29 maja 2016, 13:00 - Wronki (Stadion Leśny)

Lech: 27. Miłosz Mleczko - 21. Jakub Zagórski, 4. Kacper Wojdak, 17. Filip Nawrocki, 3. Jan Andrzejewski (81, 20. Kamil Szubertowski) - 7. Kacper Chodyna, 10. Maciej Spychała (86, 18. Maciej Kwasigroch), 15. Jakub Moder (81, 14. Damian Sierant), 22. Marek Mróz, 8. Paweł Tomczyk - 9. Dawid Kurminowski (71, 19. Tomasz Kaczmarek).

Legia: 1. Radosław Majecki - 2. Jakub Szrek, 15. Mateusz Wieteska, 5. Mateusz Żyro, 3. Mateusz Hołownia - 7. Konrad Michalak (67, 17. Piotr Cichocki), 4. Adrian Małachowski, 6. Aleksander Waniek, 20. Miłosz Szczepański (81, 21. Mikołaj Napora), 11. Sebastian Szymański (73, 16. Grzegorz Aftyka) - 9. Mateusz Leleno (53, 19. Eryk Więdłocha).

żółte kartki: Moder, Spychała, Tomczyk, Zagórski - Waniek, Wieteska, Szrek, Hołownia.
czerwona kartka: Filip Nawrocki (76. minuta, Lech, za brutalny faul).

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
widzów: 450.

W pierwszym meczu Legia wygrała 2-1 (0-1). W finale (4 i 8 czerwca) rywalem Legii będzie zwycięzca rywalizacji pomiędzy Pogonią Szczecin i Jagiellonią Białystok (w pierwszym meczu 2-2).

Centralna Liga Juniorów 2015/2016 - wyniki, strzelcy, terminarz

nikt - 29 maja 2016, 14:58:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia, Legia Warszawa!

andrz87 - 29 maja 2016, 15:00:44 - *.centertel.pl
Brawo Młodzież. Tylko Legia na tronie w potrójnej koronie.

1212 - 29 maja 2016, 15:00:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
juz napinka z warszawy bo awansowali fuksem a byli gorsi

posmarowan - 29 maja 2016, 15:00:57 - *.play-internet.pl
Oglądałem na LechTV i to sędziowanie to był chyba jakiś żart...

Medelin - 29 maja 2016, 15:04:37 - *.dynamic.chello.pl
W CLJ z Lechem(Amiką): 4 mecze, 4 zwycięstwa, bramki 9-3. Oczywiście w Poznaniu uważają, że za każdym razem byli lepsi. Śmiech.

kalbaro74 - 29 maja 2016, 15:05:07 - *.dynamic.chello.pl
Najlepsza szkółka w Polsce znów bez sukcesów?

smarowanie - 29 maja 2016, 15:05:09 - *.135.177.172.static.kolnet.eu
sędziowanie bylo odwrotne do ligi.nikt nie miał prawa zdobyc pkt w clj we Wronkach.i za to kara.

Stach - 29 maja 2016, 15:14:18 - *.146.144.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo sędzia. Sędzia nieporozumienie

asd - 29 maja 2016, 15:19:39 - *.dynamic.chello.pl
teraz ciekawe czy 4 czerwca ważniejszy będzie finał CLJ, czy awans "dwójki". chociaż Legia 2 może już grać o nic wtedy.

Henry - 29 maja 2016, 15:26:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech najlepsze szkolenie???!!! Chyba jakiś żart, to ze raz na jakiś czas ktoś wypłynie to nie znaczy ze jest dobre szkolenie. Lecz powinien co roku 3,4 piłkarzy kończących wiek juniora wdrażać do kadry 1 zespołu, gdyby było dobre szkolenie, a nie jest niestety. Bursa we Wronkach to jakiś żart. Wielu młodych kończy z powodu braku odpowiedniego podejścia, pedagogicznego. Lech chyba nie ma ani jednego wychowanka w 1 drużynie, takiego który szkoli sie w Lechu od 6,7 roku zycia. Linetty, czy Kamiński to wychowankowie innych małych klubów. TO JEST SZKOLENIE???

@kalbaro74 - 29 maja 2016, 15:27:28 - *.KREDKA.ds.uni.wroc.pl
Sukcesy szkółki mierzy się liczbą zawodników przechodzących do seniorów i ich sukcesami tam, a nie rozgrywkami juniorskimi, w dodatku z kategorii "Polska mistrzem Polski"...
Wisła 2 lata temu wygrała w finale MP w tej kategorii wiekowej (juniorzy) 10-0 i co z tego skoro z tej ekipy (roczniki 95 i 96) dzisiaj większość gra na poziomie max. II ligi, a ze składu Wisły z tego meczu w ostatnim sezonie na poziomie E-klasy zagrało raptem 5 piłkarzy (Bartosz - 6 meczów, Żemło - 1 mecz (45 min w ostatnim meczu sezonu), Marszalik - 4 mecze (ale raptem 35 minut łącznie), Kuczak - 4 mecze, Zając - 18 meczów)...

Dębiec - 29 maja 2016, 15:42:03 - *.cable.net-inotel.pl
1.Legia postawiła "autobus"- zadziałało!
2.Żelazna zasada Lecha: grają chłopcy o rok młodsi!!
Grali składnie do 16 m. potem rozpaczliwa nieporadność.
3. Kolega niejakiego Jarzębaka z Bytomia, przerósł go
o klasę. Staranie dobrany zadaniowo sędzia.

lopez - 29 maja 2016, 15:55:53 - *.adsl.inetia.pl
legia wystawiła swych starych drwali i siłowo była lepsza od zdecydowanie młodszych kolejorzy jestem pewnie że żaden z tych teczowych chłopców w wielkiej piłce nie zaistnieje a kilku grajków z młodego Lecha będzie za rok w pierwszej drużynie

kalbaro74 - 29 maja 2016, 15:57:08 - *.dynamic.chello.pl
Najlepsze szkolenie to w Zagłębiu Lubin chyba jest,a w Lechu brak wyników i tylko młody Rutkowski wierzy że ma najlepszą szkółkę.

@lopez - 29 maja 2016, 16:00:20 - *.dynamic.chello.pl
Za rok będą w pierwej drużynie Lecha ale w pierwszej lidze.

Oooo - 29 maja 2016, 16:01:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pytam się gdzie był puchacz który ciągnął cały woz

@lopez - 29 maja 2016, 16:20:33 - *.centertel.pl
obiektywny jesteś jak ojciec rydzyk

@dębiec - 29 maja 2016, 16:39:47 - *.dynamic.chello.pl
Żelazna zasada Lecha: grają chłopcy o rok młodsi!!tylko dlaczego mają po 18 lat a nawet i 19 jak legioniści? szukasz dziury w całym

Kalbaro74 - 29 maja 2016, 16:50:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

BastiFanta - 29 maja 2016, 18:04:05 - *.torun.mm.pl
W POznaniu chyba tak mają... wszyscy źli, my najlepsi, oni nadal uważają że byli lepsi od FC Basel, mimo że 4 razy w palnik dostali

Lopez - 29 maja 2016, 18:20:29 - *.adsl.inetia.pl
Wszyscy mają takie wspaniałe akademie tylko nie potrafią młodych do zespołu wprowadzać a Azjaci to już nie pamietają jak kogoś do pierwszej drużyny wprowadzili

mietek - 29 maja 2016, 18:22:26 - *.ssp.dialog.net.pl
@1212: To trzeba było strzelać bramki, jak byliście tacy lepsi, a nie bredzić teraz w necie.

hultaj - 29 maja 2016, 18:26:50 - *.dynamic.chello.pl
grzegorz afryka?

mazgaj - 29 maja 2016, 18:35:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To teraz Lech musi się skupić na walce rezerw o awans do 2 ligi, wtedy choć jeden sukces zapisze sobie na konto w tym sezonie

SISTI - 29 maja 2016, 19:29:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kto z pierwszej druzyny legii nie zagral w tym meczu? odpowiedzcie bo w Lechu nie grał junior Kownacki Gumny i JÓZWIAK wiec bulo bez napinki. A gdzie jest legia w juniorach młodszych do lat 17 wcale nie dzieci gdzie sa nawet do połfinału nie dojdą a Lech w tym roku pewnie wygra ta kategorie trzeci raz z rzedu chłopakami młodszymi 2 lata

xd - 29 maja 2016, 19:47:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lollol

TomTom1916 - 29 maja 2016, 20:07:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ponawiam prośbę do Admina.Pewnie dostanę bana.Proszę o uzasadnienie usunięcia komentarza do tej wiadomości.

TomTom1916 - 29 maja 2016, 20:11:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oczywiście wcześniejszego niż ten który został upubliczniony sprytny Adminie

Noto - 29 maja 2016, 21:17:19 - *.cpe.smnt.pl
W sumie Legia moim zdaniem zasłużenie wygrała ten mecz -od większej porażki Lecha szczęśliwie ratował bramkarz-rzut karny w doliczonym czasie (6 minut)2 minuty do końca -dość problematyczny--ale 0:0 tak dawało awans Legi -to finał tej grupy juniorskiej Legia -Pogoń

mondeo - 29 maja 2016, 22:03:18 - *.opera-mini.net (*.109.163.210)
Najlepszą młodzież ma Zagłębie Lubin. Jach, Kubicki, Jagiełło, Bonecki, K. Piątek odgrywają znaczącą rolę w klubie, który zdobył brązowy medal i był rewelacją ligi. W kolejce czekają następni.

Leszno - 29 maja 2016, 23:16:09 - *.centertel.pl
Chociaż juniorzy mogli Lechowi odpuścić, przecież oni na każdym kroku dostają od Legii łomot..

JR - 30 maja 2016, 9:52:53 - *.business.static.vectranet.pl
ciekawe ile z tych legijnych czempionów w dorosłej piłce osiągnie COKOLWIEK! Póki co z tych cudownych pokoleń wyrosły gwiazdy pokroju Borysiuka, Furmana, Łukasika. A dalej czarna dziura.

LEO - 30 maja 2016, 12:02:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl