28 maja 2016, 17:50:52 - maciejko
Gol Pawła Cibickiego

Paweł Cibicki strzelił bramkę dla Jönköpings Södra IF w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 12. kolejki szwedzkiej ekstraklasy z GIF Sundsvall. To siódmy ligowy gol Polaka, który rozegrał całe spotkanie.

28 maja 2016, 16:00 - Jönköping (Stadsparksvallen)
Jönköpings Södra IF 1-1 GIF Sundsvall
Paweł Cibicki 66 - Stefan Silva 6

żółta kartka: Sebastian Rajalakso (Sundsvall).

sędziował: Kristoffer Karlsson (Höganäs).
widzów: 5079.

W drużynie gości w 64. minucie na murawie pojawił się Sebastian Rajalakso (dawniej Jagiellonia Białystok) w miejsce Petera Wilsona, a w 81. minucie za Pa Dibbę wszedł Shpëtim Hasani (w przeszłości Górnik Łęczna).

Jönköpings Södra IF zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów w 12 meczach.

asd - 28 maja 2016, 17:53:14 - *.range86-178.btcentralplus.com
Jak zagra w reprezentacji Szwecji u21 przestaniecie o nim pisać?

maciejko - 28 maja 2016, 17:59:24 - REDAKCJA
asd - Tak.

kalina - 28 maja 2016, 18:05:47 - *.10.204.70
jak on napewno zagra w reprezentacji u 21 szwecji

Paweł - 28 maja 2016, 18:22:45 - *.ostrowiec-sw.vectranet.pl
Jaki z niego Polak? Jakby się nim czuł to by się dawno określił a nie wybierał sobie raz tą raz tamą reprezentację. Gwiżdżę na takich ludzi bez honoru.

PB - 28 maja 2016, 18:51:55 - *.adsl.inetia.pl
Hmm, Cibicki grał przed laty w kadrze U19 i U20, teraz jak zagra w szwedzkiej młodzieżowej to już nagle będzie Szwedem?

Rafix - 28 maja 2016, 18:52:07 - *.dynamic.mm.pl
Paweł bączku, pisze się "tę", a nie "tą"...:3

Mleko - 28 maja 2016, 18:59:47 - *.50.131.59
Pawel jest utalentowany ale nawet w Szwecji nikt powaznie o nim nie mysli jako reprezentant kadry A.
Przed nim jest Ibra, Berg, Guidetti, Kujovic czy Hysén.

enri - 28 maja 2016, 19:09:28 - *.215.35.206
Nie oczekujcie od Pawła że nagle dostanie natchnienie do gry dla Polski. On się tam urodził, wychował, nauczył grać i o wiele lepiej zna tamtejsze realia piłkarskie niż polskie. Tak samo wielu zawodników woli grać np. dla Francji, Niemiec, Szwecji czy Belgii gdzie mieszkają i się wychowali niż np. dla Maroka, Tunezji, Konga czy Albanii gdzie mają korzenie.

mietek - 28 maja 2016, 19:13:51 - *.ssp.dialog.net.pl
@PB: Biorąc pod uwagę, że prawie pół roku temu skończył 22 lata, w to kadrze Szwecji U-21 może sobie co najwyżej w bierki pograć.

ard - 28 maja 2016, 19:46:11 - *.icpnet.pl
@mietek Poczytaj sobie, jakie są zasady powołań do drużyn U21, a dopiero potem się wymądrzaj.

ard - 28 maja 2016, 19:47:57 - *.icpnet.pl
A co do Cibickiego, to chyba kiedyś powiedział, że zagra w tej dorosłej reprezentacji która pierwsza się zgłosi z powołaniem.

DGL - 29 maja 2016, 9:33:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cibicki, kolejny szrot z zagranicy a artykuly o nim jakby byl bawrt pare milionow ojro, redakcja przestancie o takim czlowieku pisac bo nawet o Lewym mniej piszecie niz o tym no-namie...

Konrad - 29 maja 2016, 14:35:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
On strzelił w 11 meczach w lidze 7 goli a to jest pomocnik, do tego zaliczył 3 asysty
Jeżeli to nie jest poważna podstawa aby uważać go za kogoś z dużym potencjałem, to nie wiem czy można coś zrobić aby tak się stało...

LEO - 29 maja 2016, 18:01:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl