6 czerwca 2016, 22:39:08 - dkolodzie
Paulus Arajuuri zagrał w kadrze Finlandii

Obrońca Lecha Poznań Paulus Arajuuri rozegrał pełne spotkanie w reprezentacji Finlandii w przegranym 0-2 (0-1) meczu towarzyskim z Włochami.

6 czerwca 2016, 20:45 - Werona (Stadio Marcantonio Bentegodi)
Włochy 2-0 Finlandia
Antonio Candreva 27 (k), Daniele De Rossi 71

sędziował: Bas Nijhuis (Holandia).
widzów: 27 702.

Poza kadrą na to spotkanie znalazł się pomocnik Legii Warszawa Kasper Hämäläinen.

Pablo - 6 czerwca 2016, 22:41:31 - *.95.94.32.milenium.jotanet.pl
Niedługo w Legii :D

Baca - 6 czerwca 2016, 22:46:18 - *.bb.sky.com
Solidny stoper jakby nie było

żelardo - 6 czerwca 2016, 22:46:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tacy Włosi kibiców szanują i w pożegnalnym meczu pokazują klasę..

Jarek - 6 czerwca 2016, 23:27:18 - *.cable.smsnet.pl
Do żelardo: Nasi pokażą szacunek do kibiców 12 czerwca w Nicei :P. Marudo, dzieciaku Neostrady :P

Kristof - 6 czerwca 2016, 23:28:32 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl
do Pablo: Pomyliło Ci się. Nie do Legii tylko do Barcelony.

Neutral60 - 7 czerwca 2016, 0:25:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Paulaus zagrał i to jak !!!! Obejrzałem ten mecz na "żywo" na RAI 2 .Moim zdaniem Arajurri był najlepszym zawodnikiem tego meczu !!!!! Paulus wygrał WSZYSTKIE pojedynki główkowe z zawodnikami:Chellini,Al Scharaawi i Zaza !!! Także wspaniały mecz rozegrał bramkarz Finlandii Radecki . Hamalainen nie zagrał ...ANI SEKUDNY !!!!!

(L)egia - 7 czerwca 2016, 0:40:14 - *.250.190.155
Witamy w (L)egii

@Neutral60 - 7 czerwca 2016, 1:04:27 - *.dynamic.chello.pl
Tak, wygrał wszystkie pojedynki... Właśnie jego "przeskoczył" De Rossi strzelając gola. A Arajuuri zapakował pięknego swojaka, którego nie uznał mu sędzia, bo dopatrzył się tam jakiegoś faulu czy innego spalonego.

g - 7 czerwca 2016, 1:22:59 - *.96.242.221.ipv4.supernova.orange.pl
A teraz Alajurek do L

OKS ODRA - 7 czerwca 2016, 7:11:58 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Do Legii???Po co?Do rezerw już dosyć piłkarzy ściągnęli.Pora żeby wzmocnić pierwszy zespół.Kwalifikacje LM tuż tuż a żadnych konkretów.On jest jeszcze słabszy od Rzećniczaka

żelardo - 7 czerwca 2016, 7:21:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sam jesteś dzieciakiem, a szacunek kibicom nawet w meczach towarzyskich jak się jedzie na ME to się po prostu należy

OKS ODRA - 7 czerwca 2016, 7:42:58 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Do Legii?Niby po co?Do rezerw już wystarczająco piłkarzy przyszło.Teraz pora na jakieś wzmocnienia

kleszcz - 7 czerwca 2016, 9:41:07 - *.135.65.145