl
Jako kibic Chelsea od czasow Kena Bates'a mówię SZKODA. Autentycznie szkoda mi czerwonych chłopaków z Liverpool'u .

Lem - 18 maja 2016, 22:50:03 - *.dynamic.mm.pl
Odczepcie się od Erikssona. Przecież to świetny sędzia piłki ręcznej.

J - 18 maja 2016, 22:55:24 - *.175.150.53.koba.pl
Bravo

enri - 18 maja 2016, 22:56:11 - *.215.35.206
Drużyna która ma zdobywanie tego trofeum we krwi

cc - 18 maja 2016, 22:57:30 - *.203.15.5
Fajnie mieć Polaka w składzie drużyny wygrywającej rozgrywki LE to samo w LM Lewandowski mało co nie wszedł do finału
Polska piłka idzie do przodu - Krychowiak, Lewandowski to piłkarze już na najwyzszym światowym poziomie, osiągający takie sukcesy. To cieszy.

ANTIFAst - 18 maja 2016, 22:59:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
¡¡¡VAMOS MI SEVILLA!!!

ptq - 18 maja 2016, 23:08:24 - *.254.65.214
Sevilla dobrze się do tego meczu przygotowała, nawet umieściła w drużynie rywali agenta - swojego byłego piłkarza Alberto Moreno. Ich wyniki w Lidze Europy są godne podziwu, ale równie, a może nawet bardziej, godne podziwu jest również to, że potrafią takich badziewiaków jak ten Moreno sprzedawać za grube miliony.

enri - 18 maja 2016, 23:12:44 - *.215.35.206
Ale trochę dziwna ta Sevilla, w Bazylei potrafi wygrać ale w Hiszpanii poza Sevillą już nie

Ewa - 18 maja 2016, 23:42:35 - *.dynamic.chello.pl
Grzegorz Krychowiak - do 16-tego roku życia piłkarz Arki Gdynia. Tu szkolił się dwa lata i stąd ruszył na Zachód.

Juro Antos - 19 maja 2016, 5:28:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaka słaba Sevilla jest to pokazała Liga Mistrzów 2015/2016 szczególnie mecz z mochengladbach przegrany 4-2 szkoda ze takie ogóry ze słabej pszereklamowanej la ligi wygrywaja LE świadczy to o tym ze najwyższy czas zmniejszyć Lige Mistrzów do 24 zespołów aby podnieść poziom LE otrzywiście do tego trzeba kasy nie pozdro

wojtek - 19 maja 2016, 6:05:22 - *.231.12.60.koba.pl
sędzia wygrał mecz tak nie może być

Zad w kale - 19 maja 2016, 6:26:54 - *.adsl.inetia.pl
Jak to jest? Expert piłkarski Polsatsport Wojciech Kowalczyk po przyjściu Krychowiaka do Sewilli mówił , że "on nawet nie zmieści się na ławkę rezerwową, wiem bo grałem w lidze Hiszpańskiej!" ?

Oskar - 19 maja 2016, 6:36:38 - *.29.173.142
mała frekwencja jak na finał, zwłaszcza ze pojemność wynosi 42500

kibic - 19 maja 2016, 7:44:59 - *.dynamic.chello.pl
,, KOMPROMITACJA SĘDZIOWANA,,
,,kompromitacja UEFY..
,,później wszyscy się dziwią ,że niektórzy działacze UEFY są skompromitowane i karnie ścigane za korupcję,,
,,dla mnie jest to potwierdzenie ,że obecnie nie ma czystego sportu!!

kibic - 19 maja 2016, 9:12:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do 90 minut.pl
kiedy będzie wiadomo coś o losowaniach LE w przyszłym sezonie z udziałem Polskich zespołów?

wuj - 19 maja 2016, 11:30:05 - *.ssp.dialog.net.pl
Krychowiaka to jakby na tym meczu nie było, parę razy piłkę dostał

thrash - 19 maja 2016, 12:06:49 - *.devs.futuro.pl
Jak nie było, był nawet zagrał ręką w polu karnym, ale sędzia nie widział, więc może go nie było

tellchar - 19 maja 2016, 12:54:58 - *.ssp.dialog.net.pl
@bobson - jak to Krychowiak przez 90 minut piłki nie dotknął? - przynajmniej raz widziałem, jak dotknął ręką. Wszyscy widzieli, poza sędzią

/ - 19 maja 2016, 13:42:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z gry Sevilla dużo lepsza, dlatego szkoda, że im sędzia pomagał...

aro - 19 maja 2016, 21:58:03 - *.unregistered.net.exatel.pl
A po co ten sędzia za bramką stoi skoro nic nie widzi? Już dawno przestałem wierzyć w takie przypadki.

needle - 21 maja 2016, 2:45:41 - *.adsl.inetia.pl
Piszecie, że lepsza Sevilla...?
To ja zapytam grzecznie...: ile razy w meczu musi Was sędzia oszukać [przepraszam, omylić się :P]aby Wam się grać odechciało...???
To nie siatkówka, że 3-4 błędy można w secie odrobić