21 maja 2016, 22:48:21 - bartekwr9
Bayern wygrał Puchar Niemiec

Bayern z Robertem Lewandowskim w składzie zdobył Puchar Niemiec. W meczu finałowym klub z Monachium pokonał 4-3 w rzutach karnych zespół Łukasza Piszczka - Borussię Dortmund. Po 120 minutach było 0-0. Obaj reprezentanci Polski zagrali całe spotkanie.

21 maja 2016, 20:00 - Berlin (Olympiastadion Berlin)
FC Bayern München 0-0 pd. k. 4-3 BV Borussia 1909 (Dortmund)

karne: 0-1 Shinji Kagawa, 1-1 Arturo Vidal, (1-1 Sven Bender - obroniony), 2-1 Robert Lewandowski, (2-1 Sokrátis Papastathópoulos - strzelił w słupek), (2-1 Joshua Kimmich - obroniony), 2-2 Pierre-Emerick Aubameyang, 3-2 Thomas Müller, 3-3 Marco Reus, 4-3 Douglas Costa

żółte kartki: Franck Ribéry, Joshua Kimmich, Arturo Vidal, Thomas Müller - Gonzalo Castro, Mats Hummels, Sokrátis Papastathópoulos.

sędziował: Marco Fritz (Wirtembergia).
widzów: 74 322.

t. - 21 maja 2016, 22:49:51 - *.228.216.190
Brawo Lewy i Piszczu! Teraz reprezentacja najważniejsza!

majn najn - 21 maja 2016, 22:55:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Barca, LM i.............EURO NADCHODZI !!!

sebass - 21 maja 2016, 23:06:14 - *.adsl.inetia.pl
Piszczu w porządku mecz choć w końcówce już ledwo żył i przy strzale Comana? mógł zmylić własnego bramkarza. Lewy słabo, dwie naprawdę dobre okazje i bez gola. Wolny i niedokładny. Karny w porządku, ale na Euro po zmianach w przepisach już tak go nie może wykonać. Może myślami już na reprze.
Końcówka meczu strasznie wyniszczająca. Ledwo drużyny dobiegały ten mecz. Znów mistrzostwa zmęczonych piłkarzy?

gru - 21 maja 2016, 23:07:45 - *.dynamic.chello.pl
Telewizja Reżimowa jak zawsze beznadziejny poziom. Reklamy najważniejsze, na składy nie zdążyli o ten kościej Strejlau w studio, który nigdy nic ciekawego nie powiedział. Żenada.

joaozinho - 21 maja 2016, 23:09:27 - *.google.com (*.172.247.219)
@futerka
Te fujarka, Lewy nie Prawy...

wesoly - 21 maja 2016, 23:14:19 - *.ovh
Brawo Bayern, Lewy i reszta ekipy..............

big - 21 maja 2016, 23:35:43 - *.64-127.202.173.217.in-addr.arpa
Lewy bez formy, setki marnuje jedna po drugiej. Ławka!

jasnowidz - 22 maja 2016, 0:04:43 - *.uznam.net.pl
Piłkarze którzy grają w drużynach które dalej w pucharach nie awansowały są wypoczęci na Euro,gorzej u nas,Krychowiak Lewy Piszczek,niestety rozegrali najwięcej meczy, na Euro będą człapać.

:-) - 22 maja 2016, 0:09:50 - *.146.69.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jakby się nie skończyło - nasi górą! To się nazywa komfortowa sytuacja

Giovanni - 22 maja 2016, 8:35:46 - *.play-internet.pl
@ jasnowidz Jak jest odpowiednia odnowa biologiczna to wszystko będzie ok

do konik - 22 maja 2016, 9:07:29 - *.play-internet.pl
Ta jasne typie to chyba za 100 albo 50 dych puszczałeś żeeby nazbierać 600-ów za 2-5zł trzeba by mieć z 20 trafień a najczęściej można trafić 4-5 meczów bez podpórek każdy mecz więcej to już jest zwykły fart sprawdzone wielokrotnie. Dlatego bezsensem i oddawaniem kasy jest stawianie większej ilosci zdarzeń chyba że ktoś ma naprawde mega-farta i tu żadna dokładna analiz nie pomoże...

troć - 22 maja 2016, 10:57:08 - *.eimperium.pl
Do gru - jeśli "reżimowa" to po kiego wałka oglądałeś ten mecz w telewizji "reżimowej"?Trzeba było obejrzeć w niereżimowym NC+ ,bez reklam ,lub jakimś innym niereżimowym RTL,czy ZDF.

str - 22 maja 2016, 12:17:52 - *.play-internet.pl
Zatrzymywanie się przed strzałem z rzutu karnego powinno zostać zakazane, bramkarz nie masz na obrone markowanego strzału!!!!
Rzut karny powinen być ruchem jednostajnym płynnym!!!
Lewy i kilku innych graczy wykonali strzał w sposób nieprawidłowy!!!!

trt - 22 maja 2016, 20:59:46 - *.dynamic-ww-6.vectranet.pl