30 maja 2016, 1:03:38 - MichalMKS
Gol Wilde'a-Donalda Guerriera i występ Kevina Lafrance'a w reprezentacji Haiti

Wilde-Donald Guerrier (Wisła Kraków) i Kevin Lafrance (Chrobry Głogów) zagrali w reprezentacji Haiti w rozegranym w USA przegranym 1-3 (1-1) meczu towarzyskim z Kolumbią. Bramkę na 1-1 zdobył Guerrier.

29 maja 2016, 23:00 - Miami (Marlins Park)
Haiti 1-3 Kolumbia
Wilde-Donald Guerrier 35 - Dayro Moreno 13, Juan Cuadrado 54, Roger Martínez 72

żółte kartki: Kevin Lafrance, Max Hilaire - Cristián Zapata.
czerwona kartka: Max Hilaire (39. minuta, Haiti, za drugą żółtą).

Guerriera w 57. minucie zmienił Sony Norde, a Lafrance'a w 78. minucie Bryan Alceus.

Lolek - 30 maja 2016, 1:44:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Haiti tylko raz zagralo na Mistrzostach Swiata w 1974 i to w grupie z nami(pamietne 7:0 dla Orlow Gorskiego) Na dzien obecny zajmuja ostatnie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej i raczej nie awansuja do MS

Dude - 30 maja 2016, 5:35:46 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Na chwile obecna; na dzien dzisiejszy

wuj - 30 maja 2016, 7:14:31 - *.ssp.dialog.net.pl
Na dzien wczorajszy

obserwator - 30 maja 2016, 8:17:59 - *.tktelekom.pl
Tak, Haiti słabe, ale zauważmy wynik w korelacji do kartek także. Oczywiście, to nie o punkty grali, więc nie podejrzewam, że sędzia "uwalił" niesprawiedliwą kartką, raczej to, że Haiti podpaliło się, że dopadną u siebie wielką (choćby względem Haiti) Kolumbię i przesadził chłopak. Niemniej, było tak, że Guerrier wyrównuje w ’35 a w ’39 spada Haitańczyk...
Cóż, zawsze było, że w takich starciach kibicuje się temu, co bez szans - za wolę walki, za umiejętność stanięcia dla samego sportu, by tylko tyle wymienić. Ja tam więc raczej gratuluję tego, niż bym po nich jechał - a zwłaszcza zawodnikom z polskich lig, zagrali w reprezentacji, jeden nawet bramkę strzelił, zmieniony pewnie z racji taktycznych bardziej na obrońcę przy tym wyniku i braku jednego na placu...
A poza tym, hehe, jako kibic Zagłębia, bez przesadnej złośliwości, dla żartu, pośmiania się, ale słówko do Lafrance'a: "oj, chłopie, chłopie, jak było, że Głogów 29 V ma przegrać 1-3, bo Zagłębie się odbudowuje, to było ustalone, Głogów totalnie, na wszystkich frontach dostaje, by było jasne. I po co było ;-) uciekać aż na inny kontynent?

kopernik - 30 maja 2016, 10:43:58 - *.ssp.dialog.net.pl