28 maja 2016, 22:44:14 - mogiel
Analiza II ligi po 33. kolejce

Na kolejkę przed końcem rozgrywek w II lidze w walce o awans pozostały trzy zespoły, a w walce o utrzymanie - dwa. Przedstawiamy sytuację przed ostatnią kolejką zmagań.

Awans do I ligi

Spośród trzech zespołów walczących o awans wszystkie trzy mają szanse zarówno na bezpośredni awans, jak i na baraże o awans, a jednocześnie żaden z zespołów nie zapewnił sobie nawet miejsca w barażach.

- Wisła Puławy nie wygra

WISŁA PUŁAWY zapewni sobie co najmniej udział w barażu o awans do I ligi, jeśli:

Rafał - 28 maja 2016, 22:49:13 - *.67.10.140
Dlaczego spada nieparzysta liczba zespołów?

anty-kOD - 28 maja 2016, 22:49:58 - *.dynamic-ra-06.vectranet.pl
Szacun

@Rafał - 28 maja 2016, 22:51:33 - *.dynamic.chello.pl
Wydaje mi się, że przez wycofanie Dolcanu z I ligi

x - 28 maja 2016, 22:51:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rafał wcześniej z ligi spadł Gryf Wejherowo. Z ligi w tym sezonie spada więc dwa zespoły, bo z I ligi wycofał się Dolcan a z II Okocimski.

Kuku - 28 maja 2016, 22:53:05 - *.play-internet.pl
Pierwszy. Statystyki statystykami a Tychy ewidentnie nie chcą awansu. Przykre

@Kuku - 28 maja 2016, 22:56:36 - *.dynamic.mm.pl
albo chcą awansować dopiero w meczu u siebie.

Staszek - 28 maja 2016, 23:28:08 - *.dynamic.chello.pl
Mogiel, szacun. Leci finał Ligi Mistrzów a ty się brandzlujesz jakimiś przaśnymi rozgrywkami ;)

krot - 28 maja 2016, 23:36:48 - *.215.35.206
Najdziwniejsze jest to, że Stal i Rybnik które w zeszłym sezonie odpuściły sobie niemal pewny awans, teraz są w ogonie. A Stal w najgorszym razie, zamiast walczyć o I ligę w następnym sezonie, może toczyć boje z Orlętami Radzyń i Spartakusem Daleszyce.

thiago - 28 maja 2016, 23:44:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stalówka do spadku za ten szwindel w klubie. Dopóki nie było kasy jakoś sobie radzili. Zmienił się prezydent miasta i dał na klub około 1mln złotych od tego czasu zero wyników ledwie kilka marnych punktów na wiosnę.

Szatan - 28 maja 2016, 23:44:25 - *.adsl.inetia.pl
CZEMUUUU!!!!! CZEMUU!!!!! Atletico było lepsze w dogrywce i te karne Real wygrał może i pierwszą połowę ale dalej nie był lepszy ten karny Griezmanna słupek Juanafrana 3 finał Atletico przegrany patrzeć na tych kibiców i piłkarzy łamie serce byłem za Atletico znów takie rozczarowanie Mogiel weż lepiej wstaw ten finał przecież teraz to nie jest takie ważne ta analiza..

Szatan - 28 maja 2016, 23:47:42 - *.adsl.inetia.pl
powiem tak Atletico ma jeszcze gorszy bilans niż Juventus bo Bianchonerri mają już Puchary Mistrzów a Atletico 1974 - 1-1 120 minuta i stracona bramka 2014- 1-0 do 93 minuty i stracona bramka i dziś 28 maja 2016 roku przegrane karne myślę że Los Colchoneros stracili wielką szansę na LM .. płaczę nie mogę patrzeć na to jak odbierają srebrne medale ..

xaxa - 29 maja 2016, 0:31:21 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
@szatan tutaj mowa o 2 lidze a nie o lidze mistrzow kolego, chyba cos ci sie pomylilo

neseq - 29 maja 2016, 0:54:12 - *.dynamic.chello.pl
czym sie rozni: "TYCHY zapewnią sobie udział w barażu o awans do I ligi, jeśli" od "TYCHY zapewnią sobie co najmniej udział w barażu o awans do I ligi, jeśli" slucham pana Pawła

Witkowski - 29 maja 2016, 1:19:50 - *.150.156.163
@neseq
Nie ma co słuchać pana Pawła, tylko pogłówkować. „Co najmniej” to znaczy, że mogą grać w barażach lub awansować. Drugi wariant, czyli „zapewnią sobie udział w barażu”, to znaczy, że mają szansę zagrać wyłącznie w barażach, a awans bezpośredni nie wchodzi w grę.

LKWQ - 29 maja 2016, 1:59:33 - *.koleje.cuni.cz
A co w przypadku, gdy Olimpia Zambrów nie przegra, ROW przegra, a Stal i Nadwiślan wygrają?

szary75 - 29 maja 2016, 10:38:06 - *.42.30.152
ludzie co wy piszecie!Stalowa juz sie utrzymala!w ostatniej kolejce ma walkower za Okocimskiego i lepszy bilans bezposrednich meczow z Nadwislanem!kto u was pracuje ze pisze takie bzdury o spadku Stalowki!

osport - 29 maja 2016, 10:43:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
szary hahaha jak olimpia i row przegraja wtedy stal nadwislan olimpia i row maja tyle samo pkt i z tych 4 ekip stal najslabiej wychodzi i spada:D:D

cwikiel - 29 maja 2016, 10:46:47 - *.access.telenet.be
Szary75- stalowka leci bo wszystkie 4 zespoły mają tyle samo pkt A oni najgorszy bilans w małej tabelce

Witkowski - 29 maja 2016, 11:49:14 - *.150.156.163
@LKWQ
Wtedy Olimpia będzie 12. lub 13., ROW 14., Stal 15., Nadwiślan 16. Bardzo proste.

Witkowski - 29 maja 2016, 11:58:11 - *.150.156.163
@LKWQ
Nadwiślan ma ostatnie miejsce w każdej z możliwych trójek, czy to ze Stalą i Olimpią, czy to ze Stalą i ROW.

PL - 29 maja 2016, 12:05:01 - *.dynamic.chello.pl
I tak nadwislan sie pewnie wycofa wiec tak na prawde z tej ligi spadnie 1 druzyna.

elotka - 29 maja 2016, 12:10:01 - *.dynamic.chello.pl
Jak ja słysze ze Tychy nie chcą awamsu to mnie w .... szczypie pzdr z Mielca

heinz - 29 maja 2016, 12:22:23 - *.146.136.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tychy chcą awansu tylko umiejętności brak. Awansują tylko dlatego że Puławy grają jeszcze większy piach...

TBG - 29 maja 2016, 13:52:27 - *.dynamic.mm.pl
Siarka Tarnobrzeg!! !! !!

max - 29 maja 2016, 16:19:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nie ma co przesadzać bo Tychy to wciąż najlepsza drużyna w rundzie wiosennej. To nie Real że będą cały czas wygrywać - jest mały dołek ale myślę że w sobotę razem z kibicami Stali będą świętować awans. Mało tego jestem przekonany że obie ekipy namieszają w przyszłym sezonie w I lidze.

futbolista - 29 maja 2016, 19:33:25 - *.bois.qwest.net
Tychy niechaj pozostana w II lidze,a to dlatego,ze maja ladny i fajny stadion na ktorym moga grac w kolejnej rundzie biedniejsze kluby i jeszcze wygrywac.to jest atut dla slabych i biednych klubow.wiec Tychy pozostancie. i gitara bedzie wszystkim.

futbolista - 29 maja 2016, 19:44:44 - *.bois.qwest.net
no i trzymajmy kciuki by do II ligi awansowala Vineta Wolin po zwycieskim barazu z Oderka. bo Przodkowo by i tak Odry nie dalo przeplynac !! i bedzie fajna gitara.

LEO - 29 maja 2016, 20:16:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda mi Atletico
Hala Madryt!!!
Super robota jak zawsze będzie się działo

Borubar - 29 maja 2016, 21:07:35 - *.tychy.vectranet.pl
Tychy nie zasługują na awans, w tej rundzie powinni łoić wszystkich jak leci z tą organizacja i pieniedzmi, nie mówiąc o pilkarzach ktorzy mieli duuuuuzo czasu na zgranie sie przez pseudo trenera

Stal 6 4-7
Zatem przy porażkach ROWu i Olimpii oraz zwycięstwie Nadwiślanu spada STAL.
Mała tabelka pomiędzy ROWem, Stalą i Nadwiślanem wygląda następująco:
ROW 7 5-2
Stal 5 4-6
Nadwiślan 4 5-6
Zatem przy porażce ROWu i zwycięstwie lub remisie Olimpii oraz zwycięstwie Nadwiślanu spada NADWIŚLAN.
Mała tabelka pomiędzy Olimpią, Stalą i Nadwiślanem wygląda następująco:
Olimpia 7 4-4
Stal 5 4-4
Nadwiślan 4 7-7
Zatem przy porażce Olimpii i zwycięstwie lub remisie ROWu oraz zwycięstwie Nadwiślanu spada NADWIŚLAN.

barti - 30 maja 2016, 15:18:31 - *.37.p2s.pl
do rafala brzesko zostalo zdegradowane dlatego

tyszak - 30 maja 2016, 17:22:27 - *.dip0.t-ipconnect.de
Hej NADWISLAN gaaaz! Pokozcie, zescie niy som depami przez jakigos tam "przestempcy"... Pokozcie SERCE i HONOR jak np; Rozwoj !!!

xxx - 30 maja 2016, 18:17:48 - *.utc.com
A Olimpia to już spaść nie może ?

19R20Ruch - 30 maja 2016, 20:25:19 - *.centertel.pl
nie jadą na euro
Tytoń Sobiech i Dawidowicz

Szwagier - 31 maja 2016, 7:36:32 - *.174.212.125.novaia.pl
Myśle, że bezpośrednio do 1 ligi awansują Tychy a w barażach zagra Wisła Puławy z Kluczborkiem i wygra.

nba - 31 maja 2016, 9:17:59 - *.191.204.24