26 maja 2016, 21:50:47 - dyrovski
Gol Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił bramkę dla Brøndbyernes IF w wygranym 2-0 (1-0) meczu 32. kolejki duńskiej ekstraklasy z Hobro IK. Polak rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, a w doliczonym czasie gry zmienił go Christian Jakobsen. Był to jego piąty ligowy gol w tym sezonie.

26 maja 2016, 20:00 - Hobro (DS Arena)
Hobro IK 0-2 Brøndbyernes IF
David Boysen 8, Kamil Wilczek 86

żółte kartki: Mayron George - Martin Albrechtsen, David Boysen.
czerwona kartka: Mayron George (90. minuta, Hobro, za drugą żółtą).

sędziował: Benjamin Helm Svedborg.
widzów: 3231.

Zespół Wilczka zajmuje czwarte miejsce w tabeli z 54 punktami na koncie i zapewnił sobie udział w I rundzie eliminacji Ligi Europy.

Mleko - 26 maja 2016, 23:15:51 - *.cust.tele2.se
Uwazam ze Kamil Wilczek powinien dostac szanse w kadrze.

Hans - 27 maja 2016, 0:03:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dobrze, że Wilczek się odbudowuje w Broendby. Może się jeszcze przyda kadrze.

Kefir - 27 maja 2016, 4:41:39 - *.cm-5-4c.dynamic.ziggo.nl
Uwazam, ze Wilczek nie powinien dostac szansy w kadrze.

Jogurt - 27 maja 2016, 7:45:00 - *.233.116.168 (*.115.107.237)
Mleko uważa ze Kamil Wilczek powinien dostac szanse w kadrze, kefir uważa ze nie powinien. Ja z kolei uważam ze powinien zostać powołany ale bez możliwości pokazanie sie na boisku.

ee - 27 maja 2016, 8:29:32 - *.skydata.pl
5 goli w sezonie heheh ale napastnik :D:D:D

Oskar - 27 maja 2016, 8:44:30 - *.29.173.142
To nie jest tak, że wszystkie ligi grające systemem jesień - wiosna kończą wcześniej ze względu na Euro?

Jatu - 27 maja 2016, 9:00:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ee w rundzie, a nie w sezonie. Chciałeś zabłysnąć, ale się nie udało.

Maślanka - 27 maja 2016, 9:33:32 - *.ibh-export.nl
Wilczek zdala od kadry za wysokie progi...

Śmietana - 27 maja 2016, 9:58:25 - *.146.66.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A ja z kolei uważam, ze nie powinien zostać powołany do kadry, ale powinien dostać szanse pokazania sie na boisku

pkb - 27 maja 2016, 10:01:11 - *.rzeszow.mm.pl
~ee: 5 goli w 12 meczach to chyba nie jest zły wynik?

prrprp - 27 maja 2016, 10:20:47 - *.gdansk.vectranet.pl
ale że Wilczka na mundial nie powołali

obkt - 27 maja 2016, 10:20:58 - *.internet-krakow-sebastian-gacek.3s.pl
Czekam, aż Wilczek dostanie normalne podanie i odda normalny strzał zakończony bramką. Z tych pięciu bramek trzy strzelił w ten sposób (w tym ostatnią), że dobił z metra do pustej bramki, przy czym tylko przy jednej w ogóle poszedł za piłką, w dwóch przypadkach spadła mu pod nogi. Jedną bramkę zdobył w ten sposób, że się po prostu od niego odbiła piłka, a jedną po dobitce totalnie zeszła mu piłka i strzelił w środek i w bramkarza, ale bramkarz odwalił parodię i gol. Więc nie wiem, na jakiej podstawie niektórzy go powołują do kadry, zawsze mi się wydawało, że na kadrę trzeba popisać się czymś ponadprzeciętnym, tymczasem Wilczek ma kolosalnego farta ze wszystkimi bramkami. Mówią, że szczęście sprzyja lepszym, a atrybutem napastnika jest też to, że umie się znaleźć w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu, ale staje się to łatwe, jak grasz w lepszej drużynie. A Brondby jest lepsze od większości drużyn w Danii, przydatność Wilczka w ataku kadry nadal pozostaje dla mnie niewiadomą.

mleko sojo - 27 maja 2016, 10:55:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Uważam, że Kamil Wilczek powinien przejść na weganizm.

MlekoKozie - 27 maja 2016, 13:43:32 - *.ip.cybergrota.com.pl
Kamil Wilczek powinien zostać powołany w stan kapłański.

LEO - 27 maja 2016, 15:15:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl