29 maja 2016, 15:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 3-2 Sandecja Nowy Sącz

Olimpia: 26. Bartosz Fabiniak - 25. Damian Ciechanowski, 24. Matic Žitko, 19. Mariusz Malec, 27. Marcin Woźniak - 6. Adam Banasiak, 94. Arkadiusz Kasperkiewicz (46, 10. Dejan Žigon), 11. Marcin Smoliński, 8. Kamil Kurowski (75, 17. Oskar Trzepacz), 9. Marcin Kaczmarek - 12. Nildo (88, 18. Maciej Wolski).

Sandecja: 1. Michał Gliwa - 20. Adrian Danek, 55. Witalij Berezowśkyj, 26. Martin Cseh, 24. Kamil Słaby - 19. Filip Piszczek (83, 36. Szymon Kuźma), 7. Grzegorz Baran, 10. Wojciech Trochim, 9. Dawid Janczyk (54, 37. Bartłomiej Dudzic), 8. Maciej Małkowski - 63. Arkadiusz Aleksander (80, 11. Matej Náther).

żółte kartki: Žitko, Žigon, Nildo, Trzepacz - Piszczek, Berezowśkyj, Baran, Aleksander, Małkowski, Kuźma, Trochim.
czerwona kartka: Witalij Berezowśkyj (76. minuta, Sandecja, za drugą żółtą).

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 2500.

W 78. minucie Nildo (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Gliwa obronił).

źródło: własne / Olimpia Grudziądz

40stopni - 29 maja 2016, 17:01:17 - *.play-internet.pl
Brawo Dawid!

adi - 29 maja 2016, 17:03:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sandecja nie zasłużył na 1 lige

majtek - 29 maja 2016, 17:04:45 - *.google.com (*.172.239.3)
Brawo Olimpia.

adi - 29 maja 2016, 17:11:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sandecja to jest szmacianka, nic na jesień lepiej nie będzie, Bierezowski do rezerw

Thorgal - 29 maja 2016, 17:14:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nildo wymiata. Ciekawe czy zostanie na kolejny sezon, czy też wyruszy w kierunku wschodnim (znów Azerbejdżan, Kazachstan, Chiny, Tajlandia?)

bukmacher - 29 maja 2016, 17:20:49 - *.free.aero2.net.pl
@Masak nie z wszystkimi ale z Sandecją

Infantry - 29 maja 2016, 17:40:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak bronił Gliwa?

lucjanos - 29 maja 2016, 17:47:10 - *.adsl.inetia.pl
Gliwa bronił dobrze. Wyciągnął sprytny strzał Trzepacza, a byłaby bramka.
Dzięki Olimpio za walkę w każdym meczu i do końca. Grudziądz zasługuje na I ligę.

wielki$zu - 29 maja 2016, 18:01:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wie ktoś jaki budżet ma Grudziądz ale chyba z tego co ki wiadomo to 4 a może i nawet 5 milionow

oly - 29 maja 2016, 18:04:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W tym roku 3,5 mln

SandecjaIN - 29 maja 2016, 18:25:23 - *.218.102.80
Mecz co najmniej dziwny... tak samo dziwny jak z Wigrami @adi idź być trollem gdzie indziej

Andi - 29 maja 2016, 18:39:08 - *.adsl2.static.versatel.nl
Roztrwonić zwycięstwo to Sandecja umie,ciekawe co powie pan Mroczkowski po meczu.Jak przekonać sponsora żeby chciał dawać pieniążki,chyba za tydzień można podziękować za grę w Sandecji paru gośćiom.

kronos - 29 maja 2016, 18:39:10 - *.dynamic.chello.pl
Dawid strzelił setkę?

bbb - 29 maja 2016, 18:50:41 - *.146.133.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z 0-2 na 3-2 - trochę to dziwne. Wszak Sandecja coś znaczy i ...nagle przestaje grać.

omo - 29 maja 2016, 18:51:59 - *.grudziadz.mm.pl
Thorgal:
Nildo i Zitko zostają.

Oli G-dz - 29 maja 2016, 18:59:09 - *.146.75.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

brawo za walkę do końca ! Olimpia wiceliderem rundy wiosennej (32 pkt ) Zasłużone utrzymanie !

jac - 29 maja 2016, 18:59:40 - *.adsl.inetia.pl
Nic w tym dziwnego. Sandecja zagrała świetną 1 połowę a w drugiej wyszła rozluźniona jak by wygrała juz mecz. Olimpia zagrała z ogromną determinacją wolą walki i rozegrała nie pierwszy raz w tej rundzie fantastyczną drugą połowę. To nie Sandecja źle zagrała tylko Olimpia fenomenalnie.

kibic - 29 maja 2016, 19:06:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cudowne OLŚNIENIE olimpii w 2 połowie,taki krótki komentarz,i poco to grać

cg - 29 maja 2016, 19:32:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olimpia to drugi najlepszy zespół w lidze w rundzie wiosennej, więc co w tym dziwnego, że wygrali kolejny mecz?

Oli G-dz - 29 maja 2016, 19:44:55 - *.146.75.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeden problem mamy załatwiony, czyli utrzymanie drużyny w I lidze dzięki wynikom sportowym !
Pozostaje problem finansowania w następnym sezonie wobec katastrofalnej sytuacji finansowej Miasta - głównego sponsora GKS-u !
Czy na pewno zagramy w I lidze ?

kibic - 29 maja 2016, 20:14:12 - *.nowysacz.vectranet.pl
Dziwny przebieg tego meczu... od 0:2 do 3:2 i utrzymania Grudziądza... przypominają się stare czasy i te końcówki sezonów z dziwnymi wynikami...

lucjanos - 29 maja 2016, 20:27:08 - *.adsl.inetia.pl
Katastrofalna sytuacja finasowa to jest szpitala, a nie miasta Grudziądza ! Jakkolwiek zakończy sie sprawa długów szpitala, to o piłkę byłbym spokojny. Dopuki prezesem klubu jest Pan Bojarowski a prezydentem Grudziądza Pan Malinowski, to pieniądze na sport będą.

jac - 29 maja 2016, 20:53:00 - *.233.225.195 (*.31.14.104)
Prosiłbym o komentarz gościa o nicku "Kalost" który przez cały sezon wieszczył spadek Olimpii do 2 ligi pomimo, że ta wygrywała i punktowała. Gdzie jesteś "znawco". masz teraz szansę przeprosić piłkarzy i kibiców bo Twoje przewidywania i analizy wiesz gdzie teraz można włożyć ?

Niko - 29 maja 2016, 21:19:14 - *.146.75.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co robi fryzjer? Czy jeszcze siedzi?

sądeczanin - 29 maja 2016, 21:49:36 - *.play-internet.pl
sandecja sprzedała mecz, jak zawsze , bo jest pewna utrzymania. danek do wylotki . największy złodziej. panie szubryt proszę się zastanowić...

aro - 29 maja 2016, 22:55:33 - *.unregistered.net.exatel.pl
Olimpia całą wiosnę osiąga dziwne wyniki... ktos z PZPN to obserwuje???

Oli G-dz - 29 maja 2016, 22:58:03 - *.146.134.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czy wynik jest uczciwy świadczy o tym 12 żółtych kartek i jedna czerwona. Nikt nie odpuszczał do ostatnich minut.

SandecjaIN - 29 maja 2016, 23:10:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@oli-g-dz a te kartki np za rzucenie piłką w dziecko od piłek....

Oli G-dz - 29 maja 2016, 23:52:10 - *.146.134.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@SandecjaIN masz rację jedna kartka za rzucenie piłką w dziecko zbyt wolno podające piłkę, a to świadczy o irytacji i chęci szybkiego wyrównania !

eb - 30 maja 2016, 7:31:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Banan i Kaka gratulacje. CERA pamieta. Zapraszam na 26 czerwca.

eb - 30 maja 2016, 8:16:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Banan i Kaka CERA pamieta. Gratulacje i zobaczymy sie 26czerwca.Kielbasa konczy kariere.

db - 30 maja 2016, 10:40:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kalost, gdzie jesteś? :D

bialy - 30 maja 2016, 17:28:19 - *.dip0.t-ipconnect.de
Jesli chodzi o druzyne to ok.
Niestety kibice, przynajmniej NIEKTORZY to poziom.... poprawczaka !!!
Kamieniami rzucac na dzieci ?!?!?...

xxx - 31 maja 2016, 8:09:07 - *.static.sitel.net.pl
Na 2/1 ht/ft ładny kurs zapewne był przed meczem oraz na live w przerwie na Grudziądz chyba było ponad 10. Myśle że to nie był uczciwy mecz ale to tylko moja opinia.