Trener Puszczy Niepołomice Tomasz Tułacz przedłużył o dwa lata swój kontrakt z drugoligowcem.

Kriso - 6 czerwca 2016, 8:24:48 - *.internetdsl.tpnet.pl

znafca - 6 czerwca 2016, 9:04:05 - *.fiberway.pl
Znakomity ruch włodarzy klubu! Bardzo dobre wiadomości ;))))!!
Teraz kilka wzmocnień i gramy o najwyższe cele!!

Klino - 6 czerwca 2016, 10:09:03 - *.dynamic.chello.pl
Szczerze jak można przedłużać z gościem co robi 14 remisów w sezonie ? Na prawdę dziwna polityka klubu , w lidze taki trener nie zagrzeje 3 minut . Lepiej jakby przegrał 7 z nich i 7 wygrał to jest o 7 pkt więcej.

hehe - 6 czerwca 2016, 10:11:43 - *.160.172.83
Tuła się ten chłop po puszczy...

zielak69 - 6 czerwca 2016, 10:40:49 - *.93.222.212
Bardzo dobra decyzja działaczy Puszczy. Trener Tułacz zasługuje aby pracować wyżej niż w II lidze,

ksS - 6 czerwca 2016, 10:46:31 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Powodzenia trenerze

belo - 6 czerwca 2016, 13:09:04 - *.net141.okay.pl
znowu nie bedzie po co jechac na mecz jak tego "trenera" satysfakcjonuje 0:0, dramat.

blaah - 6 czerwca 2016, 15:00:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dooobre qqryq, doobre Zwłaszcza, że Motor i Odra nawet się w tej lidze NIE znajdą a Puszcza i Rozwój będą walczyć o awans a nie spadać

qqryq - 6 czerwca 2016, 16:24:43 - *.dynamic.chello.pl
@blaah / pożyjemy, zobaczymy. Jakoś jestem pewien że te dwa kluby awansują bo nie sądzę żeby Vineta i Elbląg zagroziły im w awansie.

needle - 7 czerwca 2016, 13:25:35 - *.adsl.inetia.pl
@Klino
Ty to potrafisz rozbawić człowieka...
Akurat nie ma kabaretów w TV o tej porze ale jest...===> Klino.
Ty chciałbyś sobie prze sezonem zaplanować ile razy drużyna ma wygrać ile przegrać a ile zremisować...?
Rozumiem, że jak na 4 kolejki przed końcem zabraknie 4 porażek to drużyna musi wystawić kadetów a jak 4 zwycięstw i to z czołówką to musi je kupić, tak...?
Nie napiszę Ci abyś poszedł się leczyć; w tym stanie nie przyjmą Cię nigdzie a na psychoanalityka, który wysłucha takich banialuk Cię po prostu nie stać