29 maja 2016, 16:52:05 - maciejko
Puchar Bałtycki: Gol Fedora Černycha, występy Emilijusa Zubasa i Kena Kallaste

Fedor Černych z Jagiellonii Białystok strzelił bramkę dla reprezentacji Litwy w wygranym 2-0 (2-0) meczu Pucharu Bałtyckiego z Estonią. 25-letni pomocnik zanotował także asystę przy pierwszym golu. W reprezentacji Litwy zagrał również Emilijus Zubas z Podbeskidzia Bielsko-Biała, a w zespole estońskim Ken Kallaste z Górnika Zabrze.

29 maja 2016, 15:00 - Kłajpeda (Klaipėdos centrinis stadionas)
Litwa 2-0 Estonia
Nerijus Valskis 30, Fedor Černych 45

żółte kartki: Nerijus Valskis, Dovydas Norvilas - Ken Kallaste.

sędziował: Aleksandrs Anufrijevs (Łotwa).
widzów: 3700.

Zubas i Kallaste rozegrali całe spotkanie. Černych grał do 53. minuty, kiedy zmienił go Vykintas Slivka. W 74. minucie w drużynie Litwy Nerijusa Valskisa (dawniej Wigry Suwałki) zastąpił Vytautas Lukša (kiedyś Polonia Warszawa). W 83. minucie w litewskim zespole na murawie pojawił się Donatas Kazlauskas (w przeszłości Lechia Gdańsk i Olimpia Grudziądz), który zmienił Lukasa Spalvisa.

Poza kadrą meczową Estonii znaleźli się Konstantin Vassiljev (Jagiellonia Białystok) oraz Sander Puri (dawniej Korona Kielce), a poza kadrą Litwy były piłkarz Łódzkiego Klubu Sportowego Georgas Freidgeimas.

W pozostałych meczach Pucharu Bałtyckiego Łotwa zagra z Litwą (1 czerwca, Lipawa) i Estonia z Łotwą (4 czerwca, Tallin).

. - 29 maja 2016, 16:54:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to Vassiljev w kadrze ? Miał mieć zabieg?

Prawda - 29 maja 2016, 17:18:23 - *.cust.tele2.se
Niektórzy graja ME'16 a niektórzy Puchar Baltycki.

Maxithlon - 29 maja 2016, 17:33:43 - *.KREDKA.ds.uni.wroc.pl
Puri wyjeżdżając z Estonii postawił sobie chyba za cel zaliczenie jak największej liczby krajów w rozgrywkach klubowych i idzie mu całkiem nieźle - w 6,5 roku zagrał w 8 różnych ligach

Prawda - 29 maja 2016, 17:34:58 - *.cust.tele2.se

nikt - 29 maja 2016, 19:42:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl