[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


5 czerwca 2016, 16:50:37 - euzi
I liga: Katowice 2-1 Wisła Płock

5 czerwca 2016, 15:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 2-1 Wisła Płock
Tomasz Zahorski 7, Oskar Stanik 90 - Mikołaj Lebedyński 43

Katowice: 1. Rafał Dobroliński - 4. Alan Czerwiński, 23. Łukasz Pielorz, 28. Povilas Leimonas, 33. Adrian Frańczak - 31. Przemysław Sawicki (57, 19. Paweł Szołtys), 20. Sławomir Duda, 11. Krzysztof Wołkowicz, 22. Tomasz Zahorski, 77. Patryk Szymański (90, 99. Oskar Stanik) - 7. Grzegorz Goncerz.

Wisła: 1. Mateusz Kryczka - 20. Cezary Stefańczyk, 25. Przemysław Szymiński, 5. Bartłomiej Sielewski, 95. Patryk Stępiński - 22. Dominik Kun (61, 7. Damian Piotrowski), 18. Piotr Wlazło, 23. Piotr Mroziński (66, 89. Wojciech Łuczak), 11. Mikołaj Lebedyński, 9. Arkadiusz Reca (73, 16. Fabian Hiszpański) - 19. Emil Drozdowicz.

żółte kartki: Czerwiński, Szymański.

sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).
widzów: 2800.


źródło: własne / GKS Katowice / Wisła Płock

REKLAMA

hammerblow - 5 czerwca 2016, 16:52:50 - apn-5-172-252-24.dynamic.gprs.plus.pl
Katowice honor utrzymały.

krucho - 5 czerwca 2016, 16:55:23 - public-gprs354113.centertel.pl
kruszewski kaczmarek po co i w jakim celu sciagaliscie Jablonskiego skoro daliscie mu tyle szansy co nic..aaa teraz ekstraklasa to wychowanek nie potrzebny..zenada.

judasz - 5 czerwca 2016, 16:59:08 - staticline-31-183-230-128.toya.net.pl
brawo Gieksa! dobra pozycja wyjściowa do przyszłego awansu!

dykta - 5 czerwca 2016, 16:59:59 - aalg139.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo dla Gieksy z Sosnowca!

REKLAMA

F.C.D.G - 5 czerwca 2016, 17:00:42 - 05454c5d.skybroadband.com
No to za rok awans panie Cygan !

(L) - 5 czerwca 2016, 17:02:51 - user-94-254-224-59.play-internet.pl
Graty dla GieKSy.Mam nadzieje,że w przyszłym sezonie pociśniecie troche nasze FC z sosnowca.Gdzie nam jest wstyd,że takie coś jest naszym FC.Pozdro z mistrzowskiej Sto(L)icy

Kamil84IKS - 5 czerwca 2016, 17:04:18 - agqx13.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super Gieksik pięknie za rok musi awansować nie ma że boli będzie szanpan albo pogrzeb no lepiej to pierwsze i tak na koniec ogólnie szkoda że nie teraz tego upragnionego awansu może za rok oby pozdro jak zawsze z dalekiej Warmii Iławy powodzenia

Kamil84IKS - 5 czerwca 2016, 17:06:16 - agqx13.neoplus.adsl.tpnet.pl
Iława pozdrawia GKS Katowice

mi(L)ik - 5 czerwca 2016, 17:08:27 - 85.255.233.88
Pozdro dla syBEERki i Ksawery. Mydlice drugą stolicą Śląska!

Czesław - 5 czerwca 2016, 17:13:49 - user-31-175-9-41.play-internet.pl
Oskar Stanik bohaterem Zagłębia Sosnowiec!

Ney - 5 czerwca 2016, 17:26:15 - 5fd71778.systel.pl
Sprzedam po sezonie 17/18 orginalna, kultowa juz koszulke z nadrukiem "Ekstraklasa Albo Smierc, Sezon 11", nowa, zafofiowana, firmy Kokott, pozdrawiam

ssssssssss - 5 czerwca 2016, 17:47:13 - aekc124.neoplus.adsl.tpnet.pl
co roku marza o awansie tylko gadaja dobra zecz pomarzyc teras jeszcze przyjaciele szczwa i gitara szerokiej drogi pierwsz liga czeka

do tego(L) - 5 czerwca 2016, 17:51:07 - public-gprs211178.centertel.pl
Ty nie udawaj kibica Legii bo kazdy wie ze jestes ze szczecina. Jestesmy na 3m. polfinal PP dwa mecze katowickimi na plus 1:0,2:1.Wielkie Zaglebie Sosnowiec.
Zaglebie i Legia

do mi(L)ik - 5 czerwca 2016, 17:55:31 - public-gprs211178.centertel.pl
Mieszkam w Dabrowie Gorniczej tyle lat ale nie widzialem nigdy kibica jakiegos gksu. DG 100% ZS. Sportowa Dabrowa.
Najwazniejsze ze jestesmy przed katowickimi w tabeli i dwa mecze dla Nas.ZS

REKLAMA

Hanys - 5 czerwca 2016, 18:18:26 - 87-207-175-251.dynamic.chello.pl
Do kibiców z Sosnowca macie kompleksy Śląska że tak was podnieca to że macie lepsze miejsce niż GKS?? Ważne jest kto na 1 i 2 miejscu oraz to żeby nie być na 15-18 reszta się nie liczy , wy głośno mówiliście o awansie i finale PP i co?? Lepiej nie gadać tyle bo wstyd potem a co do waszego układa sportowego z Legią to też nie wyjdziecie na tym za dobrze bo dostaniecie do ogrywanie im piłkarzy ba wasze talenty pójdą do stolicy za torba piłek!! Pozdro i dbajcie o wasz klub a nie o Legię bo ona sobie doskonale radzi od lat a wy??;)

mi(L)ik - 5 czerwca 2016, 18:25:47 - 212.183.140.18
Sportowa Dąbrowa młody jesteś to niepamietasz.GieKSa była w D.G. jak ty jeszcze w pampersie biegałeś.

DG ZS - 5 czerwca 2016, 19:06:26 - public-gprs179513.centertel.pl
do mi(L)ik: Ja jestem r.1974 mieszkam od urodzenia w Dabrowie Gorniczej i od lat jezdze na Zaglebie ake kibica jakiegos tam gksu nigdy nie widzialem.Gratuluje wygranej z Plockiem.

do Hanys - 5 czerwca 2016, 19:11:23 - public-gprs179513.centertel.pl
Wstyd to wy bo 10 lat juz nie mozecie awansowac do ekstraklasy,lepiej w Rozwoj niech miasto Katowice zainwestuje bo tam maja checi chkopaki z kopalni na granie a u was to same pseudo gwiazdy.W przyszkym sezonie zycze wam dalej utrzymamia w 1 lidze.ZS

bty - 5 czerwca 2016, 19:12:13 - 89-72-62-118.dynamic.chello.pl
Śmieszą mnie te wielkie hasła typu Zagłębie Dąbrowski itd itp .......prawda jest taka że Zagłębie kibicowsko bardzo obniżyło loty młynek to max 500 osób ......

do bty - 5 czerwca 2016, 19:24:53 - public-gprs179513.centertel.pl
Zajmij sie swoim klubem z tej bugowej bo u was tez jest nie najlepiej....Gratuluje wygranej z Orlenem.

bty - 5 czerwca 2016, 19:32:53 - xdsl.130.c69.petrotel.pl
Wez pod uwage ze dyskutujesz ze slynnym panem Centertelem. Nie karm trolla albo biednego sfrustrowanego czlowieka.

Rodowity k - 5 czerwca 2016, 19:35:18 - ip-37-248-255-92.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
no i jak frekwencja na Bukowej? zbliylicie sie juz do tyskich ? nie- roznica wynosi okolo 9 tys1

berni - 5 czerwca 2016, 20:12:59 - ip-188-127-30-180.ennet.pl
Co sie dzieje z Dawidem Jabłońskim? Dawać go do Stalówki z powrotem!

dopajaca(L - 5 czerwca 2016, 20:25:24 - public-gprs181365.centertel.pl
Ty kibicu szczecinskich sprinterow z Rzymu nie udawaj kibica Legii-tak ci zostalo po meczu z nami ZSH pamietasz Lazio-LEGIA....katowickie tez pamietaja styczniowy mecz.... z Nami jak podrozowali na turniej do Jaroslawia.Wielkie ZS

robert - 5 czerwca 2016, 20:30:48 - 078088031105.dynamic-ra-08.vectranet.pl
Te Sportowa Dąbrowa albo mieszkasz w Innej Dąbrowie albo nie wychodzisz z domu jak nie widziałeś tam GieKSy.

judsaz - 5 czerwca 2016, 20:43:16 - n30-05-08.opera-mini.net (83.137.1.214)
2x wygramy z gornikiem i bedzie awans

do robert - 5 czerwca 2016, 20:47:56 - public-gprs181365.centertel.pl
Od lat jestem Dabrowianem z krwi i kosci ale kibica jakiegis gksu nigdy w zyciu w Dabrowie Gorniczej nie widzialem,w necie to sa he.Chcialbym zeby mi ktos pokazal gdzie sa he chyba na targu he.Gratuluje wygranej i 4 miejsca dobrego jak dla was.

ZS1906 - 5 czerwca 2016, 20:50:43 - public32963.xdsl.centertel.pl
Do roberta ja widzialem w Dabrowie G.gejkse w osobie dwoch gosci ktorzy w panice wskakiwali do pociagu do hanysowa.Podejrzewam ,ze byli nad Pogoria zaczerpnac swiezego powietrza i zostali rozpoznani kim sa.To było w ubigły wekend.

kibic - 5 czerwca 2016, 20:59:29 - 89-70-192-251.dynamic.chello.pl
To, że nie widziałeś w barwach nie znaczy, że nie ma :-)

REKLAMA

do kibic - 5 czerwca 2016, 21:12:07 - public-gprs181365.centertel.pl
W barwach he gdzie w Dabrowie he gks he takich zoltych he nigdy he Ale Beka he he.Obudz sie he.DG 100% ZS.
Za rok powalczycie o utrzymanie z waszymi bracmi z zabrza.

Gieksiarz. - 5 czerwca 2016, 21:28:33 - ato148.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo dla GieKSy.Super doping na meczu.Teraz już musi być Ekstraklasa.....albo śmierć!

21 lat na - 5 czerwca 2016, 21:45:41 - bvb109.neoplus.adsl.tpnet.pl
gieksa od lat byla w DG. tak jak w Siemianowicach i chorzowie

hah - 5 czerwca 2016, 21:48:44 - 79-73-69-96.dynamic.dsl.as9105.com
@21 lst - hahahaha taa jestescie wszedzie tylko nie na waszym śmiesznym stadioniku hahah

mi(L)ik - 5 czerwca 2016, 23:05:44 - 85.255.233.65
rocznik74 koles po 40-tce leczy kompleksy pod wpisem o nie swoim klubie.Ciekawy jestem czy wiesz gdzie lezy Ludowy? Wsiadaj w 808 lub 811 i zapytaj kierowcy kiedy wysiąść.Pozdro dla normalnych.

KaczorMCE - 5 czerwca 2016, 23:10:53 - 93.107.216.208
No i czwarte miejsce ;-)

Ex - 5 czerwca 2016, 23:32:00 - public-gprs352090.centertel.pl
Dobra zmiana 16 bodajże Hiszpanski w Płocku .piekny gol na 2:1 ! Wisła w pierwszej połowie powinna prowadzić 4 golami pozdro

Handy - 6 czerwca 2016, 0:19:43 - 89-75-83-149.dynamic.chello.pl
Radzę wszystkim kibicom GieKSy nie patrzeć na tabele za cały sezon,tylko na tabele za cały okres pracy trenera Brzęczka, czyli już 24 mecze. Oto ona:
http://wstaw.org/w/3Yyj/ Każdy sam sobie może to sprawdzić ;)
To zaskakująco dobry wynik jak na grę naszej drużyny, szczególnie na wiosnę. Wynik chyba najlepszy od kiedy gramy w tej lidze, lepszy chyba od wyników za Nawałki, ale mogę się mylić.

leko - 6 czerwca 2016, 10:11:13 - 188.146.15.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do berni
tak Kruszewski szanuje wychowanków
szkoda słów na tego ....

do mi(L)ik - 6 czerwca 2016, 10:49:16 - public-gprs182766.centertel.pl
Pokaz mi ten gks w Dabrowie Gorniczej? Chyba na targu buhaha.....Gratulujemy najwyzszego 4m.od lat i zyczymy utrzymania w przyszlym sezonie

zaglebie - 6 czerwca 2016, 11:37:33 - public-gprs368433.centertel.pl
Chlopaki, Gieksy to nie ma nawet w Katowicach, a co dopiero w DG. Oni od zawsze tylko udzielaja sie w necie. To sa hools net bohaterzy.

Nora - 6 czerwca 2016, 12:54:56 - ip-91-193-144-115.ip.amg.net.pl (10.105.64.90)
GKS jeden z głównych kandydatów do awansu w przyszłym sezonie.

do Nora - 6 czerwca 2016, 13:06:59 - public-gprs377034.centertel.pl
Pomarzyc sobie mozesz.Awans Podbeskidzie a o drugie powalcza Miedz Legnica wysoki budzet i Taras dobry trener juz na wiosne poukladal te klocki moze Gornik Zabrze beda chcieli wrocic do ex dalej Zaglebie Sosnowiec,Chrobry Glogow,Sandecja i dopiero wy....

mugli - 6 czerwca 2016, 13:18:10 - s132pc48.mmj.pl
ile widzow ze nie podajecie?

LEO - 6 czerwca 2016, 16:33:00 - eol179.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pożegnanie z pierwszą nie wyszło Wiśle

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: