3 czerwca 2016, 14:32:24 - mogiel
Gol Michaiła Aleksandrowa w reprezentacji Bułgarii

Pomocnik Legii Warszawa Michaił Aleksandrow zdobył bramkę dla reprezentacji Bułgarii w przegranym 2-7 (0-4) z Japonią meczu półfinałowym rozgrywanego w tym kraju Kirin Cup. Na boisku przebywał do 76. minuty, kiedy to zmienił go Galin Iwanow.

3 czerwca 2016, 12:40 - Toyota (Toyota Stadium)
Japonia 7-2 Bułgaria
Shinji Okazaki 4, Shinji Kagawa 27, 35, Maya Yoshida 38, 53, Takashi Usami 57, Takuma Asano 87 (k) - Michaił Aleksandrow 59, Iwajło Czoczew 82

żółte kartki: Mū Kanazaki - Iwo Iwanow, Georgi Terzijew.

sędziował: Bartosz Frankowski (Polska).
widzów: 65 000.

W 89. minucie Georgi Miłanow (Bułgaria) nie wykorzystał rzutu karnego (Eiji Kawashima obronił).

7 czerwca Bułgarzy w meczu o 3. miejsce zagrają z Danią.

marcinos - 3 czerwca 2016, 14:40:34 - *.olsztyn.vectranet.pl
jak to sie stało do jasnego grzyba?

Krzychu - 3 czerwca 2016, 14:48:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bułgarzy postawili w bramce ręcznik??

dfsdf - 3 czerwca 2016, 15:28:02 - *.stargard.vectranet.pl
No i to jest właśnie poziom Bułgarii. Żadna sztuka ich klepnąć 3:0 jak to zrobiła Irlandia Płn.

MrWsts - 3 czerwca 2016, 15:38:34 - *.dynamic.chello.pl
Irlandczycy pykneli Białoruś, ale w sumie to ten sam poziom

Michal - 3 czerwca 2016, 16:27:15 - *.29.164.219.threembb.co.uk
Podobno ma isc do Zrywu Łopuszno tylko szukają jakiegos lokum gdzie działa telefon komórkowy.

FiflakAG - 3 czerwca 2016, 16:47:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
65 000 na meczu :o

sjk - 3 czerwca 2016, 17:03:23 - *.dynamic.chello.pl
Ale Japonia dała czadu!!! Do tego nie spodziewałem się ze wszystkie ekipy przyjadą na ten pseudo-turniej w najmocniejszych składach jest to świetna wiadomość dla obstawiających i wreszcie zła dla buków którzy żerują na nazwie repry podpuszczając ludzi. A potem okazuję się ze wielu dobrych graczy nie ma i faworyt remisuje a nawet przegrywa. Tu mamy sytuacje gdzie dużo łatwiej jest ocenić potencjał drużyny gdy w najlepszym składzie!

ZKS - 3 czerwca 2016, 17:39:40 - *.centertel.pl
@dfsdf Irlandia Północna pokonała Białoruś 3:0 nie Bułgarię

haparoiden - 3 czerwca 2016, 18:07:36 - *.dynamic.chello.pl
@Krzychu - Bramkarzem Bułgarii był Bożidar Mitrew, zawodnik Sheriffa Tiraspol, w którym ostatni mecz rozegrał we wrześniu 2015. Pewnie stąd słaba forma. Mimo to w kadrze od września 2015 rozegrał trzy mecze, nie licząc dzisiejszego.

LEO - 3 czerwca 2016, 20:14:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol jest golem
Brawo

@ZKS - 3 czerwca 2016, 20:28:28 - *.stargard.vectranet.pl
Masz rację, przepraszam za pomyłkę, ale zgadzam się z MrWsts, że to ten sam poziom.

rodolfo - 3 czerwca 2016, 20:50:46 - *.215.35.206
Bułgaria i tak prędzej czy później niespodziewanie awansuje na jakiś turniej, kilka lat temu takich drużyn jak Albania, Austria, Irlandia Płn, Islandia czy Węgry nikt nie traktował na poważnie.